چگونه تماس با Kobe Bryant راه اندازی Kyrie Irving بزرگترین لحظه

زمانی که Kyrie Irving در حال رشد بود تا در نیوجرسی در حال بازی در حیاط خانه خود تصور آینده در کلاچ این نیست که او چگونه تصویر آن به دنبال. کلاچ میزد عکس و یا ساخت بازی در NBA Finals نه تغذیه مردم گرسنه در یک بیماری همه گیر. اما این بار ما هستیم.

با کروناویروس داشتن معلق NBA فصل ایروینگ کمک $323,000 به مواد غذایی محلی تلاش های امدادی در 28 روز تولد دوشنبه. سپس روز جمعه به او گزارش تسهیل کمک مالی از 200,000 فراتر از همبرگر به مواد غذایی بانک شهر بزرگترین گرسنگی امداد سازمان است.

نقاشی تبه کار در برخی از محله های قدیمی — به ویژه بوستون پس از او سمت چپ سلتیکز برای شبکه وجود دارد به مراتب بیشتر به این مجموعه ایروینگ از ملاقات چشم. که این اتصالات با توجه به او طول می کشد پس از بسکتبال مربی اواخر Kobe Bryant.

تا حد زیادی تحت رادار پس از تحت فصل پایان جراحی شانه ایروینگ صحبت در Instagram در مورد رابطه او با برایانت و تقلید لیکرز بزرگ و خاموش دادگاه.

“من نمی خواهم آن را به یک چیز غم انگیز. این درست است که یک بخش بزرگ از بسیاری از آموزش و تاثیر در زندگی من و آموزشی. ما تا به حال یک رابطه متفاوت, شما می دانید؟” ایروینگ گفت. “من به دنبال بسیاری از انسان است که الگوهای من کپی کردم بسیاری از این مرد حرکت می کند که او به عنوان یک فرد حتی راه او رفت و در مورد زندگی خود را, شما می دانید ؟

“این واقعا در مورد ارتباط با همه در همه زمان ها. هنگامی که شما در یک الگوی فکری و شما در حال تلاش برای خودتان توضیح دهید که شما می توانید overthink و بیش از حد. که انسان واقعا کانال که تمام انرژی و تمام است که نفرت مردم را برای او و کانال آن همه را به یک دسته از F-yous و من قصد دارم به شما نشان می دهد بچه ها در این سطح است.”

ارسال سوالات خود را در مورد علاقه تیم جدید نیویورک به پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

ایروینگ بسیاری انجام داده است.

گارد همه ستاره بود و صحبت کردن با دوستان نزدیک ارمیا, سبز, تیمی سابق خود در سنت پاتریک دبیرستان در الیزابت, N. J. و در یک رشته از فیلم ها ارسال شده در جمعه شب و شنبه صبح با او صحبت کردن در مورد چگونه خود را از یاد برد گام به عقب در بازی 7 از 2016 NBA نهایی راه اندازی شد و با یک تماس به برایانت قبل از بازی 3.

“من تا به حال فقط رو انجام داده واقعا رفتن را از طریق برخی از واقعا روشنگری مذاکرات با کوبه” ایروینگ گفت. “من بازی خوبی از دو بازی اول در حالت طلایی بنابراین من به نام کوبه. من مثل مرد چه می بینید در خارج وجود دارد ؟ و او مانند مرد فقط خودتان می شود. فقط تهاجمی.”

برایانت دختر خود جی جی و هفت مسافر دیگر کشته شدند, در سقوط یک هلیکوپتر در کالاباساس کالیفرنیا در Jan. 26. ایروینگ باز کردن در مورد چقدر سخت گرفت و اخبار آن روز که او می تواند خود را به صورت رقیب نیکز در باغ بود و هنوز هم با قلب سنگین سه روز بعد در برابر پیستون است.

Kyrie Irving and LeBron James celebrate winning the 2016 NBA championship.
کایری اروینگ و LeBron James جشن پیروزی 2016 قهرمانی NBA.گتی ایماژ

“RIP my man کوبه نیز هست. که یکی از سخت ترین بازی های من تا به حال به بازی در برابر دیترویت” ایروینگ گفت. “من مجبور به ترک باغ زود مرد. آن را فقط به طوری ناگهانی. من خراب شد. من شکسته در اتاق قفل هنگامی که من این خبر را شنیده با کوبه. بنابراین بسکتبال بود و آخرین چیزی که در ذهن من است.”

در حال حاضر در گیر بسکتبال دوباره گرفتن صندلی عقب به سلامت. و ایروینگ مواد غذایی کمک می آیند تا بزرگ در راه او مردم تصور اما در راه آنها نیاز دارید در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>