چگونه یوتیوب را می توان نجات در coronavirus ورزشی کویر

ما همه به دنبال راه هایی برای پر کردن جای خالی سمت راست در حال حاضر. وجود ماموریت های هر دو بزرگوار (برای من: تمیز کردن اتاق زیر شیروانی!) و بی اهمیت (برای من: پر کردن غیر قابل توضیح پاپ-فرهنگ حفره با برنامه ریزی شراب خواری-تماشای “سیمپسونها” و “دفتر”).

ما می توانیم تظاهر به هیجان زده می شود اگر ما می تواند به جلو و در یک مسابقه کریکت در جایی عمیق در کانال ما صف (من در واقع تحت پوشش یک مسابقه کریکت در روز من و من هنوز هیچ ایده چه چیزی اتفاق می افتد) و یا اگر فرد بولینگ مسابقات باید اتفاق می افتد بر روی صفحه نمایش ما.

ما البته خوش شانس برای زندگی در یک زمان از یوتیوب به طوری که به معنی وجود دارد هیچ دلیلی برای رفتن بوقلمون سرد در این زمان از ورزشی نبود. چند مفید خوانندگان به ویژه مارک Aronin پیشنهاد کرده اند آنچه من فکر می کنم این بهترین راه حل: استفاده از بار زندگی می کنیم, پیدا کردن یک بازی کامل در یوتیوب و تماشای یکی از پستها در طول روز.

من شروع با مارک میدارد برای او چگونه خود را صرف پنج شنبه و شب جمعه. من تایید هر دو. آنهایی که به دنبال نیز در دسترس است در تمامیت خود را با انجام یک جستجوی ساده در یوتیوب. شما بدون شک پیدا کردن دیگران است. سلام کامل نیست, اما آنچه در مورد جهان در حال حاضر است ؟

سوپر باول XXV: نگاه, اگر شما یک غول فن شما می توانید کشتن یک هفته تمام نشستن پشت و تماشای آبی بازی در پنج سوپر کاسه (همه آنها در دسترس است) — و تنها یکی از آن خواهد شد در پایان بد (و از آنجا بود که یکی در اصل بیش از قبل از آن شروع, بدون آسیب, بدون ناپاک). اما XXV — از ویتنی هوستون را برای همیشه لطفا برای “Star-Spangled Banner” در همچنان گیج از این همه سال بعد حتی اگر شما می دانید تمام جزئیات توسط قلب.

LJ چهار نقطه بازی: همچنین شناخته شده به عنوان بازی 3 از سال 1999 کنفرانس شرق نهایی زمانی که لری جانسون در اواخر 3-اشاره گر (با کمک یک فانتوم ناپاک) کمک نیکز ضرب و شتم پیسرز. قابل توجه نه تنها برای یک یادآوری سریع از آنچه در این باغ قرار است به نگاه و صدا خواهم در این زمان از سال بلکه برای بیل والتون در بازی منحصر به فرد-تفسیر طولانی است که underrated گنجینه ملی است.

1985 مسابقات NCAA بازی: شاید شما باید به یک سن خاص به درک فقط چگونه خطر ناک ویلانووا 66 Georgetown 64 بود اما تماشای این آغاز تا پایان به شما می دهد یک حس بسیار خوبی. این Hoyas نشان می دهد فقط به اندازه کافی از خود را زود به یک طعم و مزه از چه غالب آنها پس از آن در نیمه دوم Wildcats به سادگی حاضر به از دست ندهید. تا کنون. با بازی پایان حتی 35 سال بعد از شما تعجب می کنم که انجام همه فریاد و شما متوجه آن را به شما.

Villanova's Rollie Massimino
ویلانووا را Rollie MassiminoAP

1978 لیگ آمریکا شرق حذفی: تصاویر همه بی انتها در حال حاضر توسط مرد Yaz اولیه خانه اجرا کردن ران Guidry Bucky دندانه را هومر غاز Gossage ظاهر Yaz برای پایان دادن به آن. اما پیر Ch. 11 پخش است بی انتها از لایحه سفید “عمیق به سمت چپ!” تماس از هومر به روروک مخصوص بچه ها Rizzuto نه حتی به لغزش بر روی یک هدف ماسک خود را fandom بر روی صفحه نمایش برای جهان را ببینید.

بازی 6 قسمت 1: خواهد بود که ’86 NLCS, متس 7 Astros 6. برخی آن را به نام بزرگترین بازی که تا کنون ایفا کرده است. اینجا همه من می دانم که: آن است که غیر ممکن نیست به دانستن هر جزئیات از این بازی در حال حاضر. و در عین حال متس’ تکان دهنده باز گشت در نهم و جسی Orosco به سختی حلق آویز در 16th, هنوز هم می شود تپش قلب راه آن را به عقب در Oct. 15, 1986.

بازی 6 قسمت 2: البته 10 شب به بعد این اتفاق افتاده است. و وین Scully شرح آن بدین ترتیب برای همیشه: “در پشت کیسه! آن را می شود از طریق Buckner! در اینجا می آید شوالیه و متس برنده آن!”

بازی 7, 1970 NBA Finals: از لحظه ای بزرگ جک Twyman نقاط ویلیس رید بیرون آمدن از تونل تا لحظه ای نیکز با حداکثر سرعت دویدن کردن باغ طبقه با عنوان NBA آن است که یک یادآوری است که تمام شعر ما شنیده ایم که در مورد ’70 نیکز تیم بود کاملا حقیقت انجیل.

بازی 6, 1976 آبا نهایی: آخرین بازی که قرمز-سفید-و-آبی لیگ و این ارائه می دهد یک نگاه اجمالی نادر چقدر سرگرم کننده است که لیگ را با دو بی همتا بازیکنان — Julius Erving برای شبکه, دیوید تامپسون برای ناگتس — در مطلق بالای بازی خود را. استیو آلبرت در تماس با یک جایزه خوب.

سوپر باول سوم: شما را دیده ام NFL فیلم برجسته آگهی nauseam. تماشای کل بازی ارائه می دهد بینش به چیزی که یک بازی درخشان جو Namath ایفا کرده است. و تمام وقت آن را به نظر می رسد مانند بزرگ کورت Gowdy نمی توانم باور کنم که آنچه که او را به تماشای.

با این شروع. شاید ما اضافه کردن چند نفر دیگر در این هفته آمده است. لذت بردن از!

Vac Whacks

در این بار تلاش من نسبتا خاص که همه من نیاز به ملزومات زندگی در آب و غذا و @Super70sSports.


باید آن را از دست داد در هیچ یک است که در یک سال و زمانی که صفر — شاید کمتر از آن — بود و انتظار می رود از سنت جان Johnnies موفق به رفتن 17-15 و حفظ مایک اندرسون خط 18 برنده فصل در 18 سال به عنوان یک سر مربی است. همه چیز در حال رفتن به روشن در مدینه فاضله پارک وی برای سال های بسیاری آمده است.


جو Mihalich در هوفسترا استیو Pikiell در راتگرز و کوین ویلارد در Seton سالن خواهد بود که برای اولین بار به شما بگویم که اگر شما در حال رفتن به احساس همدلی برای هر کسی آن را مستقیم به سمت بازیکنان خود را که از دست رفته در این سال مسابقات NCAA. و عادلانه است. و آن را نیز کاملا حق با شماست به این نکته اشاره بسیار بالا-قفسه مربیگری شد بر روی صفحه نمایش در سراسر منطقه این hoops کالج فصل است. بسیاری از مربیان در بالا بسیار از هنر و صنعت خود را.


در ازای هر واقعی جنون مارس این سال ممکن است من پیشنهاد می کنم از آخرین سنگ از کالج بسکتبال شاعر برنده جایزه جان فایننشتاین: “راه بازگشت به ماه مارس است.”

ضربت سخت زدن پشت در واتس

استیون Schafler: من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم بگویم این اما … من نمی خواهد ذهن به تماشای یک نیکز بازی در حال حاضر.

Vac: پادشاهی من برای سرپوشیده چوگان سرپهن بازی. فقط یکی.


اریک Vetter: اوه. در حال حاضر ما باید برای ایستادن در خیابان و فریاد می زد “فروش تیم!! فروش تیم!!” به جای در Madison Square Garden.

Vac: اگر تا کنون من نگران انعطاف پذیری از نیویورک ورزشی فن در این ورزشی خاموشی … نگران است. شما بچه ها بهترین هستند. تا کنون.


@j_ducketts: می MLB Network فقط اجرا ثابت حلقه از Astros گرفتن خار در بهار آموزش — نوع مانند “24 ساعت از ‘داستان کریسمس’ ” در WTBS?

@MikeVacc: من می دانم که یک تیم است که نمی خواهد ذهن هزینه های این فصل بازی در خالی ballparks چگونه در مورد شما ؟


کریستوفر Bogner: یانکی ها تا flummoxed دادند راش از صدمات و من از شنیدن آنها به استخدام یک تیم پزشکی — دکتر. Howard خوب و هوارد. و آنها ممکن است در تماس Dr. Seuss برای نظر دوم.

Vac: به یاد داشته باشید خوب قدیمی روز مانند هفته گذشته — که این به نظر می رسید مانند مبرم ترین مسائل در جهان ؟ دلم برای روزهای خوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>