هیدروکسی کلروکین امتیاز ‘موثرترین’ coronavirus درمان, نظرسنجی از پزشکان می یابد

بین المللی نظرسنجی از هزاران نفر از پزشکان دارای امتیاز مغلوب ساختن پیشی جستن-تبلیغ ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین به عنوان بهترین درمان برای رمان coronavirus.

از 6,227 پزشکان مورد مطالعه در 30 کشور 37 درصد دارای هیدروکسی کلروکین به عنوان “موثر ترین درمان” برای مبارزه با به طور بالقوه مرگبار بیماری با توجه به نتایج حاصل پنجشنبه منتشر شد.

بررسی های انجام شده توسط بهداشت جهانی مراقبت رای گیری شرکت Sermo همچنین نشان داد که 23 درصد از متخصصان پزشکی تا به حال تجویز این دارو در آمریکا به مراتب کمتر از کشورهای دیگر است.

“در خارج از آمریکا هیدروکسی کلروکین بود به همان اندازه استفاده می شود برای بیماران تشخیص داده شده با خفیف تا علائم شدید در حالی که در آمریکا این بود که اغلب استفاده می شود برای پر خطر تشخیص بیماران” این بررسی نشان داد.

پزشکی بود که به طور گسترده استفاده می شود در اسپانیا که در آن 72 درصد از پزشکان گفت که آنها تا به حال تجویز آن.

بحث در مورد هیدروکسی کلروکین را برانگیخته بود دو هفته پیش رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن تبلیغ مواد مخدر به عنوان یک امکان “تغییر بازی” در مبارزه با COVID-19 همه گیر باعث منتقدان به او اعتراض واسطه اثبات نشده تست نشده درمان است.

به تاریخ “هیچ مدرکی” که هر پزشکی “می تواند به جلوگیری و یا درمان بیماری” با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

اما Sermo مدیر عامل پیتر کرک به نام نظرسنجی نتایج یک “گنجینه ای از بینش جهانی برای سیاست گذاران است.”

“پزشکان باید بیشتر از یک صدا در چگونه ما را در مقابله با این بیماری همه گیر می شود و قادر به سرعت به اشتراک گذاری اطلاعات با یکدیگر و جهان,” او گفت: در آزادی مطبوعات.

30 کشور که در آن پزشکان مورد بررسی شامل آنهایی که در اروپا و آمریکای جنوبی و استرالیا — و هیچ انگیزه ای شد ارائه شده به شرکت ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>