طوفان Isaias اینچ نسبت به COVID-19-خسته فلوریدا

طوفان Isaias به دست آورده حرکت شنبه چرخش به آرامی به سمت فلوریدا پس از چکش باهاما قبل از سپیده دم است.

بادهای قوی و بارش باران و ریشه کن درختان و پاره پاره کردن زونا در منطقه ای که حلقه ناسائو قبل از رفتن به آب برای 200 مایل سفر به میامی و امکان مارس تا سواحل شرق به نیویورک است.

پیش بینی در میامی National Hurricane Center برآورد Isaias را و باران سیل آسا در اواخر شنبه و یا در ساعات اندکی از روز شنبه در نزدیکی بوکا راتون در حدود 50 مایل از شهر سحر و جادو به عنوان یک دسته 2 طوفان.

در میامی شهردار کارلوس Giménez بسته سواحل و اسکله و قرار دادن نزدیک به دو دوجین تخلیه مراکز در حالت آماده به کار. این مراکز می تواند پیکربندی شده برای جلوگیری از گسترش coronavirus, مقامات گفت. فلوریدا است که در حال نزدیک شدن به رکورد کالیفرنیا تعداد 500,000 تایید COVID-19 موارد با بیش از 470,000. نزدیک به یک چهارم از این موارد در میامی-Dade.

پناهگاه می دهد هر فرد حدود 40 متر مربع فضا و نمی خواهد که در کافه تریا ناهار خوری به رعایت اجتماعی فاصله گرفته است.

“ما هنوز هم فکر نمی کنم وجود دارد نیاز به باز کردن پناهگاه برای این طوفان اما آنها آماده هستند” Giménez آسوشیتدپرس گفت.

Hurricane Isaias churns in the Caribbean yesterday morning.
طوفان Isaias چرخ در کارائیب دیروز صبح.NOAA از طریق AP

هنوز رژیم صهیونیستی. ران DeSantis توصیه فلوریدا به اندازه کافی آب و غذا و دارو به مدت هفت روز و هشدار داد که دولت coronavirus تست سایت خواهد دید که در آن طوفان بازدید.

“سایت های ما به خاطر آنها در خارج از منزل با چادر اگر آن را به دریافت 40-تا 50-مایل در هر ساعت بادها آن را فقط سقوط” DeSantis به خبرنگاران گفت:. “ایمنی میباشد که برای.”

جاری شدن سیل از طوفان سنگین باران در برخواهد داشت بزرگترین تهدید پیش بینی گفت. تا 8 اینچ خیس باهاما و جنوبی جدا شده و بخش هایی از شرق و مرکزی و جنوب فلوریدا می تواند تا 6 اینچ.

Hurricane Isaias
National Hurricane Center

اوایل روز شنبه, کارولینای شمالی شروع به پریدن کرد به عمل — ارائه مشاوره به ساکنان و گردشگران به طور یکسان برای آمدن داخلی قبل از شب هنگام دسترسی از بانک های خارجی خواهد بود بسته شده است.

پیش بینی قرار داده و بسیاری از سواحل شرق در هشدار از طریق اوایل این هفته از جمله نیویورک اما دربسته در محیط بارش مقدار برای بسیاری از مناطق در حدود 4 اینچ. نیویورک واکنش اضطراری دارایی در محل — فقط در مورد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>