چگونه غول در حال دست زدن مجازی خود را پیش نویس NFL 2020 دبستان

غول در حال حرکت رو به جلو خود را با پیش نویس تهیه با تمام مربیان پیشاهنگی و مقابل دفتر مدیران پراکنده در سراسر کشور است. جلسات برگزار می شود از طریق ویدئو کنفرانس با عنوان بسیاری از 15-20 شرکت کنندگان در یک زمان.

برای اولین بار وجود ندارد فیزیکی پیش نویس هیئت مدیره واقع در تیم تاسیسات است. این هیئت در سال جاری است مجازی و نگهداری توسط Giants’ بخش فناوری اطلاعات.

در جای بازديد از پیش نویس چشم انداز — تیم ها به طور معمول مجاز به آوردن 30 بازیکن را به مرکز خود را اما نه در میان اجتماعی فاصله دستورالعمل — غول در حال انجام ویدئو کنفرانس مصاحبه از طریق FaceTime زوم و اسکایپ.

Giants
دیو Gettleman و جو Juge, n. y. پست: چارلز Wenzelbeg AP

ارسال سوالات خود را در مورد علاقه تیم جدید نیویورک به پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

هیچ یک از این می تواند کار بدون تخصص جاستین وارن تیم معاونت فناوری اطلاعات و Ty سیام سر از فوتبال در عملیات/تجزیه و تحلیل داده های. بزرگترین چالش این است که یک آشکار است: برقراری ارتباط و هماهنگی بدون چهره به چهره از همه در همان اتاق با هم.

مدیر کل دیو Gettleman است هماهنگی این تلاش ها از خانه خود را با کمک کریس Pettitt مدیر کالج سراغ وارن و سیام.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>