چگونه جت به دست آورد برخی از انعطاف پذیری پس از NFL free agency

جت مدیر کل جو داگلاس recapped خود را رایگان-آژانس حمله روز چهارشنبه گفت: این تیم می خواهد به “استراتژیک و منظم.”

“من احساس می کنم که ما واقعا نیاز به ساخت یک پایه و اساس حرکت رو به جلو از نوع حق مردم و نوع مناسب از عمق در تیم ما” داگلاس گفت: در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران. “من احساس می کنم مثل همه بهترین تیم در لیگ ملی فوتبال, آنها واقعا خوب عمق.”

جت امضا 14 بازیکن در رایگان آژانس هفت و هفت از خود بازیکنان است. هیچ کدام رو در دراز مدت و یا پول می پردازد. داگلاس به وضوح می خواستم به گسترش پول موجود در اطراف و نه سقوط به رایگان-آژانس دام از ولخرجی.

“ما همچنین می خواستم به نظم مالی گفت:” داگلاس که در حال کار از خانه خود را به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. “من احساس می کنم واقعا اعتماد به نفس است که ما قادر به انجام این کار از طریق چند هفته اول رایگان آژانس. من فکر می کنم که نظم و انضباط مالی در حال رفتن به بازی نقش مهمی در کمک به ما برای ساخت یک تیم است که در نهایت انعطاف پذیری در حال حرکت رو به جلو و به یک تیم است که ادامه و موفقیت طولانی مدت است.”

بزرگترین منطقه نیاز برای جت ورود offseason واضح بود: حمله خط. داگلاس اضافه مقابله با جورج Fant گارد گرگ ون Roten, مرکز کانر مک گاورن در آورده و گارد الکس لوئیس. هیچ یک ستاره هستند اما داگلاس امیدوار است که آنها می توانید محافظت کارفرمایی سام Darnold بهتر از سال گذشته است.

هنگامی که صحبت کردن در مورد هر داگلاس با تاکید بر توانایی خود را به بازی چند موقعیت و گفت: بهترین پنج بازی خواهد کرد.

“من احساس خوبی در مورد فوتبال غرایز تطبیق پذیری این سختی است که ما را به ارمغان آورد که گروه” داگلاس گفت.

بزرگترین رایگان-عامل از دست رفتن گسترده گیرنده رابی اندرسون — که به امضا دو سال 20 میلیون دلار در مقابله با Panthers. داگلاس نیست به جزئیات در مورد اینکه چرا جت نیست دوباره ثبت اندرسون.

“رابی بود واقعا بازیکن خوب در اینجا,” او گفت:. “او واقعا به ما کمک کرد فوق العاده پایین کشش سال گذشته است. من خوشحال هستم برای رابی که او را قادر به دریافت پول است که او کردم. من آرزو می کنم او به خوبی قصد بازگشت به بازی برای مربی دانشگاه در معبد مت Rhule در کارولینای. آن اعتبار واقعی برای او که عامل رایگان undrafted و چگونه او توسعه یافته و جایی که او در حال حاضر. این اعتبار به کار سخت خود را.”

Joe Douglas
جو داگلاسAP

جت جایگزین اندرسون با Breshad Perriman در یک سال 8 میلیون دلار معامله شد. داگلاس scouted Perriman با کلاغ های سیاه که در زمان Perriman در دور اول 2015 پیش نویس است.

Perriman شکست مواجه در بالتیمور اما در آمد در اواخر فصل گذشته با Buccaneers.

“او به اندازه منحصر به فرد-و-سرعت دسته کوچک موسیقی جاز” داگلاس گفت. “بدیهی است که کار خود را سیر شد متفاوت تر از بسیاری از اولین سرآمد. من فکر می کنم شما آن را دیده ام در نیمی از دو سال پیش با کلیولند و سپس در پایان این سال است. شما می تواند سخت و فشرده برای پیدا کردن یک گیرنده که اعداد بهتر از Brashad. من واقعا هیجان زده در مورد سرعت توانایی های خود را به بالا کردن دفاع. من احساس می کنم او می تواند در اینجا و تاثیر. من احساس می کنم مثل او قادر خواهید بود برای توسعه شیمی با سام در حال حرکت رو به جلو است.”

ارسال سوالات خود را در مورد علاقه تیم جدید نیویورک به پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

داگلاس که استخدام شد به جنرال موتورز در ماه ژوئن گذشته تأکید کرده است شخصیت پس از او وارد شده در فلورهام پارک. او گفت که بخش مهمی از این رویکرد به آژانس.

“ما برای بازیکنان است که نه تنها می تواند در آمده و کمک می کند اما مانند من گفت: بسیاری از بار قبل خواهد متناسب با فرهنگ است که من آدم [Gase] مربی [گرگ] ویلیامز است که هر کس قرار دادن به جای” داگلاس گفت. “این برای ما مهم بود که این بازیکنان با کیفیت است که باید سطح خود را از سختی و هوش و تطبیق پذیری. آن مهم است برای ما به ارمغان بیاورد در این نوع از بازیکنان و آنها را در نمایشگاه-بازار معاملات است.”

داگلاس و کارکنان خود را در حال حاضر آماده برای پیش نویس آغاز می شود که آوریل 23. او احساس می کند که آنها را در موقعیت خوبی برای پیش نویس پس از آنچه آنها در سازمان است.

“ما احساس می کنیم مثل این خریدهای ما انعطاف پذیری در پیش نویس” او گفت:. “این اجازه می دهد تا ما را به تصمیم گیری است که ما معتقدیم که در بهترین منافع جت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>