تشکر. Ilhan عمر را شوهر سابق آموخته از او امر ادعایی با رئیس خود را جمع آوری کمک هنگامی که او راه می رفت در دو lounging اطراف آپارتمان خود را در لباس خواب و jilted شوهر پرداخت خواهد شد ده ها هزار دلار برای خاموش ماندن با توجه به گزارش.

احمد Hirsi ساخته شده کشف تکان دهنده در بهار گذشته طی یک سفر به آن را Washington, DC آپارتمان از ایالت مینه سوتا که در آن او زندگی با سه فرزند خود را به ایمیل های روزانه گزارش شده است.

“این نبود که او در واقع آنها را در تخت خواب” یک منبع گفت: پست از Hirsi پیاده روی در عمر و رئیس خود را جمع آوری کمک تیم Mynett که او نیز در زمان.

“اما آنها به وضوح در وضعیت رمانتیک” این منبع گفت: از این پیژامه پوشیده عاشقان.

این cuckolded Hirsi خانواده پیوست و سپس با عمر خانواده در رسیدن به یک حل و فصل مالی که بارها او را از صحبت کردن علنی در مورد فروپاشی پست گزارش با استناد به منابع بی نام.

Hirsi بود مشکوک عمر فریب داد “اما او مدام به او پارانویا” و اصرار او ماندن در مینه سوتا با کودکان این منبع گفت: Mail. او چپ “عصبانی و تحقیر” با کشف این منبع گفت.

او در حال حاضر جمع آوری تا آنجا که $250,000 بیش از شش سال اگر او را نگه می دارد دهان خود را بسته منبع گفت: Mail.

عمر 37 و Mynett, 38, کاهش یافته است به اظهار نظر در رابطه خود بود که خواست با Mynett سپس همسر دکتر بث Mynett, 55, در انفجاری طلاق براده.

در حال حاضر طلاق گرفته Mynett صاحب یک کمپین تامین مالی شرکت مشاوره E خیابان گروهی است که در عمر کمپین حقوق و دستمزد از جولای سال 2018 است.

عمر انتخاباتی پرداخت الکترونیکی خیابان $216,564 در سه ماه آخر سال گذشته با توجه به آخرین فدرال کمیسیون انتخابات براده.

درخواست برای نظر از این پست و به عمر نمی شد و بلافاصله بازگشت.

Hirsi, 40 و عمر طلاق گرفته بودند در نوامبر و ازدواج Dec. 12.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی