HQ چیزهای بی اهمیت بازده به عنوان مستندات همچنان در میان coronavirus همه گیر

HQ چیزهای بی اهمیت بازگشت به گوشی های هوشمند در سراسر جهان — به عنوان coronavirus همه گیر می دهد مبتنی بر برنامه مسابقه نشان می دهد مخاطبان اسیر است.

HQ یکشنبه شب پخش آن برای اولین بار زنده چیزهای بی اهمیت بازی پس از آن تعطیل و گذاشته همه کارکنان آن در اواسط فوریه. ناشناس سرمایه گذار کمک به احیای برنامه با ارائه کمک های مالی برای آن شروع به فعالیت دوباره وال استریت ژورنال گزارش شده است.

“تقاضا از همه شما غیر قابل کنترل بود. نیاز است که بیشتر از همیشه” میزبان مت ریچاردز گفت: هزاران نفر از HQ بازیکنان در شروع روز یکشنبه نشان می دهد. “امشب ما به ماندن و اقامت مثبت در این ناپایدار بار.”

در تائید است که این بازی بازگشت در میان جهانی coronavirus بحران ریچاردز گفت: HQ خواهد خود را مطابقت شبانه جایزه نقدی با کمک مالی به موسسه خیریه “کمک به کسانی که تحت تاثیر این بیماری همه گیر.” او گفت: این شرکت متعهد شده است $100,000 به جهان مرکزی, آشپزخانه, غیر انتفاعی تاسیس شده توسط آشپز مشهور خوزه آندرس فراهم می کند که وعده های غذایی به فاجعه زده مناطق.

HQ بازی شروع خواهد شد در 9 بعد از ظهر به وقت شرق هر شب. بازیکنان که تا به حال banked برنده پول نقد قبل از برنامه وقفه قادر خواهد بود برای از گرو در اوردن آنها را در این هفته ریچاردز گفت.

HQ کوتاه روزانه نشان می دهد بازی با جوایز نقدی بسیار محبوب شد زیر این برنامه را تا سال 2017 راه اندازی است که آنها را به خود جلب کرد بیش از 2 میلیون بیننده در اوج خود است. اما این شرکت بنا به گزارش ها در تلاش برای تامین مالی خود جوایز نقدی و roiled توسط 2018 مرگ کالین کرول یکی از موسسان آن است.

Rus Yusupov برنامه دیگر بنیانگذار گفت که او شروع به کار برای احیای HQ مدت کوتاهی پس از مرگ آن است. او گفت: Feb. 18 که او “یک خانه جدید برای HQ با یک شرکت است که می خواهد به نگه داشتن آن در حال اجرا است.” برنامه حساب توییتر اشاره کرد در باز گشت هفته گذشته با ارسال یک صدای جیر جیر با حذف.

چند HQ طرفداران اشاره کرد که این امر می تواند یک زمان ایده آل برای بازی را به بازگشت چرا که بازیکنان در سراسر جهان بسته شده اند در خانه های خود برای جلوگیری از گسترش مرگبار coronavirus.

“جهان می تواند reeeeeeeeeeeeeally استفاده از برخی HQ در حال حاضر!” یک نفر گفت در توییتر. “در میان همه دیوانه اطراف ما چگونه فوق العاده می شود آن را به برخی از HQ برای نگاه به جلو به هر شب??”

“وفاداری و غلیان احساسات پشتیبانی از طرفداران ما این هفته گذشته بوده است عامل رانندگی در ما بازگشت و از آن بیشتر انرژی ما را به یک تفاوت مثبت,” Yusupov, HQ, چیزهای بی اهمیت مدیر عامل شرکت در بیانیه ای گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>