مهاجران سوخت نیویورک, اقتصاد, مطالعه نشان می دهد

مهاجران love New York — آنها همیشه.

و آنها با داشتن بزرگترین اثر اقتصادی در اینجا از تمام متحده با توجه به یک گزارش جدید.

این WalletHub مطالعه مقایسه تاثیر اقتصادی خارجی متولد جمعیت در 50 ایالت و ناحیه کلمبیا. آن استفاده می شود 23 شاخص برای تعیین متحده سود بیشتر و حداقل از مهاجرت.

نیویورک بود شماره 1 به دلیل “متولد جمعیت تقریبا 23 درصد دوم-بالاترین در کشور و بیش از 12 درصد از خانوارها ساخته شده از نسل دوم مهاجران” این گزارش افزود: “درصد از درآمد تولید شده توسط خانواده های مهاجر است که بیش از 25 درصد بالاترین در کشور است.”

WalletHub تحلیلگر جیل Gonzalez نسبت مهاجر نیویورک فضل به تعدادی از عوامل.

“برخی از دلایل مهاجران دارای بالاترین تاثیر اقتصادی در نیویورک شامل سومین سهم متولد نیروی کار بیش از 27 درصد دومین سهم متولد صاحبان کسب و کار بیش از 25 درصد,” او گفت:. “دولت همچنین دارای بزرگترین سهم از پزشکان فعال هستند که پزشکی بین المللی فارغ التحصیلان 37 درصد است.”

علاوه بر نیویورک تعداد زیادی از دانشجویان بین المللی و برخوردار از “مغز به دست آوردن” و نوآوری آورده شده توسط مهاجران.

اکثر کارشناسان با توجه به مطالعه مشاهده مهاجران به عنوان یک net plus.

آلن هاید یک استاد در دانشگاه راتگرز مدرسه حقوق اشاره کرد: “آنها احیای شهرستانها. محله خود در حال پایین جرم و جنایت است. آنها را پر کنید بسیاری از مشاغل مهم. مالیات و امنیت اجتماعی و سهم نگه داشتن سیستم های شناور.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>