چگونه Chris Jericho کمک به افزایش AEW ستاره داربی Allin خود را در آغوش خود واقعی

داربی Allin هرگز می خواستم به ورزش اسکیت بورد سواری کشتی گیر.

همه نخبگان کشتی کج استار مقاومت آن را در ابتدا به دلیل طرفدار کشتی کج را غیر دوستانه تاریخچه با skateboarder حیله از جمله در اواخر دهه 80 پویا دیدن تگ تیم WCW که انجام تخته به حلقه اما نمی تواند آنها را سوار.

چاپ صفحه یک شوخی نیست به Allin. این یک سرگرمی و شور و شوق او می خواهد برای محافظت از. او رمپ و در خانه خود و در حال حاضر با استفاده از خود را دوست دارد, فیلمسازی, به سوی یک اسکیت تصویری که او را کشتی.

“من نمی خواهم به آن را به نگاه مانند من در گرفتن اسکیت بورد و استفاده از آن را مانند یک چیز بازاریابی برای کشتی” Allin گفت.

با کمی تلنگر از کریس جریکو و برخی از درون گرایی او کوتاه آمد.

“او نمی خواهم به سوار اسکیت بورد پایین” اریحا گفت. “من” نه شما سوار f–پادشاه اسکیت پایین هر شب.” “

Allin افزود: “سپس به من گفت: ‘S–t, من واقعا در واقع اسکیت’ بنابراین من نیز ممکن است در واقع از آن استفاده کنید.”

پس از آن یک اسکیت بورد تبدیل به یک قطعه کلیدی برای خود شخصیت و داستان است که سوخت خود را سریع افزایش AEW. 27-year-old سیاتل بومی شروع به پریدن کرد به بالا طناب بر روی یک اسکیت بورد و stomped در پشت جوی Janella در همه pay-per-view در ماه اوت است. این حرکت بعدها با نام مستعار “بازگشت فاجعه” توسط skateboarding افسانه Tony Hawk. در طول آخرین دشمنی سامی Guevara در زمان Allin از عمل در داستان متراکم اسکیت به گلو او را.

Darby Allin on All Elite Wrestling
داربی Allin در همه نخبگان کشتی کج

آن را نیز یک نماد Allin رشد پشت صحنه ارتباط با جریکو که او ضربه با پرش طناب رخت پس از سوار اسکیت بورد پایین سطح شیب دار.

Allin کشتی بیشتر از خود AEW مسابقه قهرمانی در ماه اکتبر با دست خود دستبند از پشت او را – چیزی که او انجام داده بود دو بار قبل از مستقل ، او این ایده را به اریحا دو هفته قبل از مسابقه و سابق AEW قهرمان تغییر آن را به یک مبارزه خیابانی فقط برای آن نقطه است.

“اگر شما بخواهید داربی است که پشت صحنه و صدا او را به یک ستاره عموی اریحا” اریحا گفت.

Allin است که کار خود را در تمام طول فیلم معتقد است جریکو می بیند درایو خود و تمایل خود را برای کشف چیزهای جدید و خلاقانه. او نمی باید دستور به انجام کاری او به ساقه یک ویدیو و یا آمد تا با خلاق نیشگون گرفتن و کشیدن و فشار آن است.

“من احساس می کنم افرادی مانند کریس می بیند که” Allin گفت. “آنها می دانند که این بچه می خواهد آن را به عنوان مخالف به کسی که نشسته است بر خود و منتظر می ماند تا گفته شود چه کاری انجام دهید. نیمی از زمان من نمی گفت که چه باید بکنید و من فقط یک ویدیو. من به شما نشان می دهد و مانند ‘Yo قرار داده و این در تلویزیون.’ این خوب است که راه. او کمک کرد از بسیاری آوردن که به نور روز است.”

AEW است Allin بزرگ در شکستن کشتی است. در یک نقطه او بی خانمان و زندگی در خارج از ماشین خود در سراسر سال و شام پخت و پز در یک گریل جورج فورمن او را به ورزشگاه قبل از شروع با تکامل در سال 2016. او به طور مداوم در فکر بازگشت به آن زمان و آن درایو همه چیز او می کند.

“این دیوانه” Allin گفت که تا چه حد او می آیند. “من چیزی برای اعطا. به همین دلیل من کار به عنوان سخت به عنوان من انجام و تولید به اندازه تصویری که من انجام دهید این است که چون من می خواهم این را به آخرین تا زمانی که ممکن است من نمی خواهم آن را به یک چیز که فردا به پایان می رسد.”

Allin خوبی می داند که چگونه به سرعت همه چیز می تواند پایان. او جان سالم به در یک تصادف رانندگی به عنوان یک 5 ساله است که در آن عمویش بود که رانندگی مست درگذشت. Allin گفت: آن را در سمت چپ او احساس نیمه مرده در داخل و آن به این دلیل است که او می پوشد سیاه و سفید رنگ در یک طرف صورت خود را. Allin اختتامیه حرکت جهش از ایمان تابوت رها کردن از بالای طناب.

این یک داستان بود گفت: در ویدیو یوتیوب که معرفی او در AEW. او با تشبیه آن به یک بسته برای یک شرکت کننده در “بت آمریکایی” یا “American Ninja Warrior” است که باعث می شود مخاطبان تصمیم بگیرند که آیا آنها می خواهند برای حمایت از آنها و یا نه.

“فقط به خاطر اینکه همه فکر می, ‘آه این مرد او را در نقاشی خود به [صورت],” Allin گفت. “باید آن را به مثل ‘ha ha سرد” یا “badass خزنده’ [دلیل] مانند هیچ یک داستان وجود دارد در پشت آن و من می خواهم مردم بدانند که آن حق دور به آن را دریافت بیش از آن با. من می خواستم برای باز کردن به مردم حق دور.”

زن و شوهر که با باریک 5-پا-8 قد و قامت و بی باک سبک کشتی و آن را منجر به Allin واقعا اتصال با AEW طرفداران. او احساس می کرد که از اولین مسابقه خود را با کودی رودز در یک زمان محدود قرعه کشی در Fyter متحرک در ماه ژوئن.

“من احساس راه رفتن در آن وجود دارد هیچ کس نمی دانست که من بود” Allin گفت. “راه رفتن همه مثل این بچه مایل به انجام هر چیزی را به نفع خود و داستان. این نوع مانند آنچه که مردم می گویند در مورد جف هاردی.”

مخاطبان مانده است پشت او از و او معتقد است یکی از دلایلی است که طرفداران جوانتر می توانید کشتی گیران در AEW نیست “دستبند پایین” خلاقانه.

او به یک پاپ از زندگی “AEW دینامیت” جمعیت در آتلانتا در ماه فوریه برای مقابله با Guevara پس از هفته دور به راه اندازی مسابقه خود را در انقلاب pay-per-view. این واکنش به معنای همه چیز را به Allin.

“بود که اعتبار سنجی برای همه کار سخت همه چیز را که من انجام داده ام” او گفت:. “که چیزی متفاوت برای مطمئن. من در آن انتظار نیست. من نمی دانم چه به انتظار صادقانه اما انتظار نداشتم که.”

خود را هدف بعدی این است که به رویداد اصلی یک AEW pay-per-view دلیل این معنی است که این شرکت با ایمان به او. او همچنین می خواهم به سعی کنید به زمین در بازی با Kenny امگا زیرا او معتقد است که آنها می توانند ایجاد “چیزی منحصر به فرد و متفاوت است.”

منحصر به فرد و متفاوت است و چیزی Allin همچنان به نشان می دهد خود را به. او کشتی گیر که سوار اسکیت بورد حلقه اما او اجازه دهید مخاطبان در روز خیلی بیشتر در مورد که او از همان آغاز و آن را پرداخت کردن.

“من احساس می کنم زمانی که شما بگویید مردم زندگی واقعی داستان های قبل از آنها را معرفی شدن به مخاطب مردم اند که اتصال نوع احساس که برای آنها” Allin گفت. “من احساس می کنم آن را فقط اساسی به مردم اجازه می دانم که داستان زندگی خود را بنابراین شما می دانید که آنها به شما اجازه می به عنوان آنجا که ممکن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>