پورت سنت. لوسی کردن کار سخت تر و جدی تر در مکالمات سعی کنید برای به دست آوردن کلیولند فرانسیسکو Lindor در offseason, اما آنها ساخته شده و تماس های متعدد و رد و بدل چند مختلف مفاهیم با Red Sox در مورد Mookie بتی پست یاد کرده است.

این متس بازدید Lindor بیشتر به عنوان یک زن می خواهید از یک نیاز چرا که این تیم رشد کرده و راحت تر با Amed روساریو به عنوان آن shortstop. اما متس دیدم Lindor به اندازه کافی از ارتقاء است که آنها را مجدانه دنبال او حتی با جایگشت است که تا به حال روساریو در برخی از ارائه می دهد.

چه جذاب در مورد Lindor — فراتر از استعداد بود که او تا به حال دو فصل از کنترل به سمت چپ کنار رفتن کنترل استعداد خوش طعم تر برای متس.

بتی در واقع متناسب با متس’ نیاز در بیشتر راه — میدان مرکز و leadoff hitter. اما که او تنها یک سال از کنترل باقی مانده بود یک مانع بزرگ. این متس بودند نگران از دست دادن قابل توجهی استعداد و اضافه کردن به حقوق و دستمزد خود را و پس از آن — بدترین سناریو — چه اتفاقی می افتد اگر بتی بود به صدمه دیده است ؟

است که چرا تا جف مک نیل بود غیر از استارتر برای متس. آنها نمی خواهند به تسلیم شدن به آنچه آنها انتظار می رود به پنج سال از کنترل از آنچه متس مشاهده به عنوان یک All-Star-سطح عملکرد برای یک سال از بتی — به عنوان بزرگ به عنوان آنها را ببینید بتی. و McNeil انتگرال بود برای Red Sox.

Mets Mookie Betts, Francisco Lindor
Mookie بتی, Francisco LindorAP (2)

قبلی offseason اشعه متمرکز شده بود در McNeil در سه تیم تجارت بحث که فرستاده اند J. T. Realmuto از Marlins به متس. در آن زمان خایم شکوفه بود ارشد معاونت عملیات بیس بال برای اشعه. او تبدیل به Red Sox مدیر زمان متس و بوستون صحبت شد به طور منظم در ماه دسامبر و McNeil باقی مانده به او جذاب.

این متس ارائه بسته های اطراف براندون Nimmo یا J. D. Davis و یکی از بالا زمین زیر کشت چشم انداز آندرس Gimenez یا Ronny Mauricio. اما نشد که نشد جمع اوری کشش به اندازه کافی به خصوص از آنجا که به هر معامله کار کردن بودند باید به مقابله با بتی’ $27 میلیون سال 2020 حقوق و دستمزد به احتمال زیاد از جمله Yoenis Cespedes و Jed زن lowrie.

یکی از بوستون گل بود به رفتن زیر 208 میلیون دلار مالیات لوکس آستانه که احتمالا رخ نمی داد حتی اگر متس را بر عهده داشتند و همه از بتی’ پیمان و قطعا اگر Cespedes و/یا زن lowrie بودند در هر معامله. دو طرف در ادامه به بحث در مورد دیگر جایگشت اما ایران هرگز رشد جدی دوباره پس از ماه دسامبر است. در نهایت بوستون چشم انداز کردم و در حال حاضر تحت آستانه از جمله نیمی از دیوید قیمت قرارداد همراه با بتی در یک تجارت است که مشبک آنها سه جوانان از داجرز در یک معامله است که تبدیل به رسمی در روز سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید کتاب اورجینال پزشکی