چگونه نامزدهای دموکرات آماده برای روز دوشنبه آیووا انجمن

پس از ماه متقابل کشور مبارزه — و نه اصلی بحث که خرد کاخ سفید رویاهای از بیش از یک دوجین دموکرات — کسانی که در سمت چپ این مسابقه بودند تقلا امن در آخرین لحظه حمایت یکشنبه در آستانه مهم آیووا قفقاز.

اولین نامزدی مسابقه از سال 2020 انتخابات خواهد شد یک راه طولانی در تعیین که برنده حق برای به چالش کشیدن رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان او به دنبال یک دوره دوم در ماه نوامبر.

ایالت ورمونت برنی ساندرز دقت پیشرو در دولت سنجی یکشنبه, با توجه به متوسط وارد شده توسط RealClearPolitics — حتی اگر سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن بود که با شکوه تمام دموکراتیک رقیب در نظر سنجی های ملی.

داغ بر روی پاشنه خود را در حال سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg دیابت الیزابت وارن از ماساچوست و بهداشت ، ctq در مینه سوتا.

مردم آیووا نمایندگان شان را سر به قفقاز بدون سنتی bellwether از یک شدت مورد پیش بینی در آخرین لحظه نظر سنجی Des Moines, ثبت نام و انتخاب — که اوراق نتایج بیش از یک ادعا می کنند که Buttigieg نام مانده بود از حداقل یک مصاحبه برای بررسی.

پیش از caucusing بایدن کمپین تلاش برای tamp پایین انتظارات با مشاور Symone ساندرز گفت: آنها در آن برای مسافت های طولانی و صرف نظر از آنچه اتفاق می افتد دوشنبه.

“ما هرگز گفت که ما قرار بود برای اجرای دور با آن. ما همیشه می گفت که این امر می تواند یک مبارزه این خواهد بود یک مسابقه نزدیک” او به خبرنگاران گفت: در طول یک صبحانه میزبانی خبری بلومبرگ.

“پس قبل از اینکه معاون رئیس جمهور بایدن کردم به این مسابقه پس قبل از آوریل 25 — مردم نوشته شده اند که ما کمپین اگهی در گذشت. صبح روز سه شنبه خواهد بود.”

نامزدها گسترش در سراسر کشور روز شنبه به خود بسته شدن و استدلال با ساندرز صحبت کردن با یک جمعیت چند صد پشت خود سدار رپیدس دفتر درست زمانی که بیش از حد بسیاری از مردم نشان داد تا به جا در داخل.

اعلام کرد سوسیالیستی وعده “اصلاحات اساسی برای جامعه آمریکا” و گفت: انتخابات در آیووا را تضمین کند او یک برنده است.

دیگر نامزدها به نظر می رسد در صبح یکشنبه, اخبار, نشان می دهد, با Buttigieg خواسته بودن در ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” که آیا او تا به حال به در پایان سه برای اطمینان از مبارزات انتخاباتی خود را به زنده ماندن.

“من اجازه دهید دیگران تنظیم goalposts. اما اجازه دهید آن روبرو هستند. من نیاز به یک پایان خوب در اینجا در آیووا. ما آن را می دانم, و ما در حال کار بسیار سخت به انجام این کار” Buttigieg گفت.

وارن — که موجب جنجال در ماه گذشته با این ادعا که ساندرز گفته بود او یک زن نمی تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن — گفت: در یک تجمع در ایمز که او شبیه هشدارهای قبل از برنده شدن او در مجلس سنا صندلی در سال 2012.

او همچنین با اشاره به موج پیروزی با دموکرات ها در طول سال 2018 کنگره و انتخابات محلی است.

“ما No. 1 به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن? زنان برنده شوید. بیایید انجام,” او گفت:.

Klobuchar — که مانند دیگر سناتور بوده است تا حد زیادی به نگهداری از کمپین بلیزرز با مغلوب ساختن پیشی جستن در جریان استیضاح trial — یکشنبه اعلام کرد: “من قصد دارم به نیوهمپشایر بدون توجه به آنچه.”

“وجود دارد یک بحث من در بحث مرحله. من تاییدیه از هر عمده کاغذ در نیوهمپشایر . . . البته من قصد دارم وجود دارد ما باید قوی عمل وجود دارد — و سپس فراتر رفتن از” او گفت: “فاکس نیوز یکشنبه.”

گرد کردن دموکرات ایالت مایکل بنت کلرادو, Rep. Tulsi Gabbard هاوایی سابق ماساچوست رژیم صهیونیستی است. Deval پاتریک سرمایه گذار تام Steyer و کارآفرین اندرو یانگ.

سابق شهردار نیویورک مایکل بلومبرگ که وارد این مسابقه در ماه نوامبر در انتخابات در آیووا و مبارزه در کالیفرنیا در روز یکشنبه.

دولت ویژه قفقاز — برگزار می شود 1,678 مدارس و کلیساها و جامعه در سالن می بیند رای دهندگان جمع آوری در گروه های در شب به پشت مورد علاقه خود را نامزد.

سپس کسانی که در حمایت از داوطلبانی که موفق به نمره حداقل 15 درصد باید گزینه تعویض برای پیوستن به یک چشم انداز مناسب.

در سال های گذشته تنها نتایج نهایی آزاد شده اند اما در این سال آیووا حزب دموکرات را نیز فاش دور اول برگه و شکست دولت 41 نمایندگان در ژوئن دموکراتیک ملی کنوانسیون.

با سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر