داخل حمام & Body Works’ طرح برای اثبات ضروری در طول coronavirus

ضروری coronavirus مورد: شیر و نان مطابق با اصول بهداشتی دستمال مرطوب … و شمع های معطر?

غول خرده فروشی Bath & Body Works, شناخته شده برای آن, لوسیون, لوسیون بدن و شستشو دارای یک طرح بزرگ برای بازگشایی درهای خود را در طول شیوع کروناویروس اثبات خود را “ضروری” کسب و کار, پست یاد کرده است.

این شرکت متعلق به victoria’s Secret پدر و مادر, L مارک متقاعد کرده است مقامات دولتی در اوهایو که در آن مستقر است به اجازه دهید آن را بازگشایی دو فروشگاه در خارج از کلمبوس بر اساس محاکمه توسط امیدوار به سهام تا در صابون و دست عفونی. فروشگاه ها نیز فروش Bath & Body Works’ امضا بدن شوی, لوسیون, شمع های معطر و عطر شهادت” ،

یک سخنگوی L برندها کاهش یافته است به نظر برای این داستان اما منابع می گویند خلبان بخشی از یک طرح بزرگتر برای حمام و بدن با این نسخهها کار برای ایجاد یک مورد برای بازگشایی فروشگاه در کشورهای دیگر است که دستور داده اند غیر ضروری کارگران ماندن در خانه برای نگه داشتن این ویروس از گسترش.

و این کار می تواند بیش از حد داده می شود که چگونه به خوبی این زنجیره را با صابون و دست sanitizers فروش شده بود پیش از بسته شدن آن از 1600 فروشگاه در 17 مارس است.

“منجر به تعطیلی آنها محو شد از صابون بنابراین تقاضای زیادی برای محصولات خود را” با توجه به خرده فروشی مشاور گابریلا Santaniello از یک خط همکاران. خرده فروش نیز به فروش می رسد از ضد عفونی کننده دست آنلاین.

اوهایو فرماندار مایک DeWine که دستور داد تمام غیر ضروری کسب و کار به در مارس 22, ارائه معافیت به خرده فروشان که فروش خانواده محصولات مصرفی مانند تمیز کردن و محصولات مراقبت شخصی فرماندار سخنگوی دن Tierney گفت: پست. وجود دارد یک “منطقه خاکستری” که در مورد کسب و کار در نظر گرفته شده ضروری است, Tierney توضیح داد.

برای مثال دولت فدرال تلقی تفنگ خرده فروشان به عنوان ضروری است. دو حمام و بدن با این نسخهها کار فروشگاه است که بازگشایی جمعه — از جمله در NorthPointe پلازا در Lewis مرکز که دارای یک خارج شده و کول — اجازه خواهد داد که 10 مشتریان در یک زمان و منابع گفت.

وجود خواهد داشت یک گارد امنیتی در خارج به مدیریت درب و یک “مدیر خط” را به اطمینان حاصل شود که مردم در حال ایستاده حداقل هفت پا از هم جدا در حالی که انتظار برای پرداخت. فروشگاه و نیز ارائه غرق با صابون برای مردم را به شستن دست های خود ابراز نگرانی کرد.

حمام و بدن با این نسخهها کار است که به سختی به تنهایی در به دنبال راه های خلاقانه برای باز بماند در طول بحران است که کتک کسب و کار. هنر و صنایع دستی خرده سرگرمی لابی نیز کشیده گرما برای بازگشایی فروشگاه ها و استدلال است که آن را ضروری کسب و کار به دلیل آن را به فروش می رساند محصولات آموزشی و make-your-own, ماسک, لوازم.

این شرکت شده است با سیلی بس-و-دست برداشتن سفارشات از دو وکیل به طور کلی در کلورادو و اوهایو با توجه به آن AGs’ توییتهایی. پلیس در ویسکانسین نیز تعطیل چندین سرگرمی لابی, فروشگاه, با توجه به Milwaukee Journal Sentinel.

خرده فروش کالاهای ورزشی باس طرفدار در ضمن تا به حال لابی برای باز بماند در خود شهر ایالت میسوری با توجه به گزارش. روز دوشنبه مقامات در شهرستان جکسون توافق برای بازگشایی استقلال, Mo. باس طرفدار فروشگاه — اما تنها برای “فروش اسلحه گرم مهمات و سایر محصولات به طور مستقیم مربوط به مسئول اسلحه سازی و تعمیر و نگهداری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>