“من فکر می کنم من زد بر سر او’: از کوره در رفته 911 تماس بگیرید و پس از زن به ضرب آمار MS-13 قربانی مادر

این جزیره که آمار کشته و ضد باند فعال با اتومبیل او در همان نقطه ای که در آن جنگهای صلیبی دختر كشته شده توسط MS-13 دو سال پیش ساخته شده و از کوره در رفته 911 تماس بگیرید و پس از برخورد.

“من فقط فرار بیش از کسی. او در خیابان. او را در حال حرکت” AnnMarie Drago, 59 گفت: اپراتور 911. “من فکر می کنم من بیش از سر خود را. وجود خون. او در حال حرکت است.”

زن روی زمین بود ساناز رودریگز که در حال تبدیل شدن به یک ملی صدای در برابر باند خشونت زیر دخترش Kayla کوئباس ” قتل. Drago بعدها به اتهام قتل غفلت كيفرى در رودریگز مرگ است.

یک متن به 911 تماس بگیرید و بخشی از پرونده دادگاه در Drago مورد که قرار است به زودی محاکمه این هفته در دادگاه های ایالتی در Islip مرکزی, Newsday گزارش شده است.

تماس با در آمد حدود 4:15 بعد از ظهر در سپتامبر. 14, 2018 با توجه به سوابق دادگاه.

این حادثه مرگبار فنر از تنش بن بست بیش از یک بنای یادبود برای رودریگز دختر که قرار داده شده در نزدیکی Drago را در خانه. این خانواده تا به حال شده است قادر به فروش اموال و سرزنش عزاداران که بارها و بارها نشان داد.

این یادبود در محل به صورت برنامه ریزی شده شب زنده داری برای دختر مرده که شب شده بود حذف شد فقط قبل از رودریگز زده بودن.

Drago ادعا رودریگز بود “تلاش برای حمله به” او با توجه به 911 تماس بگیرید. “از آن جایی که امید است در برنتوود. شما نیاز به از اینجا دریافت کنید. …من (expletive) کشته شدن این زن! … خدای من.”

رودریگز 50 بود با حضور رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه در اوایل همان سال. دادستان ها می گویند رودریگز و Kayla پدر فردی Cuevas مسدود Drago را نیسان قبل از Drago پا روی گاز زدم و رودریگز به زمین قبل از نیسان در جلو و عقب سمت چپ لاستیک زد او را بیش از.

این حادثه دستگیر شد, در ویدئو توسط اخبار 12 لانگ آیلند خدمه در محله برای پوشش برنامه ریزی شده شب زنده داری. این ویدئو مانند 911 تماس خواهد بود بخشی از مدارک و شواهد ارائه شده به هیئت منصفه.

نهایی هیات داوران انتخاب شده است انتظار می رود برای شروع دوشنبه. Drago چهره به 1 و 1/3 به 4 سال در زندان است. او التماس کرد گناه نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im