چگونه ‘دفتر’ سکوت شک و تبدیل به یک پدیده

در آغاز چند آيه در نسخه آمریکایی “The Office” — از جمله نهایی ستاره John Krasinski.

به عنوان محبوب انگلیسی, محل کار کمدی بود که اقتباس شده برای تلویزیون تولید کنندگان شروع به دنبال ناشناخته بازیگرانی که می تواند جمعیت داستانی کاغذ شرکت Dunder Mifflin.

Krasinki در آمد برای استماع همراه با شش یا هفت نفر دیگر امیدوار. اما قبل از او خود را به ضرب گلوله در مقابل برنج ناهار نامیده می شد. به عنوان Krasinski نشسته در اتاق انتظار یک مرد ظاهر شد و شروع به خوردن سالاد. “آیا شما عصبی از او پرسید: Krasinski.

“نه چندان زیادی برای استماع” Krasinski پاسخ داد. “اما من واقعا عصبی برای افرادی که در حال ساخت این دلیل که اغلب این ترجمه ها از جمله زباله و من واقعا امیدوارم که آنها نمی پیچ آن را تا آنجا که بسیاری از مردم در حال انتظار برای کشتن این نشان می دهد.”

و مرد نشسته در کنار Krasinski گفت: “من بهترین من سعی خواهم کرد. من Greg Daniels. این نشان می دهد من است.”

این یک cringeworthy لحظه ای که بعدها تعریف نشان می دهد.

با وجود faux pas, Krasinski بخشی. و “دفتر” را به زودی ثابت کند آن شک اشتباه حرکت از سایه بریتانیا آن الهام و تبدیل شدن میان محبوب ترین کمدی از دوران مدرن.

نشان می دهد بعید است صعود است گفت: در کتاب جدید “دفتر: داستان ناگفته از بزرگترین طنزهای 2000s: تاریخ شفاهی” توسط اندی گرین (داتون).

“وجود دارد به طوری که چند بزرگ کمدی در حال حاضر” نویسنده می گوید این پست. “این سن بسیار خوبی است. آن را فقط کلاسیک خنده دار است.”

The Office cast
© NBC Universal, Inc.

داستان آن آغاز شد و در انگلستان در اواخر 1990s هنگامی که دو نفر از دوستان — Ricky Gervais و Stephen Merchant — ایجاد یک فیلم کوتاه lampooning دفتر فرهنگ است.

Gervais ستاره دار به عنوان دیوید برنت تشنجی مدیر میانی که در تلاش برای تحت تاثیر قرار دادن یک شغل مصاحبه شونده.

این فیلم تبدیل به یک ویروسی احساس شد و در نهایت تبدیل به یک تمام عیار سری توسط بی بی سی.

نشان می دهد در یک شرکت کاغذ چون کاغذ است “چیزی است که هر کس با استفاده از, اما شما هرگز واقعا فکر می کنم در مورد تولید یا فروش آن را” تاجر می گوید: در این کتاب است.

این سری شد و در نهایت به ارمغان آورد NBC برای انطباق با دانیلز (“شاه تپه”) در خدمت به عنوان showrunner. در ابتدا مدیران چشم Gervais به تلافی رئیس, نقش, اما کمدین فکر کردم: “چه نقطه از که ؟ من انجام داده ام من.”

پیدا کردن نشان می دهد سرب — مایکل اسکات “کسی که با قلب a nine-year-old اما چه کسی نقش بین 34 و 44” — اثبات فوق العاده به چالش کشیدن.

این قسمت ارائه می شد به هر دو Paul Giamatti و فیلیپ سیمور هافمن, اما هر دو گذشت.

Bob Odenkirk تقریبا استخدام, اما تولید کنندگان نگران او نبود “نرم یا دوست داشتنی” به اندازه کافی.

آنها شنود گذاشته Steve Carell, یک تریک طنز بود که در خدمت به عنوان یک خبرنگار در “نمایش روزانه با جان استوارت.”‘

اگر چه Carell شد نشان می دهد و سرب و قلب آن بود را-آنها-نمی-آنها عاشقانه بین Krasinki را جیم و منشی Pam.

Jenna Fischer بود و تلاش بازیگر که در واقع مشغول به کار به عنوان منشی برای یک زمان.

فیشر کانال او سردی که واقعی کار در تریک استماع است. زمانی که مدیر ریخته گری پرسیده بود “آیا شما مانند یک منشی?” فیشر مستقیما پاسخ داد “نه.” سپس بدون ارائه شده را دنبال کنید تا به عنوان یک سکوت بی دست و پا فرا گرفته اتاق قبل از تولید کنندگان ترک خورده.

لسلی دیوید بیکر که بازی بد خلق فروشنده استنلی کردم نقش خود را به دلیل در بخشی به بد LA ترافیک.

THE OFFICE -- "The Delivery, Part 1" Episode 618 -- Pictured: (front, l-r) Mindy Kaling as Kelly Kapoor, Jenna Fischer as Pam Halpert, John Krasinski as Jim Halpert, Steve Carell as Michael Scott
جاستین لوبین/NBC

او تا به حال به رانندگی در سراسر شهر به استماع مبارزه از طریق آهسته رانندگان و مسدود شدن جاده ها. وقتی رسید به عنوان خوانده شده برای بخش او بود “عرق و چروکیده و تحریک پذیر و کج خلقی,” او می گوید: در این کتاب است.

این سری بود که به ضرب گلوله در یک شهر studio, اما زمانی که آن را آمد به آن مجموعه Daniels پیش بینی یک شهر کوچک نزدیک به یک بزرگ بود که در یک “رکود بازار.” دانیلز در یک نگاه نقشه گذاشته شده در یک جدول کاهش یافته است انگشت خود را در اسکرانتون پنسیلوانیا و این بود که.

کسب و کار واقعی در اسکرانتون ارسال بازگشایی merch به نشان می دهد و برخی از قطعات گنجانیده شده بود به مجموعه ای از جمله Froggy 101 ایستگاه رادیویی دشنه در دوایت میز.

دانیلز در زمان نشان می دهد mockumentary قضیه به طور جدی, استخدام سابق واقعیت نشان می دهد فیلمبرداری به لنز قسمت. اگر یک عضو بازیگران تلفن همراه بودند به طور تصادفی حلقه در طول فیلمبرداری دانیلز را تشویق او برای پاسخ به.

بازیگران نیز به عنوان اگر آنها مشغول به کار در یک دفتر گاهی اوقات مجبور به نشستن در پشت میز خود را برای تمام روز. برخی از گشت و گذار در اینترنت انجام مالیات خود را و یا بازی یک نفره به تصویب زمان.

نشان می دهد اولین بار در مارس 24, 2005 با 11.2 میلیون بیننده. سپس مخاطبان به سرعت نصف زمانی که قسمت بعدی پخش پنج روز بعد. فصل پایان فقط 4.8 میلیون بودند و در تنظیم.

نشان می دهد teetered در آستانه لغو. اما این تابستان “The 40-Year-Old Virgin” آمار تئاتر تبدیل Carell به یک یک-لیستر. “The Office” داده شد فصل دوم.

THE OFFICE -- NBC Series -- "Drug Testing" -- Pictured: (l-r) BJ Novak as Ryan Howard, Rainn Wilson as Dwight Schrute -
کریس Claudia Flores

تغییرات به حال ساخته شود. مایکل اسکات دیده می شد که بیش از حد ساینده بنابراین نویسندگان تصمیم به انسانیت او.

“این مهم ترین تصمیم گیری است که آنها تا کنون ساخته شده” گرین می گوید.

نقطه عطفی در آمد قسمت سوم از فصل دو که Dunder Mifflin کارکنان خود را نگه دارید خود را در اتاق های المپیک. در آخر کارکنان ارائه مایکل با یک مدال ساخته شده از ماست و درب.

“این قرار بود فقط نوع مانند او آن را به طور جدی … و هر کس دیگری است که خنده از پشت سر” مدیر پل بکار می رود می گوید: در این کتاب است. “اما استیو این تصمیم که به عنوان آنها در حال نواختن سرود ملی [او] پاره کردن. … او بسیار آسیب پذیر و شما ببینید که چگونه از جان گذشته برای … هر نوع از تصویب. من مثل این بود, ” اوه,, ما در واقع می تواند مایکل مهره و از خود راضی … اما ما می توانید پیدا کردن که در آن لحظات او را آسیب پذیر و انسان است.'”

به زودی نویسندگان بودند تان شدیدا از به یاد ماندنی قسمت بعد از به یاد ماندنی قسمت طریق یک فرایند رقابتی که مورد نیاز هر اسکریپت به طرز وحشیانه ای نقد توسط کل نوشتن کارکنان.

برخی از plotlines آمد از زندگی واقعی مانند یک پنجم فصل تهوع است که در آن Dunder Mifflin کارکنان خود را اندازه گیری سرعت پا در یک رادار ترافیک تفنگ آنها را کشف خارج از دفتر چیزی نویسنده هارون Shure در واقع.

مایکل اسکات عبارت “این چیزی است که او گفت:” آغاز شده به عنوان یک شوخی در این نویسندگان ،

THE OFFICE -- "Training Day" Episode 720 -- Pictured: (l-r) Angela Kinsey as Angela Martin, Brian Baumgertner as Kevin Malone, Will Ferrell as Deangelo Vickers, Jenna Fischer as Pam Beesly, Steve Carell as Michael Scott, John Krakinski as Jim Halpert
کریس claudia flores/NBC

“من فکر می کنم آن را یک سال تمام که در آن ما که شوخی به خودمان. پس از آن بود hilariously خنده دار است که ما می خواهم گریه و خنده” نویسنده لری Wilmore می گوید: در این کتاب است.

به عنوان سال کشیده اما یک بار-خوش مشرب مجموعه شروع به دریافت بیشتر از زمان.

“وجود دارد برخی از افرادی که شروع به دریافت غرور,” دستیار اول کارگردان فرسوده محمود می گوید: در این کتاب است. “آنها خواستار آغاز شد همه چیز. من می شنوید: “من نمی خواهم به در آمده است که در اوایل. “

همیشه خوش برخورد Steve Carell توجه به آن در کتاب حاضر به انجام بیشتر فصول “،” اما NBC کاهش یافته است به تمدید قرارداد خود را پس از فصل 7 (گرین حدس بزند که Carell بیش از حد گران بود و ان بی سی دیگر نمی خواستم به پرتاب پول در سری بودند که انتقادی به خوبی بررسی شده اما فروتنی امتیاز).

خروج خود را انداخت نشان می دهد و به بحران و کارکنان استدلال به شدت مورد که باید بیش از مایکل اسکات.

بیشتر مورد علاقه داشتن Rainn Wilson مبارز دوایت تبدیل به رئیس جدید اما پس از “خماری” سری Ed Helms یک ستاره بزرگ فیلم خود aw-shucks اندی ترویج شد.

نویسندگان نیز به ارمغان آورد و در سال جدید مدیر عامل شخصیت و انتخاب پایین آمد به James Gandolfini, تازه خاموش “سوپرانوها” و James Spader.

Spader پیوست بازیگران در فصل 8 (گفته او این کار را به خاطر او بوده است “خونریزی نقدی”) و سرعت ثابت ضعیف مناسب است.

THE OFFICE -- "Threat Level Midnight" Episode 716 -- Pictured: (l-r) Ed Helms as Andy Bernard, Rashida Jones as Karen Filippelli, Steve Carell as Michael Scott, Phyllis Smith as Phyllis Lapin, Angela Kinsey as Angela Martin
کریس claudia flores/NBC

“Spader یک پسر خوبی است و او باهوش اما ما نیاز به درخشان کمدین و James Spader نیست خنده دار” تهیه کننده اجرایی بن سیلورمن می گوید.

“مایکل بود تحمل بار شخصیت” گرین می گوید. “او مانند این آهنربا در مرکز همه چیز است. آنها سعی در رفع آن با James Spader و در آوردن کاترین تیت و شما می توانید با صدای تلپ افتادن عرق هنگامی که شما به تماشای آن قسمت است. آن کار نمی کند.”

نشان می دهد در حال اجرا بود در دود تا زمانی که آن را در نهایت به پایان رسید و با آن فصل نهم در سال 2013.

وجود دارد برخی از بحث راه اندازی راه اندازی مجدد ساخته شده در اطراف کلارک دوک و جیک بند دار که پیوست بازیگران در فصل نهم اما این ایده کشته شد. یک خلبان نشان دوایت زندگی در مزرعه چغندر نیز به ضرب گلوله بود اما نه برداشت.

سری برد یک زندگی جدید آنلاین. این بود که بیشتر در جریان نمایش در Netflix بکشد در سال 2018 به گفته نیلسن.

“همه می توانم بگویم این است که وقتی چیزی با این نسخهها کار به عنوان به خوبی به عنوان آن می کند و به عنوان هوشمندانه نوشته شده است که به عنوان نشان می دهد و این نوع از بازیگران است که فقط غیر قابل انکار است که نشان می دهد آیا وجود یک نوع بی زمانی به آن می گوید:” J. J. Abrams که کارگردانی یک قسمت.

“من احساس می کنم مانند [که] آن را 50 سال یک صد سال از در حال حاضر من فکر نمی کنم ناراحتی و تداخل کار با عجیب و غریب مردم است که تا کنون میخوام برود و نشان می دهد که دستگیر شده است که به زیبایی.”

“من فکر می کنم آن را بسیار bingeable” گرین می افزاید. “افراد جوان در حال کشف آن است. آن را به یک زمان و دوره است.”

“شما می توانید آن را برای همیشه و همیشه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im