صدها پلیس حضور ملکه یادبود برای کشته ادوارد برین

صدها نفر از افسران پلیس جمع آوری شده در یک گوشه خیابان در کوئینز اوایل صبح روز چهارشنبه به یاد داشته باشید یک پلیس تازه کار بود که در آنجا کشته شدند دقیقا 32 سال قبل در حالی که انجام کار خود را.

“ما اینجا ایستاده امشب واقعا به عنوان یک عهد به اثبات این است که ادی را بیهوده نمی میرند” کمیسر درموت شیا گفت: در جنوب جامائیکا تقاطع که در آن افسر پلیس ادوارد بایرن کشته شد در زمان قبل از سپیده دم ساعت از Feb. 28, 1988.

شیا خطاب برین دو برادر بودند که در حضور و غیاب سابق NYPD معاون حقوقی امور لری بایرن و استیو.

“اگر شما نگاه کنید که در آن شهر نیویورک است که 32 سال بعد, من امیدوارم که شما می توانید برخی از اندازه گیری برخی از آرامش لری, استیو, در آن شب وحشتناک — که تراژدی مجموعه به وقایع چیزی است که به معنای واقعی کلمه برای اولین بار بود به ضرب گلوله در شهر نیویورک گفت:” شیا.

اضافه شده شیا: “و همه خوب و همه زندگی که ذخیره شده است یک قطعه کوچک از ادی میراث.”

بایرن ضرب گلوله کشته شد و پنج روز بعد از 22 روز تولد خود را در رزمناو در حدود 3:30 صبح در خیابان 107 و اینوود خیابان در حالی که حفاظت از خانه از یک شاهد عینی در مورد مواد مخدر.

یادبود هر سال برگزار می شود.

“این به ویژه مهم برای سالگرد خانواده من به عنوان چهار قتل به اعدام محکوم شده در دادگاه های ایالتی در ادی را مورد آمده تا دوباره برای آزادی مشروط جلسات دوباره در ماه نوامبر و من قبل از آزادی مشروط هیئت مدیره دوباره برای پنجمین بار گفت:” لری بایرن که حضور در این رویداد هر سال است.

“بنابراین من در تلاش برای به دست آوردن آزادی مشروط هیئت مدیره به یاد داشته باشید در حال حاضر آنچه در یک جنایت وحشتناک این بود,” او گفت:.

پرداخت assassins دیوید McClary اسکات کاب, تاد اسکات و فیلیپ Copeland کشته بایرن به دستور یک شخص مهم در میان یکدسته مواد مخدر به عنوان یونیفورم پلیس شد حفاظت از شاهد. چهار در حال خدمت جملات از 25 سال به زندگی است.

بایرن گفت که او نگران آینده جلسات در پی هیئت مدیره آزادی پلیس قاتل هرمان بل. زمانی سیاه و انقلابی سرباز ارتش به اعدام محکوم شد قتل افسران یوسف Piagentini و Waverly جونز در سال 1971. او در خدمت بیش از 40 سال در زندان بود اما فنر توسط هیئت مدیره در مارس سال 2018 است.

محکوم پلیس قاتل رابرت هیز که به کشته شدن یک حمل و نقل پلیس در مترو پلت فرم در ضربات پنالتی در سال 1973 نیز منتشر شده توسط هیئت مدیره در سال 2018 است.

او به جرم قتل و حمل و نقل patrolman و پدر دو سیدنی Thompson, 37 بود که در تلاش برای بازداشت و پس از 23 سال برای پریدن یک گردان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im