در سوپر مارکت ها آن را به نام بگو — فروش یک دریافت یک رایگان. خوب فدرال رزرو می یابد خود را در یک بگو وضعیت در حال حاضر.

برای ماه های تغذیه شده و پمپاژ پول مانند دیوانه به بازار از طریق خرید مجدد توافق نامه و یا “repos.”

این repos که در کوتاه مدت تزریق اعتبار انجام تقریبا به آنچه که در حال حاضر بی اعتبار برنامۀ زمانی که نقدینگی پمپ در حال اجرا بود اضافه کاری پس از رکود بزرگ.

این است که در آن بگو می آید.

از آن گوش رس را تغذیه دارای دو فوری نگرانی — از کروناویروس که باعث ویران کردن اقتصاد در آسیا و به خصوص چین و استیضاح دادگاه در واشنگتن است.

این ویروس است که به طور جدی بکسل کسب و کار در خاور دور در حالی که DC را استیضاح درام را متوقف کرده است کسب و کار در حال انجام توسط فدرال ما سیاستمداران است.

فدرال رزرو واقعا نمی تواند هر چیزی در مورد استیضاح. آن قرار است به روشنی از سیاست مبادا مردم آن را متهم به کمک به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با کاهش نرخ یا با پمپاژ نقدینگی. و یا صدمه زدن به تهمت نمی انجام هر دو.

شهود یا نه سنا استیضاح trial-سیرک را بکشید. و هنگامی که بیش از, آماده برای فینال — در زمانی که دادستان کل لایحه بر ما و وکیل برای کانکتیکات جان دورهام اقدام علیه کسانی که متهم به تلاش برای براندازی انتخابات ریاست جمهوری 2016.

آن را برای رفتن به سرگرم کننده — مگر اینکه شما در فدرال ریزرو حکام که نیاز به ماندن مادر در مورد تمام مسائل سیاسی حتی اگر آن شروع می شود به وزن در اقتصاد است.

اما خوش شانس برای تغذیه است که یک ویروس ایجاد وحشت در سراسر جهان است.

فدرال رزرو متوجه می شود — بدون نیاز به می گویند به طوری که هر گونه اقدام در آن طول می کشد به دلیل ویروس خواهد پنهانی به کمک به آرام کردن عصبانیت واشنگتن سیاست نیز هست.

وجود دارد دو برای یک: DC بگو.

فدرال ریزرو سیاست گذاری کمیته ملاقات این هفته و تصمیم به ترک نرخ بهره به تنهایی به این دلیل که بازار کار بزرگ است اقتصاد در حال رشد است در حد متوسط و تورم نیست نگران باشید. بیشتر چه, repos احتمالا توقف مارس.

رئیس بانک فدرال جروم پاول نیز تا به حال چیزهای زیادی برای گفتن در مورد چینی ویروس. “ما به دقت نظارت بر وضعیت” پاول گفت: در پرسش و پاسخ دوره بعد از خود آماده شده اند ، او اضافه شده این است که “خیلی زود به آنچه اثر خواهد بود.”

این چیزی است که شما می خواهم انتظار پاول می گویند.

اما رئیس فدرال ریزرو هیچ چیزی در مورد استیضاح. و خبرنگاران در کنفرانس خبری بسیاری از آنها پوشش سیاست و همچنین سرمایه گذاری نمی بپرسید.

می تواند آن را تحت تاثیر قرار اقتصاد ؟ بازارهای مالی? است استیضاح ساخت تغذیه عصبی ؟

هیچ کدام از این مسائل مطرح شد. چرا ؟ چرا که خبرنگاران می دانم این موضوع از حد است. شما نمی توانید بپرسید در مورد بگو. شما نمی توانید بپرسید در مورد freebie است که فدرال ریزرو در سیاست های پولی خود را.

وجود دارد, البته همیشه تعداد زیادی از چیزهایی که در جهان است که فدرال رزرو می توانید با استفاده از به عنوان بهانه ای برای هر گونه تصمیم گیری در سیاست. اما این بهانه ای است معتبر. آن را نمی توان به عنوان مثال تعیین نرخ بهره سیاست تنها به دلیل یک شماره اقتصادی ناامید کننده است ،

به نوبه خود, سازمان جهانی بهداشت گفت: ویروس’ گسترش در خارج از چین است که از “نگرانی شدید” و در آن خواستار نشست اضطراری. چینی ها می گویند 170 نفر که در حال حاضر مرده از این ویروس به عنوان چهارشنبه و شده اند وجود دارد یک تعداد انگشت شماری از مردم در ایالات متحده که در آن گرفتار است.

به عبارت دیگر coronavirus است که به اندازه کافی بهانه ای حداقل در حال حاضر برای ارائه پوشش برای فدرال رزرو به بازارهای احساس امنیت به رغم آنچه که ممکن است پاول نگرانی در مورد چگونه سنا دادگاه را تحت تاثیر قرار بازار.

وجود طنز در این. 2020 بگو که تغذیه است که بسیار شبیه به آنچه در سال 1998 است. در آن زمان رئیس جمهور بیل کلینتون بود که استیضاح و تغذیه شد کاهش نرخ بهره.

در آن روزها تغذیه هرگز اعتراف کرد که کلینتون مشکلات تا به حال چیزی برای انجام با کاهش نرخ.

آن واکنش — حداقل با توجه به توضیح رسمی به سقوط از یک صندوق به نام های طولانی مدت مدیریت سرمایه. این LTCM بحران بزرگ بود که صاحب نظران گفت و تغذیه مورد نیاز به عمل می کنند.

به حمایت از این کاهش نرخ به بازار است که ممکن است عصبی که در مورد استیضاح شد freebie. درست مثل امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی