چقدر سقوط نفت تاثیر ایلان الکترونیکی-شرکت خودرو تسلا?

تسلا سهام است که در حال ضرب و شتم همراه با بقیه بازار, اما چگونه به طور قابل توجهی خواهد شد سقوط قیمت نفت تاثیر برقی-ماشین شرکت ؟

سوخت جایگزین نقش تقریبا همیشه سر جنوب وقتی که نفت ارزان تر می شود که به احتمال زیاد به تشدید اگر هزینه های مصرف کننده در قرارداد. خواهد 2020 به پایین به عنوان سال ناسزا (در برخی از محافل) تسلا کوتاه فروشندگان دریافت ثابت شده درست است ؟

تا کنون کوتاه فروشندگان در حال از دست دادن شرط خود را که سهام کاهش خواهد یافت catastrophically. در حالی که سهام تسلا در حال حاضر پایین تر از 16 درصد از سطح آن به دست آمده در فوریه. 1 — هنگامی که آن را بسته در حدود 667 — کاهش است که به سختی هر گونه برجسته تر از بقیه از بازار و حتی قیمت فعلی آن حدود دو برابر $279 نقل در اوایل ماه مارس 2019.

“ما به احتمال زیاد هرگز پیش آمده است [در تسلا کوتاه] به عنوان کاهش می یابد اندازه موقعیت قابل توجهی در ماه ژانویه” اذعان می کند علامت اشپیگل که شروع به شرط بندی در برابر این خودروساز در سال 2015.

اما او می گوید که هنوز هم در انتظار vindication.

“ما باقی می ماند کوتاه تسلا, Inc. (TSLA) که من هنوز هم به نظر بزرگترین واحد سهام حباب در کل این حباب بازار” اشپیگل نوشت: در یک Feb. 28 Stanphyl سرمایه خبرنامه ماهانه صادر شده فقط پیش از ترکیدن حباب بازار است.

حالا که حباب, پشت سر هم, اشپیگل می گوید او هنوز انتظار دارد که تسلا سهام به مخزن با استناد به مشکلات در چین, ضعیف درآمد و ورود خودروسازان بزرگ مانند BMW و آئودی به برق ماشین مسابقه.

گوردون جانسون از GLJ تحقیقات موافقت کرد, اشاره کرد, “قیمت های پایین تر گاز بسیار بد برای انرژی های جایگزین. گاز و پایین می رود و به $1.50 نه به عنوان بسیاری از مردم می خواهند برای خرید اتومبیل های برقی و در همان زمان یک بحران اعتباری به این معنی است که تعداد کمتری از مردم قادر خواهد بود برای تامین مالی آنها است.

“کل این هاله در اطراف Elon Musk در حال رفتن به ناپدید می شوند” جانسون افزود: پیش بینی است که تسلا خواهد سقوط به کمتر از 200 دلار در این سال و در حدود 90 دلار در سال 2021.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>