چگونه اردن مونتگمری باقی می ماند آماده برای یانکیز در میان coronavirus عدم قطعیت

یانکی ها پارچ اردن مونتگمری پست طول می کشد خوانندگان در پشت صحنه به عنوان او تلاش می کند برای ماندن و آماده برای سال 2020 فصل در میان coronavirus بیماری همه گیر. همانطور که به کن Davidoff.

سلام از Sumter, S. C., زادگاه من. من در اینجا برای تقریبا سه هفته اما اگر شما تا به حال گفت: من در اینجا به سه ماه من را اعتقاد بر این است که بیش از حد.

من ماندن با پدر و مادر من و سگ پهلو, یک سگ شکاری طلایی. “پهلو” کوتاه برای کنتاکی پس از من با دختر مکنزی است که از وجود دارد. او در تلاش بود به نام او کال برای جان Calipari مردان بسکتبال مربی در دانشگاه کنتاکی بود اما فشار برای چیز دیگری به خصوص از مکنزی و من هر دو به دانشگاه کارولینای جنوبی. من فکر می کنم او به نظر می رسد مانند یک پهلو. مکنزی در چارلستون حدود یک ساعت و 45 دقیقه از من تحصیل در دانشگاه پزشکی کارولینای جنوبی.

با آموزش من سعی دارم به نمی بیش از حد, اما نه بیش از حد کوچک یا. آن را عجیب و غریب نمی دانستند چه برگرد تا برای ماندن جایی که من در هستم. من شده است با پرتاب یک اغل گاو یا حشم جلسه هر دوشنبه و پس از آن بازی گرفتن در روزهای چهارشنبه و جمعه. من تمرین شریک زندگی چارلی بارنز یک پارچ در دوقلوها’ سیستم که او نیز از Sumter. ما رفتن به مدرسه ما, Sumter, بالا, برای استفاده از آنها موند.

من شده است در تماس با Aaron Boone و مت Blake — آنها به من کمک کرد بفهمم پرتاب من انجام شده است — و ما مربیان را بررسی خواهد کرد تا بر من در هر روز دیگر به ببینید که چگونه من احساس. علاوه بر این من پرتاب من انجام شده است بسیاری از مرده در آسانسور (این ساده ترین ورزش برای انجام, و شما با استفاده از مقدار زیادی از عضلات برای آن) بسیاری از sprints (من در تلاش برای مواد منفجره و آن چیزی است که شما می توانید در خارج) و برخی از باند بازو. من مخلوط کردن آن را.

علاوه بر تلاش برای ماندن در بهترین شکل است که من می توانم و حلق آویز کردن با سگ من. من بازی برخی از بازی های ویدئویی خواندن و تماشای من 4 ساله خواهر زاده که زندگی در نزدیکی یک دوچرخه سوار. او هنوز هم او را آموزش چرخ در, اما ما در حال کار بر روی آن است.

من در یک Madden لیگ با برخی از هم تیمی های من که خوب پیش نمی رود. من 0-4. من نه دیوانه بازیکن. تیم من نام Bengals اما من بزرگ بن Roethlisberger به عنوان کارفرمایی. من دیدم که عکس های او را ورزشی بزرگ ریش و من فکر کردم عالی بود. که رو به هر یانکی ها بازیکن در حال حاضر. من کمی ریش. من معمولا رشد یکی در offseason. آن را تبدیل به رنگ قرمز. من آن را کوتاه نگه دارید.

همانطور که برای خواندن من, من در حال حاضر خواندن “زیر قرمز مایل به آسمان” توسط مارک سالیوان. آن را خوب بخوانید. آن را واقعی آن را بر اساس رویدادهای واقعی — اما این یک داستان بیش از حد. آن را به بهترین از هر دو جهان.

من آماده بود تا دوباره یانکی ها’ شروع چرخش پس از از دست رفته بیشتر از دو سال گذشته به دلیل تامی جان عمل جراحی است. اما من احساس ناراحتی در مورد این تاخیر. آن را در مورد من نیست. من فقط می توانید نگه داشتن کار سخت و قوی باقی بماند و هیچ چیز را تغییر دهید. من هنوز هم بخشی از آن را هر زمان که ما به عقب بر گردیم. من استفاده از این زمان برای به دست آوردن حتی بهتر است. نشان می دهد که بسیار قوی تر.

ارسال Yankees سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

من مصرانه از طرفداران که آنها باید به طور جدی از این: ماندن در داخل. گوش دادن به آنچه آنها می گویند. فراموش اجتماعی فاصله. کمتر بار شما به کارت اعتباری خود را به مردم و آنها را با لمس کردن آن بهتر است. آن زمان دیوانه. من می دانم آن را سخت و هر کس نتواند بیس بال و زندگی است. امیدوارم بیشتر به ما گوش دادن و فاصله اجتماعی و اقامت در داخل بهتر است آنها می توانند آن را دریافت و آن را تحت کنترل داریم و می توانیم به عقب بر گردیم به ما به طور منظم زندگی می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im