چگونه Kristaps Porzingis’ NBA Draft ‘طفره’ تغییر سرنوشت دو فرانچایز

یک مصاحبه و یا یک مختصر تمرین در سال 2015 می تواند به طور چشمگیری تغییر تاریخ نیکز و 76ers.

نیکز ممکن است پیش نویس Kristaps Porzingis که می توانست پیمودن تجارت خود در فیلادلفیا در آستانه یک عنوان. و 76ers هنوز هم تحت کنترل تیم سابق رئیس جمهور سام Hinkie که می تواند به طور بالقوه زوج Porzingis با دو پیش نویس سنگهای جوئل Embiid و بن سیمونز.

بنابراین ادعای جدید کتاب “تانک به بالا: فیلادلفیا 76ers ترین و بی پروا روند در تاریخ ورزش حرفه ای” — با قبلا گزارش نشده جزئیات در آن 2015 NBA پیش نویس است.

که در آن سال آن را به طور گسترده ای گزارش شده Porzingis حاضر به کار کردن برای بازسازی Sixers اما نویسنده Yaron ویتزمن کتاب می رود به جزئیات بیشتر.

فیلادلفیا انتخاب سوم با نیکز یک نقطه در پشت آنها. این کتاب ادعا می کند Porzingis’ عامل اندی میلر به Hinkie به “طفره” برای بسیاری از دلایل نگرانی این Sixers’ پخش برنامه های توسعه و frontcourt تقاضا تلخی در Hinkie برای درمان یک undrafted مشتری Khalif وایات در مذاکرات قرارداد و سرخوردگی با حق رای دادن را از دست داده و خود را جوان خیمه مشتری مرکز Nerlens نوئل.

“تنها تعداد انگشت شماری از تیم های نشان داده شده Porzingis’ گزارش پزشکی و خریداری نظر (او هنوز تحت قرارداد با zezo cartoons, Sevilla),” ویتزمن نوشت. “میلر می خواستم به نگه داشتن Sixers از تهیه پیش نویس Porzingis.”

Kristaps Porzingis during the 2015 NBA Draft
Kristaps Porzingis در طول 2015 NBA پیش نویسگتی ایماژ

میلر می خواستم “یک راه برای به دست گرفتن کنترل پیش نویس فرایند و تلاش برای دیکته کردن که در آن Porzingis فرود آمد” کتاب متحده است.

یک منبع نزدیک به میلر گفت: پست این هفته Porzingis اردوگاه “به سادگی احساس نیویورک شد و یک جا بهتر است.”

با سوم انتخاب Hinkie انتخاب دوک مرکز Jahlil Okafor که تبدیل به یک مجسمه است. Porzingis کاهش یافت و به نیکز اما مجبور تجارت از نیویورک 14 ماه پیش پس از یک پر از دست انداز – اگر نه مولد – نیکز اجرا در حالی که Sixers شکوفا پست-Hinkie.

ویتزمن گفت: پست او نمی تواند پیش بینی کند که اگر Sixers خواهد بود در آستانه یک عنوان در این فصل اگر آنها انتخاب شده Porzingis اما او می داند Porzingis هزینه از دست Hinkie کار خود را در سال 2016 پس از 10-72 فصل است.

“Okafor و خود را خارج از دادگاه مشکلات — که نی که پشت شتر را شکست,” ویتزمن گفت. “اگر او را برداشت Porzingis, Hinkie هنوز هم می تواند وجود دارد.”

اما ویتزمن هشدار “شاید Sixers خواهد برنده ام چند بازی (در 2015-16) و نه بدست بن سیمونز (در سال 2016 با بالا انتخاب کنید). آن را مانند اگر شما آمار این مرد شاید شما نمی رسید که مرد.”

Sam Hinkie
سام Hinkieگتی ایماژ

با توجه به “از دست تک شاخ” فصل Hinkie رهبری به لاس وگاس در ماه ژوئن 2015 برای Porzingis’ Pro روز با برنامه های از ملاقات با 7-پا-3 lats قبل از “میلر demurred.” که آخر هفته اما میلر توافق به Porzingis kidshealth پس از وگاس. میلر پس از آن لغو شد شب قبل از.

Porzingis وارد نیویورک چند روز قبل از آن پیش نویس است. Hinkie خواسته برای مصاحبه دیگری. میلر موظف سپس لغو دوباره در آخرین لحظه.

با توجه به “تانک به بالا” Hinkie پس از آن ارائه شده است با یک ون به نیویورک و رانندگی Porzingis به عقب و جلو از فیلادلفیا. میلر خوب بود با آن است. که صبح Hinkie گفته شد Porzingis قربانی یک مسمومیت غذایی است.

Hinkie هنوز اعزام Sixers کارکنان در یک کادیلاک SUV به یک Porzingis عکس در نیویورک به سعی کنید به او را به عقب.

“در داخل استودیو و در حالی که ایستاده در خارج از حمام درب آنها شنیده چه صدا مانند یک فرد پرتاب تا” ویتزمن می نویسد.

این Sixers شد مطمئن شوید که آن را یک بازی است. مداوم Hinkie اجاره نیویورک بدنسازی صبح پیش نویس اما میلر دوباره حمایت می شود.

“به Hinkie هر تمرین در هر مکالمه نشان داده نقطه” ویتزمن به این نتیجه رسیدند روایت است. “شاید یک مطلب را درآورده (Hinkie) نسبت به Porzingis جلوگیری از زنجیره ای از حوادث که او را از دیدن خود را از طریق فرایند.”

ارسال نیکز سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

Hinkie که با تکیه به شدت در تجزیه و تحلیل در حال حاضر با این نسخهها کار به عنوان یک استنفورد ورزشی کسب و کار استاد. نیکز ممکن است یک جنرال موتورز باز و Embiid سابق مشتری از زمان نیکز جمهور لئون گل رز به تصویر کشیده است به عنوان یک وسواسی Hinkie فن. اما منهتن نویسنده پیش بینی Hinkie نمی گشت.

“این طرح مشغول به کار در این تانک کار می کرد” ویتزمن گفت. “او ساخته شده اشتباه او چگونه رفتار مردم است. NBA یک دنیای کوچک است. او نیاز به یک التون برند-نوع دستیار جنرال موتورز سابق بازیکن. به جای او احاطه شده خود را با همان آمار ،

“تیم های که می خواهید به او و تیم او می خواهم می خواهم به کار به صورت بسیار کوچک است. او نمی نیاز به یک چک به وضوح. او بسیار اصولی. او نمی خواهد کار برای هر کسی است.”

یکی دیگر از نیکز مرتبط با وحی در کتاب Sixers’ 2017, شماره 1 انتخاب کنید Markelle Fultz تا به حال دو تیم او نمی خواست به پیش نویس توسط – مشهد و جیمز دولان باشگاه. Fultz شد فلاپ برای 76ers به دلیل روانی/فیزیکی تیراندازی yips. Fultz بود که در میان یک bounce-back فصل برای سحر و جادو قبل از NBA به حالت تعلیق در بازی احساس هر دو بازار بود بیش از حد بزرگ و نزدیک به بومی مریلند.

“Okafor کار نمی کند برای آنها یا” ویتزمن گفت: 2015 پیش نویس است. “اما شما هرگز نمی دانید با Porzingis شاید (Hinkie) را دیده ام چیزی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im