ایگور Shesterkin می تواند بازگشت به رنجرز جلوتر از برنامه

برخی از غیر منتظره خوب آمد خبر از رنجرز 5-3 دست دادن به آگهی در بعد از ظهر یکشنبه در باغ به عنوان مربی دیوید کوین گفت که presumptive شماره 1 دروازه بان ایگور Shesterkin ممکن است نزدیک به بازگشت از دنده شکسته و بیشتر فکر می کردم.

24-در سال Shesterkin دچار عدم آواره شکستگی هنگامی که او و هم تیمی پاول Buchnevich بودند در یک تصادف اتومبیل در بروکلین یکشنبه گذشته. Shesterkin که برنده شده بود نه از اولین 10 NHL شروع می شود قبل از این آسیب قرار بود مجددا در “چند هفته” اما زمانی که به نظر می رسد کوتاه.

“او احساس می کند خیلی بهتر” کوین گفت. “او شده است روی یخ برخی از عکس های گرفته شده — هیچ چیز بالا است. بنابراین او ممکن است بازگشت زودتر از ما گرفتند.”

از آنجا که به نام on Jan. 6, Shesterkin تا به حال بدست عمده ای از زمانی شروع می شود که او سالم — گم شده و سه بازی با یک جزئی آسیب مچ پا. Alexandar Georgiev آغاز شده بود سه قبلی مستقیم بازی اما هنریک Lundqvist کردم اولین شروع خود را روز یکشنبه پس از Feb. 3 و فقط چهارم خود را شروع و پس از Shesterkin شده.

آن را سخت به حدس می زنم که Shesterkin ممکن است آماده برای تمرین با تیم را — و سپس این بازی — اما آن می تواند زودتر از ابتدا مشکوک.

“این یک آسیب است که شما در حال رفتن به مجبور به نظارت روزانه” کوین گفت. “اما او ساخته شده بسیاری از پیشرفت در یک هفته.”

رایان Strome که 58 امتیاز خوب برای سوم در این تیم بود benched برای تمام دوره سوم پس از او گرفته بود دو بد مجازات در افتتاح 40 دقیقه است. اولین منجر به شان خیاط قدرت-بازی بازی هدف دوم در قدرت-بازی بازی هدف از تراویس Konecny که آن را 5-1. Strome نیز برای مایکل Raffl را shorthanded هدف اواخر در اولین.

“دو مجازات است که او نمی تواند و من فقط نمی خواهم خود را در بازی” کوین گفت.

کوین وجود دارد گفت: “هیچ جدول زمانی در عین حال” با توجه به شکسته پا که کریس Kreider رنج می برد در حالی که مسدود کردن یک شات در جمعه 5-2 دست دادن به آگهی در فیلادلفیا. یک استخوان شکسته به طور معمول حدود چهار تا شش هفته به درمان و به طور منظم فصل به پایان می رسد در کمتر از پنج هفته در مارس 4.


برای بیشتر از دو دوره کوین به حال فیلیپ Di Giuseppe در Kreider را نقطه در سمت چپ خط بالا با Mika Zibanejad و پاول Buchnevich. او پژوهشگر خطوط بسیاری در سوم و Artemi Panarin-Zibanejad دسته کوچک موسیقی جاز شایع بود.


Panarin نیز جمع آوری دو کمک خود را گسترش حرفه ای-بهترین نقطه خط به 13 بازی (او تا به حال یکی دیگر از 12-بازی نقطه خط در اوایل فصل). او اولین بار است که تفنگداران به یک امتیاز خط از حداقل 13 بازی از اسکات گومز در 2007-08.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>