خشخاش-غارت طوطی آخرین معضل کشاورزان در تاسمانی.

گله از صدها cockatoos در حال ظهور زمینه از کشاورزان که رشد گیاهان است که برای تولید است که نان و قیصر رول اصلی — دانه های خشخاش در استرالیا در جزیره, اما کارشناسان هشدار می دهند این احتمال وجود دارد به دلیل اعتیاد به مواد مخدر-گیاهان تولید.

“این محصول است که در مورد [11.8 هکتار] و بهترین برآورد این است که حداقل یک سوم از این محصول شده بود به شدت آسیب دیده توسط cockies,” کیت برنج از کشت خشخاش تولید کنندگان تاسمانی گفت: استرالیا ABC.

برخی از کشاورزان پایین دست را متهم cockatoos فقط به دنبال گرفتن loopy در آلکالوئید موجود در خشخاش’ دانه.

اما دانشمندان معتقدند این پرندگان بیشتر احتمال دارد با بهره گیری از کشت خشخاش را بالا منبع چربی و پروتئین نگهبان گزارش شده است.

“در واقع من فکر می کنم آن است که یک مورد از این هوشمند پرندگان کشف و بهره برداری از مواد غذایی جدید منابع به جای آنها تبدیل شدن به معتادان پرنده جهان” یک سخنگو از BirdLife استرالیا مقاله گفت.

مگی واتسون یک مدرس دانشگاه در پرنده شناسی در Charles Sturt University, اضافه شده, “مسیر از اعتیاد برای پرندگان و پستانداران بسیار متفاوت هستند.”

در هر صورت پرندگان در حال رانندگی کشاورزان چوگان مانند.

یکی دیگر از کشاورز برنارد مغز گفت: cockatoos’ اشتهای سیری ناپذیر هستند و ترکیبات آسیب ناشی از در حال حاضر توسط به خصوص در آب و هوای خشک. مغز گفت: نگهبان که او صرف ساعت تعقیب پرندگان دور هر صبح و شب.

“من معمولا می توانید آنها رفته ده صبح با تعقیب آنها در اطراف برای چند ساعت و سپس آنها را ناپدید می شوند تا پنج ساعت و سپس من آنها را تعقیب دوباره برای چند ساعت” مغز گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی