چگونه NFL free agency تاثیر می گذارد فانتزی فوتبال در سال 2020

یک هرج و مرج NFL free agency دوره لگد کردن در راه های این هفته است.

فیلمهای تجارت از دوشنبه با ارسال گسترده گیرنده DeAndre هاپکینز به کاردینالز آریزونا در ازای در حال اجرا بازگشت دیوید جانسون و در روز سه شنبه گزارش شد کارفرمایی تام بردی خواهد بود پیوستن به Tampa Bay Buccaneers.

در حالی که تعداد انگشت شماری از معاملات در حال حاضر گرفته شده محل جدید لیگ سال رسما شروع نمی کند تا زمانی که 4 p.m در چهارشنبه. بسیاری از بازیکنان آتی هنوز هم در هوا و تقریبا همه از این حرکت تاثیر 2020 فوتبال فانتزی فصل است.

توجه داشته باشید: در سال گذشته این رتبه بندی ها بر اساس ESPN استاندارد به ثمر رساند.

1. QB تام بردی (امضا شده توسط TB): برای فانتزی اهداف بردی حضور بسیار بیشتر از تاثیر بر تمپا تصویب فو از راه دیگری در اطراف یک گروه که شامل مایک ایوانز Chris Godwin, O. J. Howard و Breshad Perriman. در سال گذشته بردی انداخت برای 1,052 کمتر متری و نه کمتر touchdowns از سابق تمپا استارت Jameis وینستون. کمبود دریافت استعداد در انگلستان و اسکریپت بازی بدون شک یک عامل بود در آن اختلاف اما واقعیت این است که بردی خواهد بود 43 ساله هنگامی که او باعث می شود او Buccaneers اولین است و نه یک تفنگ دار مانند وینستون. هر دو ایوانز و گادوین افت ممکن است چند لکه اما هنوز هم WR1s. هوارد به پایان خواهد رسید تا در جایی در مرز از TE1/TE2 و سلاح های اضافی ممکن است بالا بردن بردی ارزش به low-end QB1 وضعیت.

2. WR DeAndre هاپکینز (معامله به ARI): هاپکینز می پیوندد نسبتا کم عمق دریافت سپاه به رهبری مسیحی کرک و لری فیتزجرالد. اگر هر چیزی به سر مربی Kliff Kingsbury را در حمله هوایی جرم باید افزایش هر دو خود و کارفرمایی Kyler موری را ارزش در حالی که کرک و فیتزجرالد ممکن است دیدن یک شیب در اهداف. هاپکینز باقی مانده اواسط تا پایان WR1. Houston Texans کارفرمایی Deshaun واتسون ارزش می تواند یک ضربه در حال حاضر که او سلاح های مورد علاقه از بین رفته است. این می تواند یک شانس برای خواهد فولر به گام به بیشتر, برجسته, نقش, هر چند او تا به مبارزه صدمات در گذشته است.

3. RB David Johnson (معامله به HOU): هوستون شده است به جستجو برای یک ستاره در حال اجرا پس از کاهش آرین پرورش, اما آن را سخت به می گویند چه جانسون ارزش خواهد بود این فصل. پس خود را شکست فصل در سال 2016 جانسون مبارزه صدمات و موفق به قرار دادن اعداد قوی برای فانتزی در نهایت از دست دادن خود را شروع نقش به کنیا دریک و چیس ادموندز در فصل گذشته. که گفت: او را به طور قابل توجهی کمتر رقابت در برابر دوک جانسون (و کارلوس هاید اگر او دوباره نشانه). اگر دیوید جانسون می تواند به سالم ماندن از طریق 2020 در نظر او خطرناک low-end RB2 و در نظر گرفتن دوک جانسون فانتزی-بی ربط.

4. TE Austin هوپر (امضا شده توسط CLE): هوپر به پایان رسید به عنوان ششم-بهترین تنگ پایان سال گذشته را به رقابت برای اهداف با Odell بکهام جونیور, Jarvis Landry, Kareem, شکار و دیوید Njoku. Browns سر مربی کوین Stefanski به تکیه به شدت تنگ می رسد در گذشته, اما با این بسیاری از دهان خوراک و کمتر دقیق کارفرمایی در بیکر میفیلد پرتاب توپ انتظار low-end TE1 اعداد از قیف. هوپر را امضای لطمه می زند Njoku ترین. Njoku نگاه امیدوار کننده اما او نیز دیدن یک کاهش در اهداف پشت بکهام و Landry.

Deandre Hopkins, Austin Hooper
Deandre هاپکینز Austin هوپرگتی ایماژ

5. WR Stefon Diggs (معامله به BUF): پس از ابراز نارضایتی مینه سوتا در طول فصل و فراتر از آن Diggs شد و در نهایت معامله به بوفالو در روز دوشنبه. او به صورت مشابه رقابت از جان براون به عنوان او را از آدم Thielen و می تواند دیدن یک قطره در تولید ابتلا به عبور از صورتحساب کارفرمایی جاش آلن که رنج می برد از دقت و مشکلات. در نظر گرفتن هر دو Diggs و قهوه ای به بالا و صعودی WR3/فلکس بازی می کند.

6. RB جرثقیل هنری (حق رای دادن-برچسب زده شده با ده): تیتان اعمال حق رای دادن برچسب در هنری و با امضای مجدد از کارفرمایی Ryan Tannehill انتظار می رود کمی به تغییر سال بیش از سال. پیش نویس هنری به عنوان یک رنگ آبی تراشه RB1.

7. RB کنیا دریک (حق رای دادن-برچسب گذاشته شده توسط ARI): با تفریق از دیوید جانسون از شلوغ کاردینالز backfield دریک آماده است تا در این یابو نقش حمایت ادموندز. او ارائه جامد RB2 ارزش با صعودی.

8. WR ترجمه (re-امضا در DAL): نه خیلی باید تغییر کوپر در این سال و فانتزی صاحبان باید احساس راحتی تهیه پیش نویس او را به عنوان یک mid-range WR1.

9. QB Dak پرسکات (حق رای دادن-برچسب زده شده با DAL): پرسکات خواهد ماند در دالاس برای حداقل یک سال دیگر و با امضای مجدد از کوپر او می مانم با خیال راحت در QB1 محدوده.

10. TE شکارچی هنری (حق رای دادن-برچسب زده شده با لاک): Henry زیادی ساخته شده باز گشت پس از پاره شدن خود را در لیگ قهرمانان آسیا در سال 2018 به پایان رسید و به عنوان نهم-بهترین تنگ پایان. فانتزی خود ارزش بستگی دارد که کارفرمایی شارژر تا پایان انتخاب به پرتاب به او اما هنری باید با خیال راحت در TE1 خاک. پس از از دست رفته در بردی Tyrod تیلور و زنجان در حال حاضر به شارژر استارتر.

11. TE هیدن هرست (معامله به ATL): هرست بازی پشت مارک اندروز در بالتیمور و بیشتر خاموش ماند فانتزی رادار در فصل گذشته. او می تواند آماده برای یک فصل برک آوت با هوپر رفته در آتلانتا منتقل سنگین جرم. در حال حاضر او می افتد به TE2 خاک.

12. WR A. J. سبز (حق رای دادن-tagged by CIN): اگر همه می رود به عنوان برنامه ریزی شده Bengals را زمین LSU ستاره کارفرمایی جو با نقب زدن شماره 1 انتخاب کنید و رنگ سبز را ببینید مقدار زیادی از اهداف. که گفت:, او نشستن همه 2019 فصل با آسیب مچ پا. او یکی از خطرناک مرزی WR2.

13. TE جیمی گراهام (امضا شده توسط CHI): Graham, گیر افتاد, فقط 38 عبور برای 447 متری در سال گذشته به پایان رسید و 21st میان تنگ به پایان می رسد. شاید 33 ساله می تواند جمع اوری یک سال بیشتر به عنوان یک عملی استارت اما او می افتد در خارج از مکالمه به صورت فانتزی.

14. QB فیلیپ رودخانه (امضا شده توسط IND): رودخانه ها تنها یک نظر در دو کارفرمایی لیگ اما او انداخت برای 1,673 تر متری از Jacoby Brissett را در سال 2019 است که باید به کمک گیرنده T. Y هیلتون و تنگ به پایان می رسد اریک Ebron و جک دویل است. هیلتون است آسیب خطر, اما اگر سالم او می تواند مقدار زیادی از حرکت صعودی به عنوان یک WR3/انعطاف پذیری. Ebron و دویل باید هر دو تا پایان در TE2 خاک.

15. QB Ryan Tannehill (re-امضا در ده): Tannehill پیچیده رنسانس فصل به لیگ 22-بهترین کارفرمایی درآمد اولین سفر خود را به نرم افزار کاسه و یک هیولا تمدید قرارداد. او باید باقی می ماند در جایی در پایین پایان QB2 محدوده.

16. QB عروسکی ماساچوست (امضا شده توسط ماشین): Bridgewater, نبوده است, استارت پس از 2015 پس از درد و رنج وحشتناک مصدومیت زانو جلوتر از 2016 فصل است. او در تمام پنج بازی subbing در Drew Brees این فصل را با یک رویکرد نسبتا محافظه کار است و باید قابل توجه ارتقا از کایل آلن که به نوبه خود باید سود کارولینای تصویب فو. مسیحی McCaffrey یک قفل برای بالا و در حال اجرا پشت بدون در نظر گرفتن و D. J. Moore به احتمال زیاد تا پایان به عنوان یک lower-end WR1.

17. QB کرک عموزاده (re-امضا در دقیقه): نه خیلی تغییر خواهد کرد برای عموزاده با این قرارداد جدید دیگر از دست دادن Diggs. او باید سقوط به QB2 خاک.

18. QB/TE Taysom هیل (حق رای دادن-برچسب زده شده با هیچ): با Brees re-امضای قرارداد با پرستاران هیل خواهد شد به احتمال زیاد باید صبر کنید حداقل یک سال دیگر به حق رای دادن کارفرمایی او امیدوار است برای تبدیل شدن به. که گفت: Brees است 41 و بعد از فلش منحصر به فرد تطبیق پذیری نسبت به پایان 2019, پرستاران می تواند از ویژگی های او بیشتر این سال است.

19. QB مارکوس Mariota (امضا شده توسط LV): Mariota شروع فصل به اظهارات’ پشتیبان گیری, اما او می تواند چالش درک Carr برای شروع نقش بعد از آن. در حال حاضر او یک غیر عامل به صورت فانتزی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>