چگونه انگل’ باعث افزایش اسپانیایی سیب زمینی تراشه ساز فروش

احساس افتخار و سپاسگزار سزار Bonilla, 87, هنوز هم گیج افزایش تقاضا برای مواد غذایی کنسرو چیپس سیب زمینی پس از قلع به طور خلاصه به نظر می رسد در جایزه-جارو کره ای فیلم “انگل” ساخت شرکت های کوچک در شمال غربی اسپانیا استخدام کارکنان بیشتر است.

“من می خواهم به او می گویند (کارگردان فیلم Bong Joon-ho) یک هزار و تشکر برای بودن در هدف است. من اشک در چشمان من زمانی که من در مورد آن فکر می کنم” او به رویترز گفت پس از تماشای یک کلیپ از کمدی تاریک که در آن تجاوز کیم خانواده اعیاد در غذا و نوشیدنی در خانه خود را غنی کارفرمایان در غیبت خود را.

“این یک راز چگونه این فیلم نشان داد که این می تواند از Bonilla a La Vista ساخته شده با محبت بسیار و امید و پس از آن فیلم آنقدر برجسته است. امید من برآورده شده است,” او گفت:.

“انگل” شد اولین بار به زبان غیر فارسی فیلم برنده جایزه اسکار بهترین عکس دسته on Feb. 9 همچنین خوراکی بهترین کارگردان بهترین فیلمنامه اصلی و بهترین بین المللی فیلم جوایز. در سال گذشته شد اول فیلم کره جنوبی به برنده نخل طلا در جشنواره کن.

“در حال حاضر که ما در حال فروش زیادی با این همه تاثیر ما استخدام افراد از آنجا که ما هیچ انتخاب” گفت: Bonilla.

خود را در خانواده اجرا شرکت خرید و فروش آنلاین در اسپانیا رسید 150% و توزیع شده اند افزایش سفارشات در خانه و خارج از کشور. این استخدام چهار کارکنان بیشتر اضافه کردن به حدود 100 نفر از کارکنان.

Cesar Bonilla points to a can of Bonilla a La Vista potato chips in a clip from director Bong Joon-ho's Oscar-winning film "Parasite" inside his factory in Spain.
کسر Bonilla امتیاز به یک می توانید از Bonilla a La Vista چیپس سیب زمینی در یک کلیپ از مدیر بونگ جون-هو را برنده جایزه اسکار فیلم “انگل” در داخل کارخانه خود را در اسپانیا.ایسنا

آن را می سازد 540 تن از چیپس سالانه صادرات 60 تن به 20 کشور جهان است. کره جنوبی که در آن چیپس شده بود محبوب با بالا پایان مصرف کنندگان طولانی قبل از فیلم آزادی حساب برای بخش عمده ای از صادرات و یا حدود 40 تن است.

کسر پدر سالوادور آغاز شده این شرکت در سال 1932 فروش از بازار ایستاده است. سابق نیروی دریایی ملوان او مدل این شرکت نام خود را استاندارد پاسخ به یک افسر وظیفه: “Bonilla در اینجا! (Bonilla a la Vista)”

سزار شروع به ارائه محصول سرخ شده و کنسرو شده توسط خود مادر و همسر, در یک موتور سیکلت در سال 1950 و بعد از آن تصمیم به باز کردن یک مناسب کارخانه چسبیده به قوطی به عنوان مهمترين علامت تجاری بسته بندی به دلیل آن حفظ عطر و طعم خیلی خوبی است.

او گفت که او تا به حال سمت چپ قلع چیپس در قایق خود را در یک تابستان و هنگامی که او بازگشت و مدتی بعد و باز می توانید چیپس در شرایط خوبی بودند.

“من آن را باز کرد آنها کامل است. و من فکر می کنم من نیاز به انجام این کار و بسته بندی قوطی,” او گفت:.

مشتریان و دوستان هشدار شرکت پس از دیدن متمایز خود را بزرگ می تواند بر روی صفحه نمایش.

“ما هرگز فکر ما می تواند این دور با یک قوطی چیپس … این حرکت من زیادی باید آن را به عنوان حرکت می کند هر کسی با دانستن که شما در حال ساخت چیزی است که خیلی در پذیرش. باعث می شود من افتخار می کنم” Bonilla گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im