چگونه coronavirus واکسن در حال تحقیق در سراسر جهان

پس از coronavirus به عنوان یک تهدید جهانی محققان در سراسر جهان کار کرده اند برای پیدا کردن یک واکسن برای متوقف کردن بیماری همه گیر.

بهداشت جهانی اذعان مقامات جمعه که دانشمندان در حال نزدیک شدن در چشمگیر سرعت به توسعه یک واکسن با اولین انسان آزمایش های بالینی در حال حاضر در جریان است در سیاتل واشنگتن است.

“این یک موفقیت باور نکردنی,” سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت و اشاره کرد که نقطه عطف آمد فقط 60 روز پس از چین کشف توالی ژنتیکی از ویروس.

اما با وجود چندین بازیکن بزرگ شکار برای یک واکسن چینی مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: اولین موجود یکی می تواند حداقل شش ماه دور.

آمریکا

دانشمندان در Kaiser Permanente موسسه تحقیقات واشنگتن در سیاتل آغاز شد روز سه شنبه اولین مرحله از پتانسیل COVID-19 واکسن توسط مدیریت عکس برای داوطلبان.

پتانسیل واکسن بود که با کد نام mRNA-1273 بود توسعه یافته توسط موسسه ملی بهداشت و ماساچوست-بر اساس شرکت بیوتکنولوژی مدرن, Inc.

چهل و پنج داوطلب سالم در سنین 18 تا 55 امضا کرده اند برای دریافت دو دوز از واکسن یک ماه از هم جدا.

برخی از شرکت کنندگان دریافت خواهد کرد دوزهای بالاتر از دیگران برای تعیین چگونه قوی عکس باید باشد.

این محققان همچنین به دنبال هر گونه عوارض جانبی و تست نمونه خون برای دیدن اگر آن را تحت تأثیر سیستم ایمنی بدن است.

“ما نمی دانیم که آیا این واکسن را وادار به یک واکنش سیستم ایمنی بدن و یا اینکه آیا آن را امن خواهد بود. همین دلیل است که ما در حال انجام یک محاکمه” رهبر مطالعه دکتر لیزا جکسون گفت. “آن را در مرحله که در آن امکان پذیر خواهد بود و یا محتاطانه به آن را به جمعیت عمومی است.”

در همین حال یکی دیگر از نامزد توسعه یافته توسط Inovio دارو اعلام کرد شتاب جدول زمانی در اوایل این ماه برای آزمایش های بالینی.

“ما برنامه ریزی برای شروع انسانی و مطالعات بالینی در ایالات متحده در ماه آوریل و به زودی پس از آن در چین و کره جنوبی که در آن شیوع تأثیر ترین مردم” گفت: مدیر عامل Dr. Joseph J. Kim, در بیانیه ای.

کیم گفت: این شرکت است که با همکاری پکن Advaccine بیوتکنولوژی شرکت قصد دارد در ارائه یک میلیون دوز از این واکسن تا پایان سال با آن منابع موجود و ظرفیت.

“ما نیاز به منابع اضافی به مقیاس را به مقادیر کافی برای کمک به محافظت از آمریکایی ها از COVID-19 و همچنین منجر به تلاش جهانی برای جلوگیری از این ویروس,” او گفت:.

چین

چین روز سه شنبه مجاز شروع بشر بالینی یک واکسن طراحی و توسعه توسط یک biowarfare متخصص و تیم او.

آزمایشی را شامل تزریق واکسن تجربی به 108 افراد سالم در سنین 18 تا 60 سال در سه دوز متفاوت با توجه به داده ها از چینی ها کارآزمایی بالینی رجیستری.

“ما یک جامعه مشترک در آینده برای مردم و واکسن یکی از قدرتمند ترین های علمی و فن آوری سلاح برای پایان دادن به رمان coronavirus اپیدمی” گفت: Chen Wei یک نظامی biowarfare متخصص پیشرو در این تیم است.

پس از ورود on Jan. 26 در ووهان محققان شده است مسابقه برای پیدا کردن یک واکسن برای محافظت از مردم از بالقوه مرگبار ویروس.

“مطابق با استانداردهای بین المللی و قوانین داخلی و مقررات ما را ساخته اند و آماده سازی اولیه برای ایمنی و اثربخشی کنترل کیفیت و تولید انبوه” چن گفت.

این واکسن است که این کشور برای اولین بار شروع آزمایشات انسانی — شرکت توسعه داده شد توسط آکادمی نظامی دانشگاه علوم پزشکی در ووهان و هنگ کنگ CanSino بیولوژیک.

آلمان

آلمانی بیوتکنولوژی شرکت به تازگی اعلام کرد دو همکاری برای پیشبرد توسعه آن واکسن با هدف شروع به آزمایش بر روی انسان تا پایان ماه آوریل است.

این شرکت تشکیل شده و با همکاری Fosun داروسازی به سرعت در مسیر تلاش ها در چین و با فایزر برای حقوق در خارج از کشور چین با توجه به CNBC.

Philipp Hoffmann, an employee of German biopharmaceutical company CureVac, researching at the lab.
فیلیپ هافمن یک کارمند از شرکت biopharmaceutical CureVac, تحقیق در آزمایشگاه است.رویترز/چت Gebert

در ضمن این شرکت آلمانی رقیب CureVac امید به درخواست تایید برای شروع تست آن واکسن بر روی انسان توسط ژوئیه.

CureVac روز دوشنبه گفت که “در حال کار بر روی گسترش ظرفیت تولید خود را به قادر به ارائه تا به میلیاردها دوز برای شیوع شرایطی مانند Covid-19,” CNBC گزارش شده است.

کمیسیون اروپا متعهد 80 میلیون یورو — $87 میلیون دلار برای کمک به آن را دریافت واکسن در بازار در سراسر این قاره است.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de