چگونه یانکی’ لوک Voit در تلاش است برای قرار دادن مسائل آسیب پشت سر او

پورت شارلت, Fla. — پس از مبارزه با هسته آسیب های عضلانی در سال گذشته زمانی که او محدود به 118 بازی قرار گرفتند و چند MRI امتحانات سفر به فیلادلفیا متخصص فراهم کرده لوقا Voit با بتن همین دلیل بدن او م او را در طول فصل و منجر به postseason عمل جراحی است.

“او به من گفت من همه چیز را پاره پایین وجود دارد” گفت: Voit که تا به حال دو مجروح لیست نانامی به بازی.

برای اولین بار در ماه جولای بود که او دچار یک شکم فشار در لندن علیه Red Sox. او رفت و برگشت در قفسه بعد که ماه و در آنجا ماند تا زمانی که در اواخر ماه اوت با یک فتق ورزشی. Voit فعال بود اما بازی نمی کند در دستگاه های کمک شنیداری در برابر دوقلوها و چپ کردن ALCS فهرستی مقابل آستروس.

Voit حال bloop تنها در سه در خفاش در روز یکشنبه 9-7 دست دادن به اشعه در شارلوت ورزشی پارک.

Voit که آمار 21 homers و سوار در 62 اجرا می شود یک سال پیش گفت او نیست این احساس خوب در یک مدت زمان طولانی است که او به مراتب بیشتر ورزشی و کاهش پنج تا 10 پوند است.

Luke Voit
لوقا Voitگتی ایماژ

او نمی دهد Gerrit کول مبارزه برای شماره 45 که Voit عینک قبلی دو فصل اما او آنچه را آشکار پارچ به او برای مبادله. Voit روشن به پلاک 59 به افتخار او برادر جان که آن را پوشید در حالی که بازی فوتبال برای وست پوینت. جان Voit در حال حاضر یک تکاور ارتش در فورت درام در شمال ایالت نیویورک در حال آماده شدن برای رفتن به خارج از کشور با توجه به لوقا.


Aaron Boone هنوز هم ندارد یک تاریخ دقیق برای هارون قاضی بهار, آموزش اولین در یک بازی اما مراحلی وجود دارد گرفته شود قبل از حق fielder به صف.

اول می آید در نظر گرفتن منعکس کار در قفس به دنبال ضربه زدن به خارج.

“ما آن را آهسته به دلیل تقویم” بون گفت: از آن که در اواخر فوریه.


در بون ذهن Estevan Florial تاریخچه پزشکی در دو سال گذشته به این معنا نیست مرکز fielder تب و تاب بودن است و کاهش نیافته است.

“صدمات شده اند خسته کننده برای او و قطع به توسعه خود را بدون سوال” بون گفت: از Florial رفت 0-for-یکشنبه 3. “چه شده است از دست داده است و او است که هنوز هم یک استعداد ویژه ای هنوز بسیار جوان مرد. هنوز هم احساس می کنم او یک فرصت به یک ضربه بازیکن در این لیگ سطح. مهم این است که او به بیرون رفتن و تمیز کردن فصل که در آن او [می شود 400] در خفاش ها باقی می ماند سالم و توسعه شروع می شود اتفاق می افتد. آن را نگه می دارد گرفتن قطع شود.”

بهداشت نبوده است که 22 ساله Florial کارت تلفن دو فصل گذشته. او محدود به 84 بازی دو سال پیش پس از تحت hamate جراحی استخوان. در بهار گذشته آموزش او زد به دیوار در مرکز میدان آمد و با یک غیر آواره شکستگی های مچ دست راست. Florial نمی بازگشت به میدان تا ژوئن 3 و شرکت در 75 بازی به صورت تک تمپا.

“همه چیز ما را دیده اند … در هر دو بهار آموزش می بینید پویا بازیکن او قادر است از بودن” بون گفت.

6-پا-1, 195 پوند چپ دست hitter وظیفه بالاتر از حد متوسط دفاعی اما strikeouts (484 در 1,507 جزئی لیگ در خفاش با 412 بازدید) باید به کاهش است. فصل گذشته او whiffed 98 بار و جمع آوری 65 بازدید. در پنج جزئی لیگ فصل Florial است .273 hitter وظیفه با 42 homers 213 RBIs و .700 OPS.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر