D’angelo راسل معامله شده است دو بار قبل از به طوری که او اصرار دارد او نیست تعریق پنجشنبه NBA مهلت تجارت.

نیکز در میان تیم های علاقه مند در 23 ساله راسل که به ثمر رساند 17 امتیاز پنج شنبه شب در یک 129-88 blowout دست دادن به شبکه در اولین بازی او در بروکلین پس از فیلمهای علامت-و-تجارت طلایی دولت برای کوین دورنت در تابستان گذشته.

“من هیچ ایده چه چیزی این مذاکرات هستند. چیزهای زیادی وجود دارد که می گذرد. شما هرگز نمی دانید چه به باور” راسل گفت: بعد از بازی. “این است که آنچه در آن است. ما را ببینید.”

هنوز 2019 All-Star point guard همچنین استادانی عشق خود را برای نیویورک طرفداران. راسل با دریافت یک گرم شادی و سرور عمومی در معرفی در اولین سفر به مرکز بارکلیز با طرفداران شعار “با تشکر از شما D-Lo” در طول سه ماهه اول. این شبکه همچنین یک ویدیو ادای احترام بین اول و دوم و چهارم.

“هنگامی که شما در این وضعیت مقدار زیادی از زمان شما نوع می دانید که چگونه برای رفتن در مورد آن گفت:” راسل که او نیز معامله شد از لیکرز به شبکه در سال 2017. “این چیزی است که شما از دست دادن خواب بیش از, چرا که در پایان روز شما واقعا نمی توانید آن را کنترل کنید. آن است که آنچه در آن است از آن چه شما آن را به عنوان به خوبی.

D'Angelo Russell receives a pass Omar Spellman as Garrett Temple defends during the during the Nets' 129-88 win Wednesday night.
D’angelo راسل دریافت یک پاس عمر Spellman به عنوان گرت معبد دفاع در طول شبکه’ 129-88 پیروزی شنبه شب.برای نیویورک پست

این پست را Marc برمن گزارش شده نیکز نمی خواهد بخشی با 2020 دور اول انتخاب کنید در هر معامله برای راسل. دوم انتخاب کلی در 2015 پیش نویس سه سال باقی مانده در چهار سال $117 میلیون معامله او امضا در تابستان گذشته.

به عنوان رزمندگان مربی استیو کر اشاره کرد اما راسل “نبود داستان برای تیم ما امشب با وجود این واقعیت است که این خود یک بازگشت است.”

دقیقه قبل از tipoff, Alec Burks و گلن رابینسون سوم اعلام شد و به عنوان غیر فعال برای بازی و آنها بعد از معامله به 76ers جلوتر از روز پنجشنبه 3 p. m. مهلت. کر گفت: در حال حاضر آسیب زده تیم بود “قطعا تحت تاثیر شرایط” و به همین دلیل او معتقد بود “ما در آن زمان در چانه.”

“اوه مرد ما را خراب کرد تا به عنوان یک تیم. بچه ها که با ما از اردوگاه های آموزشی. شما ساخت تا یک پیوند در این لیگ است. زمانی که آن می رود که ما انسان هستید و آن را به بیرون رفتن وجود دارد و فرار که” راسل گفت. “این فقط کم آن را کم و لحظه ای.

“این بخشی از کسب و کار از لیگ و ما می دانیم که به عنوان یک تیم کسانی هستند, برادران نه تنها بچه ها که به اطراف پرتاب. بدون توجه به آنچه شرایط, شما همیشه لذت بردن از بودن در کنار بچه ها که شما پیوند با پیروزی از دست دادن هر آن ممکن است.”

راسل است که به طور متوسط یک حرفه ای-بهترین 23.6 امتیاز در هر بازی, بازی های برگزار شده از طریق خود trade rumors. اما او قطعا قدردانی شعارهای متعدد از بروکلین طرفداران در سراسر بازی.

“آن سرد بود ، احساس در خانه. شما همیشه می توانید تعداد در نیویورک طرفداران وجود داشته باشد” راسل گفت. “این پیش بینی نیست. این عشق بود. این احساس دوباره به خانه. نیویورک طرفداران شگفت انگیز است و من آن را قدردانی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی