چگونه Mannings نگه داشتن برخی از رمز و راز در اطراف نوجوان نابغه قوس منینگ

قوس منینگ تبدیل به یکی از مهمترین بحث فوتبال دبیرستان چشم انداز در کشور فقط با وجود اتمام فصل اول, و آن را سخت به درک که چرا.

15-year-old کارفرمایی پسر کوپر منینگ که Peyton و الی برادر و مورچه قدیمی ترین پسر. او نقش ایزیدور نیومن مدرسه در نیواورلئان که در آن Cooper, Peyton و الی همه بازی است. 34 touchdowns در سال 2019 بودند در بیشتر منطقه نیواورلئان.

ما شنیده ام زیادی در مورد قوس منینگ. ما شنیده نشده از قوس منینگ. به نظر می رسد این نوجوان نابغه ها محافظت می شود که بر خلاف اکثر بچه های هم سن و سال خود او در رسانه های اجتماعی با توجه به ورزش نشان داده شده و هرگز مورد مصاحبه قرار گرفتند. این منینگ خانواده نمی نظر در مورد قوس به سی.

“آنها بسیار خصوصی و محافظ قوس” جان Georges که صاحب مدافع و بار جزئي گفت: SI. “به همان اندازه به عنوان آنها سعی کنید به نگه داشتن یک درب بر روی آن وجود دارد وزوز. برخی از مردم می دانند که چگونه به منظور بالا بردن thoroughbreds. این Mannings می دانم که چگونه به منظور بالا بردن ورزشکاران است.”

قوس در حال حاضر صفر ارائه بورس تحصیلی به دلیل, این گزارش می گوید خانواده اش تبدیل شده و همه آنها را به پایین. او در گزارش دیدار با LSU سر مربی اد Orgeron ماه گذشته پس از ببر برنده مسابقات قهرمانی ملی. کوپر مثل الی و Peyton, بود, بالا بالا, مدرسه, چشم انداز و متعهد به Ole Miss قبل از تنگی کانال نخاعی به پایان رسید کار خود را.

ترین buzz به Mannings ایجاد شده در مورد شکوفایی نسل سوم چشم انداز بود که پدربزرگ مورچه گفت: Indianapolis Star پاییز گذشته “او احتمالا کمی جلوتر از [Peyton و الی] به عنوان یک دانشجوی سال اول.”

اما این خانواده است که تلاش برای نگه داشتن رسانه ها به دور از آینده ،

“آنها به بسته همه چیز را” کن Trahan جدید, Orleans, رادیو, رسانه, عضو, گفت, SI, “اما این توجه در حال رفتن به آمده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de