HSBC به قطع 35,000 شغل در تجدید ساختار گسترده به عنوان سود نزول

HSBC قصد دارد برای کاهش برخی 35,000 شغل در طول سه سال آینده و بریده بریده 100 میلیارد دلار دارایی های آن را به عنوان متعهد بزرگ بازسازی پس از یک شیب افت در سود.

اروپا بزرگترین بانک توسط دارایی اعلام کرد تلاش سهشنبه آن را به عنوان نشان داد سود خالص فرو 53 درصد سال گذشته به 6 میلیارد دلار در میان ناآرامی های سیاسی در هنگ کنگ عدم اطمینان در مورد انگلستان تقسیم از اتحادیه اروپا و تهدید طولانی از شیوع کروناویروس.

HSBC خواهد شد در حدود 30 درصد از شعب آن در ما ادغام آن ثروت و بانکداری خصوصی و کسب و کار و کاهش سهام اروپا تجارت در تلاش برای کاهش هزینه های $4.5 میلیارد, بانک, مقامات گفت.

“کلیت این برنامه این است که ما یافته است به احتمال زیاد به از 235,000 به نزدیک به 200000 بیش از سه سال آینده” گفت: Noel Quinn, HSBC موقت اجرایی.

رئیس امور مالی Ewen استیونسون گفت: وجود خواهد داشت “معنی دار کاهش شغل” در HSBC لندن مقر آن سرمایه گذاری بانک وال استریت ژورنال گزارش شده است. ساییدگی کمک خواهد کرد که رسیدن به این کار کاهش به 25 ، 000 نفر در حال حاضر در حال ترک این شرکت هر سال با توجه به کوین. HSBC نیروی کار شامل حدود 40 ، 000 نفر در انگلستان یکی دیگر از 40,000 در هند, 31,000 در هنگ کنگ و از 10 ، 000 در ایالات متحده است.

HSBC را ما در لیست سهام سقوط 4.9 درصد در premarket معاملات به $36.06 از 7:33 صبح سه شنبه به بانک لندن-ذکر شده سهام تضعیف حدود 6.6 درصد است.

این شرکت هشدار داد عملکرد مالی خود می تواند یک ضربه بیشتر از شیوع کروناویروس که در آن گفته است به “ایجاد اختلال قابل توجهی برای ما کارکنان تامین کنندگان و مشتریان است.”

HSBC گفت: این کاهش انتظارات خود را برای رشد در اقتصاد در این سال به دلیل اثرات ناشی از شیوع این بیماری است که به کشته شدن نزدیک به 1,900 مردم است. در نتیجه رکود اقتصادی می تواند بر این بانک انتظار از دست دادن اعتبار در سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ و به طور بالقوه کاهش درآمد در دراز مدت به لطف کوچکتر وام و حجم معامله این شرکت گفت.

HSBC انتظار به شانه حدود 6 میلیارد دلار در بازسازی هزینه ها تا حد زیادی در این سال و سال آینده است. این شرکت نیز به حالت تعلیق در سهام buybacks به مدت دو سال برای کمک به پرداخت هزینه برای تغییر ساختار طرح.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>