با حداکثر سرعت دویدن است برای تبدیل شدن به آخرین تلفات از ما مخابراتی جنگ — و این تا حدودی به لطف احساسی ضربه ای ژاپنی, میلیاردر.

هنگامی که با حداکثر سرعت دویدن بود به دست آورد و ژاپن بر اساس SoftBank در سال 2013 آن را کشور شماره 3 حامل مباهات برش لبه تکنولوژی است که شامل گنجینه ای از طیف است که تحلیلگران را دیدم به عنوان یک توانمند تهدید به Verizon و AT&T.

این هفته 28 ساله شرکت کردم و نهایی thumbs-up به دست آورد سابق No. 4, T-Mobile که با حداکثر سرعت دویدن بوده است بزرگتر از ارزش بازار در زمانی که SoftBank آن را به دست آورد. در سال های پس از, با حداکثر سرعت دویدن ریخته است 10,000 کارمند, تماشا سهام آن بالا و پایین رفتن و به دست آورده شهرت برای ناامید کننده خدمات پر از لکه.

چه مشکلی پیش آمد ؟ خودی و کارشناسان نقطه انگشت در SoftBank ارشد اجرایی Masayoshi پسر. عجول و بی پروا و بی تاب و staggeringly ثروتمند پسر خم شد در ادغام با حداکثر سرعت دویدن و T-Mobile به عنوان به زودی به عنوان او می تواند. نادیده گرفتن چاشنی با حداکثر سرعت دویدن مدیران که به توصیه او را به آن بازی سرد و پسر به زودی برخورد با تنظیم کننده. با او مقابله امید در ژنده پوش او شروع به آرامی برش این شرکت است.


با حداکثر سرعت دویدن مدیران به حال دیده می شود منطق در یک tie-up با T-Mobile به عنوان یک معامله است که آن را بسیار کمتر از هزینه ساخت هر دو 4G و 5G-مانند شبکه. اما به زودی پس از SoftBank در زمان بیش از در سال 2013 را مدیریت تیم در با حداکثر سرعت دویدن هشدار داد در برابر حرکت بیش از حد به زودی.

وزارت دادگستری و کمیسیون فدرال ارتباطات در سال 2011 تا به حال فقط مسدود AT&T از خرید T-Mobile با استناد به ترس است که کاهش تعداد حامل های ملی به سه نفر از چهار نفر می تواند منجر به افزایش قیمت ها برای مصرف کنندگان است.

“دولت ما در امور تیم را بسیار روشن ساخته شده در آن زمان این حرکت اشتباه” سابق عالی رتبه اجرایی با حداکثر سرعت دویدن با دانش مستقیم از مذاکرات گفت. “این هرگز رخ داده است به ما که او نمی خواهد گوش دادن.”

حتی Deutsche Telekom T-Mobile را به والدین هشدار داده است که در آن زمان اشتباه به سعی کنید به ادغام از طریق ما رگولاتور — با وجود گفتن SoftBank آن یک مایل فروشنده یک منبع گفت.

به جای غذای که مشاوره با حداکثر سرعت دویدن مدیریت توصیه می شود در تلاش برای برنده شدن بیش از FCC رئیس تام ویلر به آرامی در طول دوره از یک سال — و سپس به دنبال تصویب قانونی برای خرید T-Mobile پس از چرخ کرده گرم به ایده این منبع گفت.

که تا حدودی به این دلیل با حداکثر سرعت دویدن کارکنان در حال حاضر شاهد پسر ارتباط برقرار کردن با چرخ را سلف ژولیوس Genachowski زمانی که او به دنبال FCC تایید برای خرید با حداکثر سرعت دویدن — و آنها نگران بودند.

“او تا به حال یک کاروان از پنج یا شش سیاه Suv ها که سوار به FCC نشست” یک منبع با دانش مستقیم از این نشست گفت:. “آنها ضربه گذشته FCC امنیت و پارک در Genachowski خصوصی در جلوی خانه. همه آنها توده ای کردن و رفتن به لابی.

“او در واقع به گفته خود قوانین احمقانه” این منبع گفت.

FCC مقامات خوشحال نیست, این منبع اضافه شده است. اما Genachowski که در حال حاضر یک عضو با حداکثر سرعت دویدن هیئت مدیره تایید شده SoftBank را خرید تا حدودی در قدرت را از سابقه خرید و بهبود ژاپن شماره 3 مخابرات بازیکن.

به راحتي به Genachowski جانشین با حداکثر سرعت دویدن مدیران توصیه به حضور در پیش برنامه ریزی شده جلسه با ویلر بعد از آن سال در با حداکثر سرعت دویدن Burlingame, کالیفرنیا., labs. ایده این بود برای نشان دادن ویلر چه با حداکثر سرعت دویدن انجام شد با آن فن آوری های پیشرفته و او را متقاعد کند در طول زمان از مزایای های که تکنولوژی با T-Mobile این منبع گفت.

اما یک بی تاب پسر تحت فشار قرار دادند پیش رو با برنامه ریزی دسامبر 2013 در جلسه DC با ویلر پیش از کالیفرنیا پاوا.

DC جلسه بلافاصله خاموش کردم در پای اشتباه است. که آن روز صبح یک داستان حال به نظر می رسد در وال استریت ژورنال در مورد یک پیشنهاد با حداکثر سرعت دویدن-T-Mobile قرارداد. FCC مقامات آن زمان به عنوان یک تلاش با حداکثر سرعت دویدن به فشار آژانس به OK معامله یک منبع گفت: پست در زمان.

ویلر گفت: پسر آن دشوار خواهد بود برای OK یک معامله فقط رتبهدهی نشده است. “او گفتن Masa که آنها فقط همه این تجزیه و تحلیل در مورد [AT&T و T-Mobile] ادغام و مگر همه چیز تغییر کرده در یک سال تحلیل خواهد بود و همان” یک منبع با دانش مستقیم از این نشست گفت:. “ویلر در تلاش بود تا مفید باشد.”

معمولا جذاب پسر رو دفاعی شهادت” ، “او شروع به استدلال می کنند در راه است که نبود مفید” این منبع گفت. “شما می توانید ببینید Masa حفاری خود را به سوراخ. آن را به خوبی ایفا کرده است.”

پسر حاضر به تسلیم و فشرده خود را در مورد ماه را به ما می گذاریم. پس از تحقق او نمی خواهد حرکت تنظیم کننده های با حداکثر سرعت دویدن در ماه اوت 2014 گفت که پایان دادن به تعقیب آن از T-موبایل.

این چرخ مراجعه به با حداکثر سرعت دویدن آزمایشگاه لغو شد.

“Masa مسموم به خوبی در حالی که” با حداکثر سرعت دویدن منبع گفت. “تا به حال ما منتظر یک سال, من معتقدم که ما باید بدست مقابله پاک” با حداکثر سرعت دویدن منبع گفت.


در برابر استدلال یک طرح دعوی در دادگاه توسط 13 متحده به طور کلی وکیل به بلوک T-Mobile کسب حداکثر سرعت دویدن در ماه دسامبر Marcelo Claure که فرار با حداکثر سرعت دویدن از سال 2014 تا 2018 مورد استفاده این شرکت مشکل دولت به استدلال به نفع معامله است.

“حقیقت این است که ما بدترین شبکه با کیفیت نمرات در صنعت” Claure که در حال حاضر با حداکثر سرعت دویدن اجرایی صندلی گفت: قاضی است.

“آن واقعا سخت به فروش [خدمات] از آنجا که مشتریان جدید به خانه رفت آزمایش تلفن خود را و پس از آن متوجه آنها پوشش شکاف” Claure مورد گفت: با حداکثر سرعت دویدن مشکلات رفتن به 2017. “بنابراین مقدار بازده شروع به بالا رفتن سرسام آور و در نتیجه کارکنان دیگر می خواست برای کار با حداکثر سرعت دویدن. و سپس بوسیله اسباب گردنده از کارکنان و یا فروشندگان شروع به موشک وار رفتن و به طوری که تبدیل به یک مشکل بزرگ است.

“کیفیت شبکه ما بود و چهار بار بدتر از Verizon نیمی از T-Mobile و کمی کمتر از نیمی از AT&T” Claure اضافه شده است.

اما در سال 2013 زمانی که SoftBank شد مناقصه برای با حداکثر سرعت دویدن در یک معامله که شامل مخابرات شرکت Clearwire پسر تا به حال شده است در یک معدن طلا نشسته کارشناسان می گویند.

“در روزی که معامله بسته Masa شد در یک موقعیت” گفت: خیابان جدید تحلیلگر تحقیقات Jonathan چاپلین. با حداکثر سرعت دویدن متعلق به بسیاری از فن آوری است که تبدیل به حمایت از 5G و Clearwire خرید به آن طیف آن نیاز به ارائه آن 5G شبکه در سراسر کشور.

چاپلین معتقد است سهام ممکن است به ارزش 30 دلار سهم امروز حال پسر در سرمایه گذاری با حداکثر سرعت دویدن. اما به جای صرف 25 میلیارد دلار به 30 میلیارد دلار Claure در دادگاه گفت: آن را گرفته اند به رقابت سافت قرار دادند و با طرح های غیر معمول برای ساخت شبکه خود را در حالی که صرفه جویی در برج همراه هزینه های.

در سال 2014 با حداکثر سرعت دویدن و لگد کردن یک استراتژی برای ساخت یک شبکه بدون برج های سلولی با گرفتن اجازه از شهرستانها و شهرهای خود را به همراه جعبه در بالای ساختارهای موجود مانند نور قطب.

“آن 180 درجه تغییر” سابق با حداکثر سرعت دویدن اجرایی گفت. “ناگهان همه ما [2014] شروع در این برج و نور چیزی است.”

این طرح کار کرده بود برای SoftBank در ژاپن و وعده داده شده به اجازه دهید با حداکثر سرعت دویدن ساخت شبکه خود را “در کسری از هزینه از رقبای ما” Claure گفت: قاضی در دادگاه. “من می گویند که آن را در مجموع شکست” Claure گفت.

یک منبع درگیر در اجرای موفق گفت: SoftBank نیست استخدام روابط عمومی و بازاریابی مردم در آن مورد نیاز است را به نفع خود بر شهر دولت نیاز به OK همراه جعبه متصل بودن به اموال شهرداری.

“این به اندازه کافی برنامه ریزی شده است. آنها درک نمی سیاست” منبع درگیر در اجرای موفق گفت.

در سال 2012 قبل از سافت خریداری شده با حداکثر سرعت دویدن حامل صرف $4.3 میلیارد دلار در هزینه های سرمایه ای با توجه به براده.

پس از افزایش هزینه 25 درصد به $5.4 میلیارد دلار در سال 2015 با حداکثر سرعت دویدن و قطع آن در سال 2017 به 2 میلیارد دلار و در سال 2018 به $3.3 میلیارد سطح زیر چه آنها قبل از سافت معامله است.

“در سال 2017, من معتقدم که ما سرمایه گذاری 1.3 میلیارد دلار در شبکه ما, در حالی که رقبای ما بودند سرمایه گذاری, شش, هفت, هشت, نه, ده میلیارد دلار” Claure گفت: در شهادت او.

پسر آغاز جدید ادغام مذاکرات در سال 2017 با T-Mobile اما آنها با شک و تردید عمل در میان مجادله بیش از کدام شرکت خواهد بود خریدار. این زمان با حداکثر سرعت دویدن از دست داده بود وضعیت خود را به عنوان کشور سوم-بزرگترین شبکه T-Mobile رنگارنگ مدیر اجرایی mtv بود که پایان بخشیدن به صنعت با آزاد کردن مشتریان از خدمات طاقت فرسا قرارداد. در سال 2018 T-Mobile به یک معامله برای خرید با حداکثر سرعت دویدن برای $26 میلیارد دلار — بی باک پسر رویاهای در حال اجرا به همراه شرکت.


یک قاضی فدرال منهتن روز جمعه زدم گفتند’ پیشنهاد برای جلوگیری از tie-up — ارسال با حداکثر سرعت دویدن سهام تا بیش از 70 درصد است.

قبل از این حکم با حداکثر سرعت دویدن معامله شد در زیر 5 $به اشتراک بگذارید. پس از سافت خریداری شده با حداکثر سرعت دویدن برای $7.65 یک سهم T-موبایل دیده می شود آن سهام افزایش می یابد بیش از 350 درصد در حالی که AT&T سهام افزایش یافته است حدود 65 درصد و ورایزون 57 درصد هنگام تنظیم صورت سود و انشعابات.

منابع می گویند پسر رفت از سرمایه گذاری در حداکثر سرعت دویدن چرا که بدون T-Mobile به اعتقاد او شرکت فاقد پایه مشتری نیاز به توجیه هزینه های این شبکه است.

در 2015 مصاحبه با وال استریت ژورنال پسر بستری آماده بود او را به با حداکثر سرعت دویدن در سال 2014 قبل از این ادعا او تصمیم گرفت به رشد شبکه برای محافظت از مشتریان با حداکثر سرعت دویدن.

پس از این معامله شکست خورده “من به خودم فکر کردم” من ساخته شده یکی از بزرگترین اشتباهات در زندگی من’ که قضاوت از ما نظارتی محیط زیست,” او گفت:.

“ما هنوز هم مشتریان ما هنوز کارکنان, بنابراین من باید برای مراقبت,” او گفت:.

در پایان پسر را عدم سرمایه گذاری در حداکثر سرعت دویدن ممکن است کمک به متقاعد کردن قاضی به OK ادغام — توخالی پیروزی برای مردی که می خواست به عنوان فاتح و نه فتح.

“با حداکثر سرعت دویدن مسیر در طول دهه گذشته شده است تا حد زیادی به سمت پایین آن را به عنوان از دست مشترکان شده است و تحت الشعاع توسط T-Mobile” قاضی گفت: در استدلال برای ادغام است. “با توجه به چند فقیر فن آوری انتخاب, با حداکثر سرعت دویدن شبکه فقیر در کیفیت از کسانی که از رقبای خود است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی