چگونه قاضی Sonia Sotomayor ذخیره MLB از زخم توپ حماقت

وجود واقعی تنش در داخل اتاق 110 فدرال دادگاه در 40 مرکز خیابانی که صبح روز جمعه 25 سال پیش 31 مارس 1995. این خون آلود ورزش بیس بال جمع شده بودند در آن اتاق آن طرف متخاصم امن بین چهار دیوار. آنها در حال حاضر به طور مشترک متعهد 233 روز از قتل عام به بازی های بهداشت و درمان.

در داخل این اتاق یک ربع قرن قبل از بازی بیس بال را صاحبان برنده یک نبرد در برابر کورت سیل که می خواهم شکایت ورزش بیش رزرو بند یک قرارداد استاندارد شرط که برای یک قرن به, محدود به بازیکنان اصلی خود را به تیم های دائمی است. بیس بال برنده آن دور. آن را وابسته به ‘پیروس’ پیروزی.

بیش از 25 سال آینده بیس بال صاحبان جذب می شود ضرب و شتم پس از ضرب و شتم از بازیکنان MLB انجمن. اما در حال حاضر برای اولین بار به نظر می رسید MLBPA شد آسیب پذیر است. صاحبان آورده بود جایگزینی بازیکنان به بهار آموزش. آنها را تهدید به بازی سال 1995 در پشت آن دلمه.

وجود دارد بحث بیس بال, اتحادیه اروپا, با سابقه وفاداری مطلق به آن باعث شد در آستانه شکستن صحبت از بازیکنان شکستن مانند بازیکنان NFL بود در سال 1987 و عبور از خطوط اعتصاب در امواج. دونالد Fehr رئیس MLBPA راه می رفت به اتاق 110 داشتن بازی گذشته خود کارت به دنبال یک دستور به صورت ناعادلانه شیوه کار.

ایالات متحده منطقه قاضی Sonia Sotomayor گوش به استدلال برای یک ساعت.

MLB
قاضی Sonia Sotomayor در یک بازی یانکی ها در سال 2019.Paul J. Bereswill

سپس او صادر شده و او حاکم:

دستور داده شود. اعتصاب بود. چهارده سال بعد از, بعد از نامزدی ستمیر برای دیوان عالی کشور و لیست بسیاری از دستاوردهای باراک اوباما اضافه شده این:

“برخی می گویند که قاضی ستمیر ذخیره بیس بال.”


که نقطه خاص شده است موضوع بحث اما یک چیز قطعی است: عدالت Sonia Sotomayor ذخیره بیس بال از بیشتر پوشش خود را در یک دلقک کت و شلوار از spattering بیشتر گل های خود را از آوردن تحقیر بیشتر در بازی.

(از طریق ایمیل رسیده از طریق دادگاه عالی اطلاعات عمومی دفتر عدالت ستمیر کاهش یافته است به بحث در مورد ’95 حکم با توجه به آب و هوای فعلی.)

اعتصاب خود را راه اندازی در نیمه شب در Aug. 12, 1994 — جالب اینجاست که سالگرد سیل تصمیم در حال حاضر به ارمغان آورد فاجعه به بازی. آن به پایان رسید و یک فصل chockablock با مقاومت داستان: مونترال Expos شد بهترین تیم در ورزش در 74-40; یانکی ها بودند 70-43 و 6 ½ بازی در یک A. L. شرق آنها تا به حال برنده در 13 سال است.

تونی سمت چپ میزد .394 و تا به حال آمار .423 در 28 بازی پس از این همه ستاره و با او تد ویلیامز در مناظر خود را. Matt Williams با 43 homers شد چند بازی پیش رو از راجر ماریس’ سرعت.

بدتر تلخی در هر دو طرف می دانستم که هیچ حد و مرزی به عنوان طرفداران تعجب که آیا به سمت میلیونر ballplayers یا میلیاردر صاحبان. به عنوان بیس بال سقوط به یک خلاء کوچک اما سرسخت جناح طرفداران سوگند یاد کردن بازی برای همیشه لطفا برای.

و حتی این شد مقدمه ای برای حماقت بود که زخم بیس بال که پر از بهار-امکانات آموزشی در سراسر فلوریدا و آریزونا در ماه فوریه و مارس سال 1995. قابل توجه ترین یانکی شد 275 پوند اول baseman مت Stark, presumptive زخم-وارث به همین Mattingly که در اوایل بهار آموزش برگزاری دادگاه با خبرنگاران زمانی که صندلی خود را متلاشی شد.

یانکی ها در واقع تا به حال به انجام یک جلسه تیم به هشدار خود را جایگزین بازیکنان است که آن را نامناسب برای پوشیدن خود یانکی ها دنده — کلاه و کت و چند کشباف — زمانی که آنها قدم از طریق مراکز و یا رفت به رستوران.

هیچ یک از نیویورک بیس بال lifers خوشحال بودند. Yankees GM ژن مایکل که کار غمگین بود به جمع آوری فهرستی از معلمان و فروشندگان و کارگران ساخت و ساز و عبور آنها را به عنوان “نیویورک یانکیز” صرف بیشتر از بهار در disconsolate ابهام است.

“برخی از این بازیکنان من هرگز دیده می شود” مایکل اذعان اواخر بهار. “به شما یک ارزیابی من نمی خواهد انجام دهد.”

روز جعلی یانکی ها بازی یک نمایشگاه بازی در دنور برای باز کردن Coors زمینه مایکل در فورت Lauderdale کشیده شد برای DUI. در عذرخواهی او پذیرفته بد کمدی از زخم بیس بال بود و نهایتا به او.

با متس Dallas سبز را کمی پنهان تحقیر او احساس برای دلمه littering اردوگاه خود و او سوار آنها را بیرحمانه در گرما: بسیاری از در حال اجرا تعداد زیادی از آموزش و اوایل ماه مارس در پورت سنت لوسی شبیه صحنه خرس برایانت معروف “اتصال پسران” کمپ فوتبال, بازیکنان حال فرار در شب سبز برای فرار سختگیریهای حکومت.

Dallas Green
دالاس سبزباب اولان

سبز در تمسخر صفرا از آن همه است.

“من فکر نمی کنم بیش از حد بسیاری از مدیران و یا مربیان شما را به صحبت در بیس بال واقعی هیجان زده در مورد انجام چه جهنم ما در حال انجام,” او گفت:.

و این کمدی بزن و بکوب نبود حتی بدترین قسمت. دیترویت مدیر Sparky اندرسون به سادگی راه می رفت از ببر کمپ یک روز صبح قادر به معده حتی یک دقیقه از زخم توپ. آرام متعلق به یک کار وکیل پیتر آنجلوس بسته اردوگاه در اواسط ماه مارس و یک بالتیمور دادگاه حمایت آنها را منع تعویض بازی در کمدن متری.

(آنجلوس بود حداقل در بخشی از انگیزه این واقعیت است که اگر دلمه بازی حتی یک بازی واقعی بیس بال آمار خود را می کنند به عنوان بخشی از بیس بال دائمی تاریخچه و آن را به بدترین شکل ممکن به پایان کال Ripken را متوالی-بازی خط که ایستاده بود در 2,009 فقط 121 خجالتی لو گریگ رکورد است.)

کانادا قوانین کار به طور مشابه منع دلمه از بازی در تورنتو SkyDome بنابراین Blue Jays را به بازی بازی های خانگی خود را در بهار خود را پیچیده در Dunedin, Fla.

که ظروف سرباز یا مسافر بیس بال خود را در بر داشت ،

که ظروف سرباز یا مسافر عدالت ستمیر ذخیره بیس بال از در 31 مارس سال 1995.


خرید اینترنتی سریع بود. جعلی یانکی ها که بازی نهایی نمایشگاه در دنور. جعلی متس بازی یکی در کلیولند. سپس به جای زوم کردن به فصل به طور منظم تیم هواپیماها به رهبری بازگشت به فلوریدا بازیکنان داده شد $5,000 چک آنها وعده داده شده بود به ثبت نام در برای حماقت. برخی از آنها دعوت به بازی لیگ کوچک توپ. برخی از — به ویژه کوین Millar و ریک نی — تا به حال قابل توجه مشاغل به عنوان بزرگ leaguers.

بقیه پراکنده شدند مانند خاکستر اون سوی خاکستر سوخته از یک بازی است که تا به حال صرف 233 روز در خودسوزی.

بیس مسائل نمی تواند به حل و فصل برای دو سال دیگر تا بعد از توافق دسته جمعی شد در نهایت به امضا رسید. وجود دارد برخی از percolating خشم در ماه های پس از بیس بال به زندگی برگشتم اما آن را عمدتا motored در بی سابقه ای رفاه.

درست تا دو هفته پیش از زمانی که از بین رفته دوباره اولین بار در 25 سال در شرایطی کاملا متفاوت. هیچ قاضی را به پایان دادن به سکوت در این زمان. صبر به تنهایی مجبور به حمل این روز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>