همانطور که شما جمع آوری W2s, 1099s و دیگر اسناد مالیاتی, شما ممکن است به عنوان به خوبی آماده سازی یک اورژانس مالی کیت کمک های اولیه: شما هرگز نمی دانید وقتی که یک بیماری همه گیر خاموشی superstorm آتش و یا حمله سایبری خواهد آمد.

ضد آب کیت باید حاوی اسناد ضروری شما نیاز به بازسازی زندگی مالی شما را پس از یک فاجعه است — و همچنین برای کمک به شما از طریق یک.

“برخی از اسناد شما نیاز به حق دور و دیگر شما ممکن است نیاز به حق دور اما دشوار است به جای” گفت: Neal استرن یک حسابدار خبره عمومی. “برخی از شما باید به اصلی; برخی از کپی کفایت خواهد کرد.”

نگه داشتن اصل مدارک شناسایی: راننده و مجوز ازدواج, تولد, گواهینامه ، گذرنامه ها و کارت های امنیت اجتماعی ،

پس از یک فاجعه ممکن است شما را به دوباره ایجاد ID خود را جایگزین کارت های اعتباری کامل تغییر آدرس فرم و یا درخواست برای کمک به دولت است. نسخه هایی از این موارد می تواند نگه داشته در یک سرویس ذخیره سازی ابر امن او اضافه شده است.

“اگر شما نمی توانید سند که شما آن را سخت به دریافت کمک گفت:” استرن است که یک عضو از AICPA ملی CPA سواد مالی کمیسیون.

زمانی که مردم آماده برای یک فاجعه است گفت: جیم قاضی عضو صلیب سرخ آمریکا علمی شورای مشورتی “اغلب سمت مالی چیزی است که مردم با توجه به پرداخت.”

قاضی خود را نگه می دارد اسناد مهم در یک بن پلاستیکی زیر تخت خود را. او همچنین فروشگاه های پول. “نقدی پادشاه است,” او گفت: به خصوص اگر قدرت است و خود پرداز atm در حال کار نمی کند.

آدام لوین مدیر سابق نیوجرسی بخش امور مصرف کننده که از دست یک خانه به Superstorm شنی توصیه می شود همچنین ایجاد یک فایل دیجیتال از اسناد و مدارک.

او نشان می دهد نگه داشتن نسخه دیجیتال از کلید های مالی اسناد و مدارک در رمزگذاری شده ضد آب USB فلش درایو. “اگر شما اشکال کردن کیت به دست اشتباه آن می تواند یک کابوس” او هشدار داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im