چگونه ماچو بازار بورس معامله شد یک گونه در معرض خطر

در سال 1997 رو به رشد شرکت کامپیوتری, دروازه بود ، در آن زمان بازار بورس نیویورک جذب زرق و برق دار راه اندازی جدید ارائه شده و از آنجا که دروازه را طلسم شد یک گاو از آن ساخته شده حس به رژه یک از 1400 پوند گاوی از طریق طبقه تجاری.

“مدیریت وجود دارد به زنگ و گاو وجود دارد به ایستادن در زیر بل” ایان Winer, نویسنده وال استریت خاطرات “همه جا نسبیت” گفت: پست. “اما گاو آغاز شده s—ting همه جا. مردم پشت گاو با سطل, اما آنها نمی تواند نگه دارید تا با او. بوی وحشتناک بود.”

به دنبال بازگشت Winer در حال حاضر می بیند این رویداد به عنوان یک منادی از آنچه آمده بود.

“گاو s–ting در طبقه تجاری یک استعاره برای پایان [انسان عمل] ارز به خصوص از گاو وجود دارد برای یک شرکت کامپیوتری.”

به زودی پس از, تازه های تکنولوژی, طلیعه تا حد زیادی خودکار بورس نیویورک. Scrums از کلاسیک پاره پاره معامله گران با تیز, آرنج, با صدای بلند, صدای, و با اشاره انگشتان دست را تبدیل به یک گونه در معرض خطر به عنوان معاملات به طور فزاینده ای ساخته شده از طریق کامپیوتر با محدود طبقه-کارگزار دخالت.

از سال 2002 به بازار بورس دارای شیر تغلیظ شده از پنج اتاق به یک با دو طبقه تجاری. در حالی که وجود دارد استفاده می شود برخی از 5000 طبقه کارگزاران و کارکنان پشتیبانی در طول ارز را 1990s اوج این تعداد در حال حاضر نزدیک به 500 با توجه به NYSE سخنگوی. شنیدن سر و صدا از معاملات کسب و کار از بین رفته است.

“شما می توانید رول توپ بولینگ را از طریق وجود دارد و نه ضربه هر کسی گفت:” پیتر کوستا, فرماندار سابق NYSE و تا سال گذشته رئیس جمهور از امپراتوری اعدام یک در حال حاضر از بین رفته بوتیک شرکت کارگزاری در بورس. “کل طبقه می تواند به من شنیدن عطسه. آن را بیشتر به مردم نشسته وجود دارد نگاه خود را, قرص, تماشای آنچه که در تجارت است.”

برای سرمایه گذاران ساخت بزرگ اقدام به خرید یا فروش در نقطه کارگزاران را در خدمت یک هدف. “قابل توجه معاملات از بیش از 10 ، 000 سهم است و احتمال بالاتر که یک کارگزار می توانید آن را به درستی انجام می شود” گفت: کاستاریکا.

Peter Tuchman, the NYSE’s most photographed broker, is a 35-year veteran of the trading floor and doesn’t see the 11 Wall Street mecca disappearing any time soon. “My business is robust, the market is booming and the [NYSE] is an incredibly relevant place to this day,” he says.
پیتر Tuchman به NYSE ترین عکس کارگزار است که 35 سال کهنه طبقه تجاری و نمی بینند 11 وال استریت مکه ناپدید هر زمان به زودی. “کسب و کار من است, تنومند, بازار پررونق است و [بورس] فوق العاده محل مربوطه به این روز,” او می گوید. اما دیگران نیست بنابراین مطمئن شوید.AP

اما یک بار توانا حقوق و پاداش برای این موجود کارگزاران در حال کم شدن بیش از حد به عنوان اتوماسیون باعث می شود خرید و فروش سهام کارآمد تر, کاهش هزینه های معامله. “در حال حاضر هر کس می خواهد به تجارت به صورت رایگان. هیچ کس می خواهد به پرداخت هزینه برای هر چیزی” کاستاریکا گفت.

کاستاریکا گفت: پست است که نوعی کارگزار درآمد این روز در حدود 150.000 دلار در هر سال است. و در بالا از آن “پاداش بسیار, حداقل,” او اضافه شده گفت: آنها بعید است به بیش از $25,000 — یک قطره از 1990s هنگامی که پاداش برای معامله گران طبقه بودند به عنوان بالا به عنوان $500,000. “وجود دارد نه بیش از حد جریان نقدی در کف آن وجود دارد استفاده می شود.”

در حالی که ارز در حال حاضر احساس می کند مانند یک بیمار در حمایت از زندگی — البته یکی لود بالا با تکنولوژی آن استفاده می شود برای شبیه یک پارتی. قمار و نوشیدن مخفیانه snorted خطوط کک و آخرین لحظه jaunts به شهر آتلانتیک همه در رفت و بعد از پایان معاملات بل پشت در 80s و 90s Winer گفت. “ما می خواهم به پایین قمار تمام شب را در 8 و تغییر پیراهن ما بدون خواب” او به یاد می آورد.

و اگر شما اتفاق افتاده است به سقوط بیمار در میانه معاملات همدردی زد نازک است. “وقتی کسی سقوط از یک حمله قلبی یا سکته مغزی” Winer به یاد می آورد, “او پا بیش از.”

در سال 1976 آلیس Jarcho ظهور به عنوان اولین زن به طور منظم تجاری در طبقه و مردان نمی, آن را برای او آسان. جو بود خشن و مملو از جوک های عملی.

“وجود دارد بی امان آزار و اذیت” گفت: Jarcho که ترک در سال 1980. “بچه ها را ترک کاندوم با سس مایونز بر روی آنها را در کشو. آنها می خواهم تف بر روی تب من می توانید به من ارسال dildos از طریق پنوماتیک لوله [که استفاده می شود برای حمل و نقل سفارش ورقه]. وجود منابع ثابت به من بدن. آن را هرگز به پایان رسید.”

پس از آن 1792 موسس 24 کارگزاران بازار بورس نیویورک بوده است که شما را به پول. اما تا سال 1880 آن را انجام داده بود بی سر و صدا با خوبی رفتار معامله گران نشسته در صندلی و مناقصه ارائه در صورت منظم. با خروش ’20s, ارز تکامل را به یک تیمارستان که در آن تجارت خودی بود نه اخم. با توجه به “بازی بزرگ: ظهور وال استریت به عنوان یک جهان قدرت 1633-2000” جان استیل Gordon, آلبرت Wiggin سپس سر از تعقیب بانک ملی shorted 42,000 سهام از خود شرکت سهام (که او شرط می بندم که این امر از دست دادن ارزش) فقط قبل از بازار تاریخی تصادف در ’29.

در طول 1930s خودی و تجارت غیر قانونی ساخته شده بود و مریل لینچ به زودی نکردم سهام-بازار سرمایه گذاری برای متوسط آمریکایی است. وال استریت شد pop-فرهنگ پدیده است. بازدید از بازار بورس شد عکس-op برای سیاستمداران مشهور و کسب و کار-جهان نخبگان. در طول سال مبتلا به دوار سر زنگ از زنگ افتتاحیه شامل سیلوستر استالونه, مارتا, استوارت و کوین دورنت. در حالی که در حال نشان داده شده در اطراف ارز در اوایل دهه 1970 کرک داگلاس پودر تالک ریخته در فانتزی کفش راحتی — یک حرکت شناخته شده به عنوان “powdering” که در سمت چپ این بازیگر unimpressed.

When Gateway brought a cow into the New York Stock Exchange in 1997 and it began “s--ting all over the place,” that was the beginning of the end, one broker says.
زمانی که دروازه آورده گاو را به بازار بورس نیویورک در سال 1997 و از آن آغاز شد “s–ting همه جا” که آغاز پایان یک کارگزار می گوید.خبرگزاری گتی ایماژ

در سال 1985 رونالد ریگان شد, اولین رییس جمهور آمریکا برای بازدید از بورس. اقتصاد در حال غوطه ور و او قول داد به رانندگی “خرس به خواب زمستانی.”

هفت سال بعد در خارج از دفتر ریگان بازگشت به ارز این بار با میخائیل گورباچف در دو. آنها تعمیر به ارز را boardroom گورباچف که در آن نشان داده شد و زرق و برق دار Fabergé کوزه ایجاد شده توسط تزار نیکلاس که داده شد به بورس در اوایل 1900s به مناسبت مثال روسیه راه آهن اوراق قرضه — که به سرعت آمد به ارزش صفر دلار است.

“است که بسیار خوب کوزه” گورباچف گفته عضو هیئت مدیره دیوید شیلدز که در حال حاضر رئیس شرکت کارگزاری Wellington سپر. “من می خواهم به آن را داشته باشد.”

فکر کردن به سرعت سپر پاسخ داد: “من به شما گلدان اگر شما از گرو در اوردن راه آهن خود را اوراق قرضه.”

گرانبها کوزه باقی مانده در اتاق هیئت مدیره.

در سال 2008 سهام سقوط کرد و منجر به آنچه شناخته شده به عنوان رکود اقتصادی ، “بیش از یک سال و مبادلات از دست داده و 60 درصد از ارزش خود را وجود دارد و یک حس دلسردی [در NYSE],” گفت: یک تاجر طبقه از آن دوره که خواسته نمی شود به نام. “بسته شدن زنگ زد و مردم احساس نمی به اندازه کافی ثروتمند به صرف 400 دلار در یک بطری شراب و 600 دلار در شام. صحبت کردن در مورد آنها خود را به فروش خانه های کشور است.”

سال است که به دنبال نه تنها علامت پایان یک دوران آنها مشخص شده پایان جهان. “تانک از بازار sped تا با استفاده از نوآوری و تکنولوژی گفت:” معامله گر. “در تکنولوژی باز کرد تا سالن بیشتر برای تجارت که شکسته بازار بورس نیویورک.”

سران تجاری بالای شهر نقل مکان کرد در حالی که صندوق های تامینی جذب به گرینویچ ، و پشت در اتاق عملیات به ریاست سراسر رودخانه هادسون به نیوجرسی.

بر خلاف دیگر پس از سقوط معامله گر افزود: “این هرگز به بازگشت به راه آن بود.”

با وجود آن همه برای کوتاه مدت حداقل NYSE به نظر می رسد بعید است که نزدیک به خوب است.

Nowadays, celebrity opening-bell ringers like the "Expendables” cast are a rarity amid the rise of automated digital trading.
امروزه افراد مشهور باز-زنگ زنگ مانند “یک بارمصرف ها” بازیگران کمتر رایج هستند در میان افزایش خودکار دیجیتال تجارت.Gary Gershoff/WireImage.com

هر چند کاستاریکا توصیف آینده خود را به عنوان “یک مسابقه به صفر” او اشاره کرد که دلایلی وجود دارد برای تابآوری: “از آنجا که شرکت های پرداخت مقدار زیادی از پول را به ذکر شده در بورس از آن جاری خواهد نهاد [که پشتیبانی خود را]. در حال حاضر حدود 20 درصد از معاملات انجام شده در بورس — در حالی که در 1990s آن در حدود 90 درصد — و من نمی بینم از آن که در کمتر از 20. باز و بسته شدن بازار بورس نیویورک است که قیمت ها در حال تاسیس است و مهم باقی خواهد ماند.” (یک NYSE گفت که در آن 85 درصد در ’90s و 25 درصد امروز.)

یک نفر در توافق پیتر Tuchman, 61. او شده است در طبقه 35 سال است صعودی در بازار بورس و صفوف به عنوان ارز ترین عکس های معامله گر.

“وجود دارد هیچ نشانه ای از من ترک” Tuchman گفت: پست. “کسب و کار من است, تنومند, بازار پررونق است و بازار بورس نیویورک فوق العاده مربوط به این روز است. انقباض یک تابع از تکنولوژی است که بر روی زمین است. آن را جایگزین نیست اما انسان آن را می سازد برای مردم کمتر است.”

اما مهارت هایی که یک بار ساخته شده معامله گران بزرگ در حال منسوخ شدن.

“هنگامی که مردم به من بگویید که آنها می خواهند برای رسیدن به کسب و کار و من از آنها بخواهید آنچه که مهارت های ریاضی خود را دارد — منظور من این نظر از کامپیوتر و نه ریاضیات و تجارت گفت:” گوردون Charlop مدیر عامل و شریک در شرکت کارگزاری Rosenblatt Securities. یک معامله گر از سال 1980 Charlop افزود: سرعت انجام محاسبات ریاضی در سر خود را مورد نیاز نمی باشد راه آن استفاده می شود. آشنایی با الگوریتم ها در حال حاضر مهم تر از انجام جبر.”

برخی از سابق کارگزاران با استفاده از دانش به دست آمده در طبقه برای ایجاد الگوریتم های که در حال تبدیل آنها به دایناسورها. “آنها به فروش برنامه های کامپیوتری به مشتریان خود” کاستاریکا گفت. “آنها رفته به سمت تاریک.”

در ضمن شرکت های کارگزاری که می خواهید به رشد در عصر دیجیتال به دنبال جریان درآمد که فراتر از طبقه تجاری.

“ما استفاده می شود برای طبقه-تجارت منحصرا اما در حال حاضر ما محصولات جدید است که تهیه کردن به جدید-بازار پارادایم” Charlop گفت. “ما یک رهبر برای ارائه پژوهش; ما با هم قرار داده و همایش ها و انجام مقدماتی بانکی [یعنی هماهنگی با شرکت ها برای ترکیب و ادغام].”

اما Charlop که در وال استریت بازی پس از فارغ التحصیلی از کالج به عنوان یک جنگلداری عمده bemoans این واقعیت است که شروع به عنوان یک می دانم که هیچ تجارت-طبقه دونده دیگر یک اکسپرس لین به چیزهای بزرگتر و بهتر.

“کار در بازار بورس مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک فرصت طلایی” او گفت:. “در حال حاضر آن است که فقط یک فرصت است.”

تجاری

پس از بیش از 200 سال در بازار بورس است و در نهایت رسیدن به منسوخ شدن است.

1792: زیر یک buttonwood درخت در نزدیکی نوک جنوبی منهتن, 24 کارگزاران و تجار امضای Buttonwood توافق. این قرارداد با آنها توافق کردند که به تجارت اوراق بهادار در بورس برای کمیسیون.

The New York Stock Exchange meeting under Buttonwood Tree on Wall St.
بازار بورس نیویورک جلسه تحت Buttonwood درخت در دیوار سنتBettmann بایگانی

1817: اتاق در 40 وال استریت به عنوان مرکزی برای بازار بورس نیویورک.

سال 1867: اختراع سهام دارای صدای تیک تیک ساخته شده این امکان را برای سرمایه گذاران برای پیگیری قیمت سهام حتی از مکان های خارج از بورس نیویورک. معامله گران جدی کردم و دفاتر نزدیکی ارز پس از نزدیکی منجر به دقیق تر به نقل از نوار است.

1929: در 24 اکتبر سال 1929 معروف به پنجشنبه سیاه بازار سهام سقوط کرد. بخت و اقبال خود را از دست داده بودند و زندگی خراب شد. از آنجا که هیچ تلویزیون و چند تلفن و جمعیت جمع شده خارج از بورس. مردم امیدوار بودند برای پیدا کردن آنچه اتفاق افتاده است را به پول خود را.

1954: بیست و پنج سال پس از پنجشنبه سیاه صنعتی داو جونز نهایی بالا رفت آن بالا 1929.

Traders on the floor at the New York Stock Exchange.
معامله گران در طبقه در بازار بورس نیویورک.گتی ایماژ

اوایل 1980s: NYSE طبقه تجاری کد لباس نیاز به پوشیدن کت. خسته از گرفتن خود را گران مانتو اسپرت مشخص شده را با قلم و معامله گران یاد پنبه/پلی ترکیب “معامله گران کت” است که پس از تبدیل شدن به همه جا بر روی زمین است.

1987: پس از wildly سودآور خط داو رفت توسط 22.61 درصد است. این زندگی به عنوان یکی از بزرگترین روز افت شاخص Dow تاریخ. پیش بینی یک فاجعه ارز را مدیر عامل طبقه عملیات قرار دادن یک دست را به قفسه سینه خود را – که او مشخص به عنوان “گلادیاتور را درود می فرستم.” او گفت که آن را به معنی “ما که در حال مرگ به شما درود می فرستم.” روز پایان معامله گران شدند hobbling در اطراف بستر پهن طبقه تجاری و سرمایه گذاری نابود شد.

1999: شاخص Dow Jones industrial عبور 10,000 برای اولین بار. آن را با یک تن از اعتیاد به مواد مخدره. بورس نیویورک رئیس ریچارد Grasso پرتاب “داو 10,000” کلاه بیس بال بر روی طبقه تجاری. چارلز شواب اصرار داشت: “این فقط یک عدد است.”

A trader works behind a hat reading "DOW 30,000" on the floor of the New York Stock Exchange.
یک معامله گر با این نسخهها کار در پشت یک کلاه مطلب “داو 30,000” در کف بازار بورس نیویورک.بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

2008: معامله گران در کف بازار بورس نیویورک freaked به عنوان داو کاهش یافته است 777 امتیاز کمک به جهانی فروش اوراق بهادار است که منجر به رکود بزرگ. معامله گران در شوک ایستاده بود با دست بر دهان آنها به تماشای سقوط بازار.

2020: داو عبور 30,000. کلاه با سحر و جادو که تعداد قابل مشاهده هستند در طبقه تجاری. اما با ارز پایانی شتاب و بسیاری از اقدامات در حال وقوع الکترونیکی دیوانگی به نظر می رسد خاموش. کسانی که به تماشای در خانه — به عنوان بسیاری از سابق کف معامله گران هستند — هم اکنون می توانید خرید خود را داو 30,000 کلاه در Etsy.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de