ایلینوی همسر شهردار گران در نوار پس از شوهر و سرکوب تجمعات

شهردار کوچک, ایلینوی, شهرستان تهدید برای دستگیری متخلفان از دولت دولت-در-خانه سفارش در طول شیوع کروناویروس — فقط برای همسر خود را به گران در یک نوار شب بعد.

Brant واکر شهردار آلتون, ایلینوی گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در روز جمعه: “این بسیار جدی بار و من التماس شما لطفا به ماندن در خانه و … من به کارگردانی اداره پلیس به استفاده از اختیار خود در صدور تقدیر نامه و یا ساخت دستگیری برای کسانی که حاضر به دنبال دولت صادر اقامت در خانه دستور.”

کمتر از 48 ساعت بعد پلیس واکر, همسر, شانون در مشعر میخانه در مرکز شهر Alston زمانی که آنها را شکست غیرقانونی جمع آوری در سوراخ آبیاری حدود 1 a. m. روز شنبه, شهردار, بستری, در بیانیه ای.

شهردار عذرخواهی به این شهر گفت که او “خجالت” و همسر او تا به حال به نمایش گذاشته “خیره کننده عدم قضاوت است.”

“من دستور رئیس پلیس به درمان خود را به عنوان او خواهد هر شهروند نقض ‘ماندن در خانه” نظم و اطمینان حاصل شود که او بدون دریافت درمان خاص” واکر گفت.

ایلینوی ” منظور ممنوع دولتی و خصوصی تجمعات از هر تعداد از مردم در خارج از یک خانواده زندگی می کنند و یا واحد.

اما آلتون اداره پلیس دریافت کرده بود چندین شکایت که به میخانه شد از ادامه به کار در تعطیلات آخر هفته این گروه در بیانیه ای گفت.

واکر همسر کشف شد در میان “چند” مردم “واقع در داخل مشعر میخانه در منطقه ای خارج از دید عموم به وضوح بی توجهی به اجرایی سفارش و درخواست برای پذیرش” این اداره گفت.

شکایات کیفری برای بی پروا رفتار صادر شد “در برابر هر فرد یافت می شود جمع آوری و در نوار” پلیس گفت:. هر یک خواهد بود احضار به دادگاه با کلاس اتهام بزه حمل تا 364 روز در زندان و جریمه نقدی از $,2500.

آنها اولین شکایت doled تحت رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر را اعلام کرد در تاریخ 20 مارس تلگراف در آلتن گزارش شده است.

نوار را صاحب مشعر Y. Lewis, چهره های اضافی و نامربوط به اتهام, به گفته پلیس.

لوئیس گرفته شده بود را بازداشت و حمل و نقل به آلتون زندان حکم فعال برای دستگیری او از Madison County داخلی و باتری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>