هند ممنوعیت Infinite دیگر برنامه های چینی در میان مرز درگیری

هندی Infinite کاربران از خواب بیدار شد شنبه برای اطلاع از محبوب کوتاه-تصویری برنامه گفت: داده های خود را منتقل خواهد به یک ایرلندی فرعی پاسخ به هند ممنوعیت ده ها تن از برنامه های چینی در میان یک نظامی بن بست بین دو کشور.

سریع راه حل نشان داد این ممنوعیت تا حد زیادی نمادین از این نرم افزار می تواند به طور خودکار پاک شده از دستگاه های که در آن آنها در حال حاضر دریافت و پاسخ به مرز برخورد با چین که در آن 20 سربازان هندی درگذشت اوایل این ماه دیجیتال ،

“آنها می خواهید برای ارسال یک پیام. این تصمیم بر اساس یک واقعیت” گفت: دیجیتال فعال حقوق Nikhil Pahwa.

هندی معترضان شده اند خواستار تحریم کالاهای چینی از 15 ژوئن رویارویی در دور کوه قراقروم مرز منطقه است.

در اواخر روز دوشنبه دولت گفته است که ممنوعیت 59 چینی متعلق به برنامه های از جمله Infinite است که توسط چینی اینترنت شرکت Bytedance. آن را ذکر نگرانی های حریم خصوصی است که آن را ” تهدیدی برای هند حاکمیت و امنیت است.

ممنوع برنامه شامل برخی که فعال Infinite کاربران برای اضافه کردن جلوه های بصری و موسیقی به پست های خود را به عنوان به خوبی به عنوان برنامه آشنایی, حفظ حریم خصوصی برنامه و بازی های چند نفره.

هند در فناوری اطلاعات وزارت با صدور بیانیه ای گفت: آن را تا به حال دریافت گزارش می دهد که برنامه های تلفن همراه شد “سرقت و بر روی کامپیوتر کاربر انتقال اطلاعات کاربران.”

از جمله اطلاعات و معدن و پروفایل توسط عناصر متخاصم به هند است “یک ماده بسیار عمیق و نگرانی فوری که نیاز به اقدامات اضطراری ،” بیانیه ای گفت:.

Infinite را countermove تغییر داده به ایرلند نشان می دهد که چگونه یکپارچه دو اقتصاد تبدیل شده اند. محصولات چینی هستند و همه جا در هند از اسباب بازی ها برای گوشی های هوشمند ساخته شده در چین هندو بت. دو راه تجارت رشد از 3 میلیارد دلار در سال 2000 به $95 میلیارد دلار در سال 2018 با توجه به دولت هند داده ها با تعادل به شدت طرفدار چین است.

“وجود دارد بیش از حد از حضور در زندگی روزمره متوسط هند” گفت: Alka Acharya, استاد, چینی, تحصیلات در دانشگاه جواهر لعل نهرو در دهلی نو. سربازان مرگ به معنای دولت هند مجبور به ضربه پشت Acharya گفت.

ممنوعیت برنامه های چینی به امضا رسید و توسط هند قدرتمند صفحه اصلی وزیر آمیت شاه خواسته شرکت های تلفن شروع به مسدود کردن برنامه های کاربردی سه شنبه به عنوان بالا افسران ارتش از هند و چین شد تا برای دیدار با, برای بار سوم به تلاش برای فرونشاندن تنش ها و مهار بازگشت نظامی ساخت یو پی اس در منطقه مرزی مورد مناقشه.

حامیان بان مورد ستایش قرار داد و آن را به عنوان یک راه برای جلوگیری از چین در حال رشد نفوذ است.

“آنها در حال کسب درآمد از ما و پس از آن قلدری ما” 30 ساله Sonu Mishra گفت: در دهلی نو.

دیگران bemoaned بالقوه از دست دادن شغل در این برنامه شرکت هندی دفاتر. برخی از ناودان آن را به عنوان یک تجاوز در آزادی بیان است.

Infinite “در ادامه و با رعایت تمام اطلاعات خصوصی و امنیت مورد نیاز در قانون هند و به اشتراک گذاشته نمی شود هر گونه اطلاعات از کاربران ما در هند با هر دولت خارجی از جمله دولت چین” شرکت هند رئیس Nikhil گاندی در بیانیه ای گفت.

این اولین بار نیست Infinite ممنوع شده است در هند — مدرس دادگاه عالی در جنوب هند ایالت تامیل نادو آن را ممنوع اعلام کرد در سال گذشته بیش از گفتار نفرت نگرانی اما به سرعت خالی جهت آن است.

چینی متعلق به برنامه های پیدا کرده اند با رشد سریع بازار در هند با برخی از شرکت ها ایجاد هند خاص برنامه که انفجار در محبوبیت است.

نارندرا نخست وزیر دولت استفاده کرده است این کشور 500 میلیون کاربران اینترنت — دوم تنها به چین به عنوان یک فریب در گرفتن تکنولوژی غول از جمله توییتر به ترجمه و بومی سازی سرخپوستان ” داده است. انتظار می رود به حمایت از داده ها, محلی سازی, قانون بعد از این سال.

در میان این لیست به تازگی ممنوع, برنامه, Alibaba, UC Browser, Meitu زیبایی به همراه نرم افزار دوربین و Bigo را Likee برنامه ویرایش فیلم در میان 100 بالا بیشترین دانلود ها نرم افزار در هند با توجه به برنامه هوش برنامه شرکت آنی.

هند یکی از Infinite بزرگترین بازار. به عنوان از آوریل 30 درصد از Infinite را 2 میلیارد محبوبیت بودند از هند با توجه به برنامه تجزیه و تحلیل داده های شرکت سنسور برج.

Bytedance نیز به اجرا در حال حاضر ممنوع Helo برنامه های شبکه های اجتماعی که ایجاد شده بود برای بازار هند است و بیش از 50 میلیون کاربر.

چینی, سخنگوی وزارت خارجه ژائو Lijian گفت: چین بسیار نگران بود در مورد هند حرکت می کند و به دنبال کسب اطلاعات بیشتر. دولت هند مسئولیت به حمایت از حقوق مشروع و قانونی از سرمایه گذاران خارجی, در حالی که شرکت های چینی باید با رعایت قوانین محلی, او گفت:.

قراقروم برخورد دامن زد در حال حاضر رو به رشد ضد چینی احساسات در میان coronavirus همه گیر که به تازگی در چین در ماه دسامبر. هند چهارمین بدترین آسیب دیده با نزدیک به 570,000 موارد و بیش از 16,000 مرگ و میر. در پاسخ به بحران جنبش پدید آمده برای ترویج هند به عنوان یک جایگزین به چین برای بازارهای غربی و به اجتناب از کالاهای چینی.

Infinite به دنبال کشت نیت: در آوریل آن گفت: در توییتر که آن را به حال اهدا 30 کرور روپیه (حدود 40 میلیون دلار) به PM مراقبت یک صندوق راه اندازی مودی را به نبرد coronavirus.

تناقضات حمل خطرات برای هند: گسترده تر تحریم می تواند نتیجه معکوس اگر چین بودند به مقابله به مثل با ممنوعیت صادرات مواد خام مورد استفاده در هند صنعت داروسازی. تا کنون شده است.

در دراز مدت شرکت های چینی ممکن است جلوگیری از سرمایه گذاری در هند را در بخش فن آوری و شروع یو پی اس ممکن است تمایلی به پذیرش سرمایه گذاری چینی برای ترس از عواقب گفت: شان مهار مدیر عامل از اطلاعات بازار شرکت در بازار چین گروه پژوهشی.

“سرمایه گذاران چینی در حال رفتن به تبدیل شدن به بسیار با احتیاط از سرمایه گذاری در هند است. آنها نگران آن بودند که ممکن است سرمایه گذاری میلیاردها دلار به این کشور و یا هندی مصرف کنندگان را تحریم و اعتراض به آنها و یا دولت را فقط ممنوعیت آنها را به خاطر آنها حمایت با” مهار گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>