عزیز جان: On May 28, 2018, من کاهش یافته است و شیشه آن را شکستند. وقتی که من رفتم برای انتخاب کنید تا قطعات من به شدت قطعه قطعه دست راست من و رفت به اتاق اورژانس در لانگ آیلند یهودی مرکز پزشکی.

زمانی که من وارد ER سوال اول پرستار از من پرسید این بود: “آیا شما می خواهید یک جراح پلاستیک در مورد وجود یک اسکار?”

من بلافاصله گفت: نه. من دقیق کلمه بود “نه کاملا. من فقط نیاز به بلافاصله به دکتر مراجعه کنید.” پس از من کاهش یافته است جراح پلاستیک, من منتظر حدود 15 دقیقه برای دکتر می رسند.

آن بود که دکتر آن شد که جراح پلاستیک است که من کاملا کاهش یافته است. او به من 10 بخیه و من از کار برای یک هفته. من رفت و به من اولیه پزشک برای برداشتن بخیه و رفت و بازگشت به کار بلافاصله آن روز.

من در حال حاضر یک لایحه از $20,680 در مجموعه است که به شدت آسیب رساندن به من نمره های اعتباری. من نوشت: چند نامه به LIJ و مطب دکتر و گفتن آنها را که من کاهش یافته است یک جراح پلاستیک. و برادر من به من در زمان به ER, بنابراین او می تواند گواهی دادن به آن است.

جان لطفا به من کمک کند با این کار به دلیل وجود دارد هیچ راهی من می توانم استطاعت این را در طول عمر پس از کاهش درخواست/نیاز به یک جراح پلاستیک. با تشکر از M. C.

عزیز C. M.: من در زمان مراقبت از این برای شما. درک من این است که شما در حال حاضر مدیون هیچ چیز نیست.

دکتر حاضر به قبول $3,000 او را از شرکت بیمه که البته یک هدیه است که او را از آنجا که شما نمی خواهید او را به انجام این کار در وهله اول.

اما این داستان دیگری است. و اگر من به شرکت بیمه خود را, من می خواهم این را دکتر به وظیفه برای قرار دادن خود را به یک وضعیت که در آن او نبود که می خواستم.

به هر حال در اینجا چیزی است که اتفاق افتاده است.

من نمی تماس مطب دکتر. و من نمی تماس بیمارستان که تا به حال هیچ مسئولیتی در ارسال این لایحه است. من تماس شرکت که دارای بیمارستان است. که Northwell سلامت.

تماس با من وجود دارد بسیار آشفته خود داستان و Northwell که بسیار مفید در زمان شود خود را با دکتر.

دکتر را توضیح ؟ با توجه به Northwell دکتر نمی مانند $3,000 او (برای 10 بخیه!) و می خواستم شرکت بیمه به پرداخت بیشتر. اما او نمی تواند بیشتر مگر اینکه شما در پر کردن برخی از اشکال از آنجا که بیمه خود را از دولت است.

برای برخی از دلایل شما نمی امضای اشکال و آنها نمی تواند به شما برسد. بنابراین دفتر بالا برده صورتحساب خود را به $20,000 داد و آن را به آژانس مجموعه. (چرا ؟ من حدس می زنم چون آنها می خواستند برای گرفتن توجه شما.)

خوشبختانه وجود ندارد بسیاری از پزشکان که این رفتار بد است. انجمن پزشکی آمریکا باید تماس Northwell به این نام و به این نگاه کنید پس از آن اتفاق نمی افتد به هر کس دیگری.

به هر حال, او می خواست برای جلب توجه شما. من امیدوارم که ما خود را کردم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im