چگونه اورگان شد NCAA Tournament اصلی سیندرلا

طولانی قبل از ما آن را به نام جنون مارس آنها ما اول سیندرلا در مسابقات NCAA.

در تاریخ 27 مارس 1939 قبل از ادغام قبل از جنگ جهانی دوم قبل از جان چوبی را UCLA سلسله با مشاهیر James تماشای از Patten تربیت بدنی می ایستد اورگان Webfoots ناراحت ایالتی اوهایو 46-33 و در زمان قطار از اوانستون, Ill., به آغوش همه یوجین سنگ., یک ایستگاه قطار ماجرا و یک مرد نوردی قطب نور به دست آوردن یک دیدگاه آن است.

“من پنج ماه هنگامی که آنها آن را به دست آورد” مردی به نام همین Essig گفت: با خندیدن در COVID-19 قرنطینه از طریق تلفن.

گذشته 53 سال Essig, 81 شده در دانشگاه اورگان فوتبال و بسکتبال مردان آدرس عمومی گوینده است. شش-تیم ابتلای که آغاز شده بود در سال 1938 بود جذاب تر از هشت تیم NCAA Tournament در آن زمان به دلیل آن بود در باغ.

Essig آخرین لینک تیم بود که با نام مستعار بلند دپو — خود را در خط مقدم بود 6-پا-8, 6-4, 6-4 — بود 6-4 جلو جان که گذشت در سال 2011 در سن 92, اما نه قبل از اینکه محبوب ، regaling هر کسی که عاشق گوش دادن به راه آن بود. کیر پیوست نیروی دریایی روز پس از پرل هاربر — او Rear Admiral — و هر کس با اشاره به او را به عنوان دریاسالار چرا که او در خدمت به 32 سال.

“جان من دوم تماس مستقیم به هر چیزی که اتفاق افتاده است وجود دارد” Essig گفت. “زمانی که من شروع به اعلام یک عدد تا سال درگذشت او و همسرش نشسته حدود چهار ردیف درست پشت سر من در مک آرتور دادگاه و من این شانس را می دانم که او واقعا خوب است.

“او گفت:” اول از همه, شما در چه بچه ها امروز می پوشند.’ او گفت: “ما نمی کنید برای رفتن بر روی هر جاده سفرهای بدون کت و کراوات.’ و آنها تا به حال سوار شدن به قطار. او گفت: آنها را باید یکی از بزرگ رفاقت به عنوان یک گروه.”

آنها بیشتر به زادگاه بچه ها از اورگان و هیچ کس در داخل و اطراف یوجین مراقبت آنجا که کلیر زنبور عسل لیو Blackbirds تا به حال مورد ضرب و شتم لویولا شیکاگو 44-32 برای ابتلای عنوان در طرف دیگر از کشور است.

“آن گروه از شهر کوچک شمال, پسر پله به ملی ویژه و تبدیل شدن به تقریبا جاودانه به دلیل آن گفت:” تری فرعی نوشت که “مارس 1939: قبل از جنون.”

نام خود بودند کیر پسر بچه گیل بزرگ باریک Wintermute و نگهبانان خوب Johansen و بابی Anet که تا به حال رشد در سراسر خیابان از یکدیگر در آستوریا ساحلی شهر ماهیگیری. Wintermute این 6-8 مرکز بود و تنها استارت از واشنگتن است. اورگان بود 17-برای-63 از کف در عنوان بازی; ایالتی اوهایو بود 14-برای-83.

“این فقط فصل دوم بازی بدون توپ پرش پس از هر سبد” Frei گفت: “هوارد و روی ناچاری بود که خود را مربی و او تقریبا یک پیشگام در هل دادن سرعت زمان. … مربیان نمی تواند تماس وقفه کاپیتان بود و اورگان نمی تماس با یک فاصله در بازی های قهرمانی آنها فقط بازی.”

The 1939 NCAA men's basketball championship trophy.
1939 NCAA بسکتبال قهرمانی مردان جایزه.AP

دیک گفت: Frei داستان زیر:

“خنده دار یکی بود که بابی Anet جهش بیش از گلزن جدول به تلاش برای نجات توپ زدم و جایزه قهرمانی را از روی میز افتاد و شکست آن را در نیمی از” Frei گفت. “و به طوری که آنها تمام شد با خنده به عنوان بابی Anet پذیرفته جایزه در دو قطعه و آنها می خواهم نیمه گهواره و با تصویب آن را در اطراف در اتاق قفل در دو قطعه است.”

کیر, یک تاریخ است که فصل را به ثمر رساند 13 امتیاز در بازی های قهرمانی پس از Webfoots تا به حال مورد ضرب و شتم تگزاس و اوکلاهما. او همچنین رئیس جمهور بدن دانش آموز.

“هنگامی که آنها تا به حال پیشگامانه جدید Matthew Knight آرنا او نشسته و با [همسر] جانت و من برای ارائه و پس از آن به من گفت: خوب جان من واقعا می خواهم به یک عکس از ما دو نفر,’ ” Essig به یاد می آورد. “بنابراین او گفت: اطمینان حاصل کنید. ما تا به حال آن دمیده تا 8 1/₂ 11 و من او را به نام و من گفت: “جان من می خواهم به این تصویر پایین و شما با ثبت نام در آن برای من است.’ و او گفت: “من آن را انجام دهد به یک شرط. شما را به دو عکس شما ثبت نام برای من.’ و بنابراین من باید حلق آویز در دفتر من است او امضا شده با بسیار خوب کمی توضیح در مورد من اعلام کرد.

“هنگامی که او در گذشت من به خود من گفت:” من فقط کنجکاو چه جان تا به حال انجام در این تصویر که من به او?’ او گفت: “او تا به حال آن را قاب گرفته و در آن ایستاده بود با سینک آشپزخانه برای کسانی که در چند سال گذشته او زنده بود.’ که به من ضربه غاز.”

Essig دیگر لینک 1939 قهرمانان بود روی ناچاری.

“او می خواهم به هر خانه بازی او نشستن در ردیف اول با همسر خود درست پشت در بازدید از تیم” Essig گفت. “او و جان های چوبی خوب بودند رفقا بنابراین در هر زمان UCLA در آمد شما می توانید ببینید اونا پایین وجود دارد داشتن یک مکالمه است.

“او یک نابغه نوع مربی تیم بسکتبال آنچه شما به عنوان خوانده شده و 35 سال است.”

Oregon's 1939 national championship basketball team.
اورگان در سال 1939 ملی قهرمانی تیم بسکتبال.دانشگاه اورگان دو و میدانی

گیاه یاماناکا کلاس از سال 1956 بود زندگی در هاوایی در تاریخ 27 مارس 1939. او یکی از مدرسه بزرگترین بوستر و مشغول به کار در دفتر فروش بلیط زمانی که روی ناچاری futilely اقدام به استفاده از نفوذ خود برای تهیه بهتر صندلی.

“او گله به من به خاطر او می خواست دادگاه نیم خط, بلیط و البته شما باید به آن را به خود بیشترین اهدا کنندگان” یاماناکا گفت: از طریق تلفن. “او همیشه به من می گفت که او یک قهرمانی ملی مربی و او می خواست مجموعه ای از بلیط.”

ما هیچ وقت نمی دانید که ممکن است 1939 اورگان از سال 2020 NCAA Tournament.

“هر کس به فکر آنها نیست باید شانس” یاماناکا گفت: “و آنها به اثبات آنها اشتباه است.”

بزرگ دپو پایه بلند به عنوان یک منبع غرور و افتخار در یوجین و فراتر از آن. اورگان نمی بازگشت به یک چهار نهایی تا سال 2017 حدود 80 سال پس از آن سال 1939 ملی عنوان شده است.

“این تنها قهرمانی ملی بنر که حلق آویز در عرصه” گفت: Greg Walker, دستیار مدیر ورزشی ارتباطات است.

چیزی شیرین و گرم به یاد در مورد در قرنطینه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>