ایلینوی می پیوندد نیویورک و کالیفرنیا در صدور اقامت-در-صفحه اصلی سفارش بیش از coronavirus

ایلینوی فرماندار صادر اقامت در خانه سفارش یکشنبه پیوستن به نیویورک و کالیفرنیا در فرماندهی و مستندات برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر اعلام کرد drastic دستور جمعه بعد از ظهر با برنامه ریزی برای آن را به اثر در روز شنبه تا اطلاع ثانوی برای دولت 12.6 میلیون نفر.

دولت تا به حال بیش از 470 مورد تأیید و چهار کشته از بعد از ظهر جمعه.

“من خواسته ام هر یکی از این کارشناسان چه می من را به صرفه جویی در زندگی می کند؟'” پریتزکر گفت: با توجه به شیکاگو تریبون.

“آنها آمده ام به من با یکی غیر قابل اجتناب نتيجه گيری: برای جلوگیری از از دست دادن بالقوه دهها هزار نفر از زندگی ما باید تصویب فوری اقامت در خانه سفارش برای ایالت ایلینویز است.”

ایلینوی را استثنا ضروری برای کارگران و کسانی که در ورزش و در حال اجرا errands مانند خرید مواد غذایی و رفتن به داروخانه.

کالیفرنیا اعلام کرد “stay-at-home” دستور پنج شنبه با رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو در نیویورک پس تا جمعه صدور سفارش نیاز به همه غیر ضروری کارگران را به ماندن در خانه.

هر چهار مرگ و میر در ایالت ایلینوی اعلام شد این هفته با آمدن سه شنبه یک زن در دهه 60 با یک بیماری زمینهای NBC گزارش داد.

با پست سیم

illinois coronavirus lockdown
شهردار شیکاگو لری Lightfoot چپ و فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر در کنفرانس مطبوعاتی امروز.AP/چارلز رکس Arbogast

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>