چگونه تام بردی زندگی طرح تغییر با Bridget Moynahan بارداری

تام بردی هرگز پیش بینی یک واحد خانواده در حالی که بازی فوتبال است. به اعتقاد او یک همسر و بچه ها می آیند و پس از حلق آویز کردن cleats.

“من نمی خواهم به بچه ها و یا ازدواج تا زمانی که من در اواخر 30s بود که طرح” 42 ساله Buccaneers کارفرمایی گفت: Howard Stern در روز چهارشنبه. “من به یاد داشته باشید:” من نمی خواهم هر چیزی را به در راه,’ هنگامی که من فوتبال حرفه ای جور کردم نورد.”

Bridget Moynahan and Tom Brady in 2005
Bridget Moynahan و تام برادی در سال 2005FilmMagic

هر چند بردی نمی خجالتی و دور از زندگی شخصی در طول سال های اولیه خود را با میهن پرستان خود را از برنامه های اصلی بودند ناگهان از خط خارج در سال 2007 زمانی که دوست دختر سابق, Bridget Moynahan — کسی که با او تقسیم از در اواخر سال 2006 — استقبال از اولین فرزند خود را.

“که من به چالش کشیده در بسیاری از راه های. این سخت بود برای من و برای من پسر مامان چرا که او نمی تصور است که هر دو” گفت: بردی که بعد gushed در مورد پسر جک به عنوان “بزرگترین 12 ساله شما می تواند تصور.”

بردی و Gisele Bündchen تنها دوستیابی برای دو سال زمانی که او آموخته است که از Moynahan بارداری که مدل دقیق در سال 2018 خاطرات “درس: مسیر من به یک زندگی معنی دار است.”

“دو ماه به ما ارتباط تام به من گفت که دوست دختر سابق خود را باردار بود. روز بعد این خبر همه جا بود و من احساس کردم دنیای من شده بود وارونه” او به یاد می آورد.

بردی و Bündchen را خانواده مدرن تکامل یافته پس از بستن گره در سال 2009 به عنوان آنها را به اشتراک 10-year-old son بنیامین و 7 ساله دختر ویویان.

The Brady bunch است متناسب با تغییرات متعددی که از اواخر از جمله حرکت به Derek Jeter را تمپا عمارت با شش بار قهرمان سوپر باول آماده برای سال اول خود را با Buccaneers.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>