غیر ممکن است مواد غذایی می خواهد به همبرگر خود را تقریبا غیر ممکن است به پرداخت هزینه است.

گیاهی گوشت شرکت جعلی گوشت اغلب بیش از فروش محصولات حیوانی و گفت: از آن خواهد شد کاهش آن در قیمت عمده فروشی 15 درصد است.

این شرکت اعلام کرد در تلاش برای فشار 17,000 رستوران ها که غیر ممکن است استفاده از مواد غذایی از جمله Burger King, Red Robin و Cheesecake Factory — به کاهش قیمت های منو در پشت سر هم گفت: امام جمعه شهر ردوود کالیفرنیا بر اساس شرکت است.

“واقعی قصد این است که برای کسانی که صرفه جویی در هزینه به مصرف کننده” سخنگوی راشل کنراد گفت: پست. “این بسیار غیر معمول برای یک شرکت برای قرار دادن در یک مصاحبه مطبوعاتی در این, اما ما نگران بودند که ما کاهش قیمت به توزیع کنندگان نمی گذشت. ما نمی توانیم حکم است.”

روز سه شنبه کاهش قیمت را نمی توان به غیر ممکن است مواد غذایی را بتس در برخی از 150 سوپر مارکت ها از جمله Wegmans و Fairway کنراد اضافه شده است.

برگر کینگ که تا کنون غیر ممکن است غذاهای بزرگترین رستوران مشتری نمی بلافاصله پس از بازگشت یک درخواست برای اظهار نظر در مورد اینکه آیا آن را تصویب و پس انداز.

فست فود های زنجیره ای متعلق به رستوران مارک های بین المللی شروع به فروش غیر ممکن است Whoppers در آن 7,000 ما مبتنی بر eateries در ماه اوت گذشته به طور معمول $1 بیش از اندازه بزرگتر.

در آن آستوریا, کوئینز, فروشگاه, برای مثال, ممکن گنده هزینه $6.49 در مقایسه با $5.49 برای آن گوشت بر اساس اندازه بزرگتر.

این کاهش قیمت به عنوان جعلی تامین کنندگان گوشت مانند غیر ممکن است مواد غذایی و همچنین عموم معامله رقیب فراتر از گوشت و رقابت برای سهم بیشتری از بازار رو به رشد — به لطف پیشرفت در علم است که اجازه می دهد تا محصولات مبتنی بر گیاه برای طعم و مزه شگفت انگیزی مانند چیزهای واقعی.

یکی از دلایل هزینه های بالاتر است که خود را بیشتر محدود تولید کرده است که رشد تقاضا برای گیاه بتس در تابستان گذشته عرضه پیشی گرفته. غیر ممکن است مواد غذایی در سال گذشته چهار برابر شده تولید از جمله در اوکلند کالیفرنیا گیاه آن را گفت.

غیر ممکن است مواد غذایی می خواهد در نهایت به قطع آن قیمت گذاری به کمتر گران تر از گوشت, مدیر عامل شرکت گفت.

“ما اظهار داشت: هدف از تاسیس این شرکت همواره به درایو کردن قیمت از طریق اقتصاد مقیاس رسیدن به قیمت برابری و سپس فروختن به قیمت متعارف گوشت از گاو” رئیس اجرایی پاتریک براون در بیانیه ای گفت. “امروز کاهش قیمت فقط آخرین گام به سوی هدف ما از بین بردن حیوانات در سیستم غذایی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de