چگونه Masahiro Tanaka برنامه ای برای رسیدگی به یانکی’ coronavirus عدم قطعیت

تمپا — Masahiro Tanaka انداخت اغل گاو یا حشم جلسه یکشنبه — اگر چه حتی او اعتراف کرد که او هیچ ایده چه چیزی او را آماده برای.

“بدیهی است که این عادی است” right-hander گفت: از طریق یک مترجم در خارج George M. Steinbrenner زمینه های زیر مختصری رسمی تمرین به یانکی ها و بقیه جهان ورزش کشتی با نحوه عملکرد در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“این واقعیت در حال حاضر” تاناکا گفت. “همانطور که برای من فقط نگه داشتن انجام آنچه که من نیاز به انجام است. که خط پایین.”

اما با بهار, آموزش بازی لغو شد و شروع فصل به طور منظم با تاخیر حداقل دو هفته — و مسلما قابل ملاحظه ای طولانی تر است که — هیچ کس نمی داند دقیقا چه آنها در حال آماده شدن برای.

پرسید که چگونه او می تواند آماده شدن برای یک نامشخص تاریخ شروع تاناکا گفت: او در از دست دادن.

“من نمی دانم و فکر نمی کنم کسی ندارد” تاناکا گفت. “بدیهی است که ما در حال تجربه چیزی شبیه به این برای اولین بار است.”

تاناکا گفت که او برنامه ریزی شده در ماندن تیز اما او نمی خواهد ساخت تا به عنوان او می خواهم اگر فصل قرار بود به شروع در عرض چند هفته.

“من فقط به پایین کمی” تاناکا گفت. “که ممکن است تغییر نیز هست.”

“تغییر” است که کلمه از عمل در اطراف لیگ به عنوان MLB و بازیکنان ارتباط ملاقات برای تعیین بهترین روش عمل در طول coronavirus بحران و یکشنبه منتشر شد دستورالعمل معرفی بازیکنان نه جمع در اعداد بزرگ است.

وضعیت نهفته یانکی ها و حتی بیشتر در روز یکشنبه زمانی که آنها اعلام کرد که یکی از آنها جزئی leaguers شد اولین فرد وابسته به یک تیم بزرگ لیگ برای تست مثبت برای کوروناویروس.

مدیر کل برایان Cashman گفت: فلوریدا وزارت بهداشت در Hillsborough County شد آموزش این تیم در نحوه رسیدگی به این وضعیت اضافه کرد این بازیکن تا به حال هیچ تماسی با هر گونه عمده leaguers.

تاناکا مثل خیلی از بقیه تیم گفت که او انتظار می رود در تمپا به کار در این تیم تسهیلات تا اطلاع ثانوی. یانکی ها در حال حاضر برنامه ریزی شده برای روز شنبه به یک روز خاموش و آنها می تواند بازگشت به کار در Steinbrenner زمینه در روز سه شنبه.

Masahiro Tanaka
Masahiro Tanaka, n. y. پست: چارلز Wenzelberg

حتی نه قطعی.

“من قادر نخواهد بود برای گفتن 100 درصد مطمئن باشید فقط به خاطر اینکه همه چیز را به طوری مایع” تاناکا گفت: در مورد چه مدت او برنامه ریزی شده بر روی باقی مانده در تمپا. “همه چیز در حال تغییر روز به روز.”

و می رود که برای همه چیز — نه فقط بیس بال.

پرسید که آیا او نگران بود که بخش قابل توجهی از فصل ممکن است لغو تاناکا گفت: این یک “امکان” اما او همچنین اشاره کرد که آنجا نبود نقطه در بینی.

“این همه حدس زدن” تاناکا گفت. “ما نمی دانیم چه چیزی قراره اتفاق می افتد. من احساس می کنم مهم ترین چیز در حال حاضر این است که سعی کنید به تلاش برای دیدن پایان این. من صحبت کردن در مورد بیس بال, اما همه چیز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im