نگرانی بیش از یک رکود اقتصادی جهانی از گسترش شیوع کروناویروس شرکت هایی مانند Netflix است که ارائه در صفحه اصلی خدمات ما بهترین موقعیت را برای مقاومت در برابر طوفان و یا حتی دیدن صعودی از بحران به گفته تحلیلگران صنعت.

Netflix بکشد “آشکار ذینفع اگر مصرف کنندگان در خانه بمانند با توجه به کروناویروس (COVID-19 ویروس) نگرانی از این است در منعکس قابل توجه قیمت سهام outperformance این هفته” BMO Capital تحلیلگر بازار Dan ماهی قزل آلا نوشت: در یک یادداشت تحقیقاتی جمعه.

Netflix سهام هستند تا 0.8% این هفته از طریق بازار, از روز شنبه در میان بدترین فروش در وال استریت در نزدیک به نه سال بیش از ترس است که گسترده تر گسترش coronavirus ممکن است منجر به یک رکود اقتصادی در سراسر جهان. S&P 500 شاخص غوطه ور است 8.3% این هفته از طریق Feb. 27.

در علاوه بر این به Netflix و دیگر شرکت های فن آوری غذا به اینترنت متصل مصرف کنندگان در صفحه اصلی است که می تواند به نفع از coronavirus شامل Facebook, آمازون, Peloton و شل با توجه به MKM همکاران تحلیلگر JC o’hara. “ما سعی در شناسایی محصولات/خدمات/شرکت های به طور بالقوه بهره مند در جهان از قرنطینه افراد” o’hara نوشت: در یادداشت روز شنبه در CNBC. “چه خواهد مردم را اگر داخل در تمام طول روز؟”

در اوایل این هفته پری Sook مدیر عامل تلویزیون های غول پیکر Nexstar رسانه های گروهی نیز قرار دادن یک چرخش مثبت در چگونه coronavirus می تواند بر کسب و کار خود را. Nexstar بزرگترین صاحب پخش ایستگاه های تلویزیونی در آمریکا پس از دستیابی به تریبون رسانه ها در سال گذشته با یک رد پای پوشا 197 ایستگاه های دیجیتال و چندپخشی در شبکه های 115 بازار.

اگر coronavirus موارد تبدیل به “گسترده تر در ایالات متحده است و بیش وجود دارد قرنطینه در صفحه اصلی و همه از آن, سپس آن را به طور بالقوه می تواند سود کسب و کار ما از آنجا که ما می تواند منبع اصلی سرگرمی” Sook گفت: در Nexstar را Feb. 26 درآمد تماس وقتی پرسیده شد که در مورد پتانسیل مالی تاثیر این ویروس.

به تاریخ وجود داشته است 83,704 تایید موارد عفونت کروناویروس و 2,859 مرگ و میر بسیاری در سرزمین اصلی چین با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی را coronavirus ردیاب.

دیگر تحلیلگران را شناسایی صفحه اصلی-سرگرمی دهندگان به دیدن یک پتانسیل پوشش نقره ای از گسترده تر گسترش ویروس. “اگر سرایت سطح بین المللی گسترده تر شد اما از وحشت بیشتر مردم به احتمال زیاد به دنبال خانه گزینه های سرگرمی مانند از شرکت هایی مانند Comcast و AT&T و جریان را نشان می دهد تلویزیون و فیلم از Netflix دیزنی به علاوه Comcast را Peacock AT&T را HBO حداکثر و دیگران” مودی صهیونیستی خدمات سرمایه گذاران تحلیلگران رهبری نیل Begley اظهار نظر در Jan. 29 گزارش.

شرکت های احساس فوری ترین تاثیر را از این بیماری همه گیر شده اند و کسانی که با قرار گرفتن در معرض مستقیم به چین در بخش تولید است. در اوایل این ماه اپل هشدار داد سرمایه گذاران آن را از دست ندهید درآمد تخمین زده شده برای مارس سال 2020 سه ماهه با استناد به slowdowns در آن آی فون زنجیره تامین و کاهش فروش در چین به علت شیوع ویروس.

مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک پیشنهاد کرد که بدترین است در مصاحبه ای با فاکس کسب و کار, کانال پنج شنبه. “این احساس به من که چین در حال گرفتن coronavirus تحت کنترل است. شما نگاه کنید تعداد آنها در حال پایین آمدن روز به روز” کوک گفت. “و من بسیار خوش بینانه وجود دارد.”

در میان آخرین coronavirus مرتبط با اختلالات, Facebook لغو آن F8 2020 کنفرانس توسعه دهندگان و دیزنی اعلام کرد که می خواهد خود را تعطیل توکیو دیزنی لند توکیو DisneySea پارک برای دو هفته به عنوان یک اقدام احتیاطی. در ضمن K-pop احساس BTS باید قربانی خود را برنامه ریزی مارس کنسرت در کره جنوبی بیش از coronavirus نگرانی. سازمان از Geneva International Motor Show لغو صورتی که برنامه ریزی شده برای ماه آینده پس از یک دولت حکم ممنوعیت تجمعات 1000 یا بیشتر مردم تا اواسط ماه مارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de