داستان در داخل از استادان برندگان’ مورد علاقه سبز ژاکت لحظات

“هفت روز در آگوستا: پشت صحنه در کارشناسی ارشد” (پیروزی) توسط پست گلف نویسنده علامت Cannizzaro که تحت پوشش گذشته 25 کارشناسی ارشد (بررسی) است در قفسه در حال حاضر. آن غواصی به همه چیز از par-3 مسابقه به طول برخی از خواهد شد برای دریافت بلیط به این مسابقات از تاریخ ، این گزیده ای از فصل های سبز ژاکت.

آن را نمی شیک ترین پوشاک شما تا کنون دیده ام. آن را حتی ارزش پول زیادی است که اعتقاد به ارزش در حدود 250 دلار است. این فقط یک کت سبز. و کسی که می پوشد سبز و کت و حال ؟

آگوستا ملی اعضا انجام دهد. پس از انجام کارشناسی ارشد قهرمانان. سبز ژاکت به گلف چه لومباردی جایزه به NFL یا جام استنلی است به NHL. این اوج جوایز برای گلف بازان نمادین ترین جایزه در این ورزش است.

پنتون 342–رنگ سبز ژاکت برای اولین بار اهدا شده به استادان برندگان در سال 1949 15 کارشناسی ارشد. آگوستا ملی اعضای ابتدا به پوشیدن لباس سبز قنتد, ژاکت; آن معرفی شد به عنوان وسیله ای برای اعضای عمومی به نقطه آنها را در میان جمعیت در طول مسابقات هفته.

بابی جونز, شرکت, طراح, آگوستا ملی با حضور یک شام در رویال لیورپول باشگاه گلف که در آن باشگاه کاپیتان تمام شد با پوشیدن مطابق باشگاه کت. که در آن ایده سبز کت متولد شد.

برای اولین بار خریداری شد از بروکس شرکت در نیویورک اما اعضای آنها را در بر داشت به حال ساخته شده بیش از حد ضخامت مواد.

Arnold Palmer into the green jacket with the help of Jack Nicklaus after winning the 1964 Masters.
آرنولد پالمر ورقه به کت سبز با کمک جک نیکلاس پس از پیروزی او در سال 1964 کارشناسی ارشد.AP

از سال 1967 کت ساخته شده توسط همیلتون خیاطی شرکت از سینسیناتی با گرمسیری-وزن پشم و مواد منابع از دوبلین, گرجستان. برنج دکمه های ساخته شده در ماساچوست است. سینه جیب پچ با باشگاه لوگو دوخته شده در کارولینای شمالی.

ژاکت متعلق به برنده اولین دوره از مسابقات هورتون اسمیت در سال 1934 در حراج فروخته شد توسط اعضای خانواده برای $600,000.

هر برنده کارشناسی ارشد داده شده است یک ژاکت. بدون در نظر گرفتن چگونه بسیاری از استادان آنها برنده اید, اگر چه آنها در یک ژاکت و آن ساکن در خود را قفل در باشگاه. برای مثال جک نیکلاس موفق به کسب یک رکورد شش کارشناسی ارشد, اما او نمی باید شش سبز کت.

کت سبز دارندگان ممنوع از مصرف آنها را از زمینه آگوستا ملی. تنها استثنا این است که از زمان برنده و او فقط می تواند آن را خاموش و محل را برای سال بعد از او آن را به دست آورد.

برندگان مسابقات داده می شود به طور موقت قنتد, ژاکت زمانی که آنها برنده قبل از داشتن یک سفارشی مناسب تحویل در هفته های پس از پیروزی خود را. سپس آنها نیاز به بازگشت آن را به باشگاه پس از بازگشت خود به دفاع از عنوان.

Gary بازیکن تنها بازیکن که به حکومت. پس از سال 1961 برنده بازیکن در بازگشت از آفریقای جنوبی با کت سبز و پس از آن از دست رفته در یک حذفی به آرنولد پالمر در سال 1962 و رفت و برگشت به خانه با آن به آفریقای جنوبی.

“من به برنده شدن در این مسابقات و من فرض زمانی که آنها قرار داده ژاکت شما که خود را قنتد, ژاکت,” بازیکن گفت. “من هیجان زده هستم; من ترک و من به خانه به آفریقای جنوبی با ژاکت. سه روز بعد من با شنیدن این تماس گری این است که کلیفورد رابرتز در اینجا.’ من گفت: “من امیدوارم که شما با من تماس نمی گیری معکوس اتهامات’ دلیل این که شما می دانم که شما تا به حال به او را به خنده کمی چرا که او کاملا دور ، او گفت: “من معتقدم که, گری, شما گرفته ام قنتد, ژاکت خانه به آفریقای جنوبی است.’

“من گفت:” من آقای رابرتز.’ او گفت: “هیچ کس تا کنون می گیرد کت off این زمینه ندارند.’ بنابراین من فکر کردم بسیار به سرعت و به من گفت: “آقای رابرتز اگر شما آن را می خواهم, می آیند و به بهانه آن ، او را دیدم سمت روشن تر از همه چیز و او گفت: “لطفا هرگز نمی پوشیدن آن را ندارد.’

“نه مثل امروز. اگر شما برنده شوید شما می توانید آن را می پوشند در یک سال. که نمی اعمال می شود و سپس. من قرار دادن یک پوشش پلاستیکی بیش از آن است و هرگز از آن استفاده می شود تا زمانی که دوباره برگشتم.”

Sergio Garcia, who won the 2017 Masters, wore the green jacket at Wimbledon.
سرجیو گارسیا توانست در سال 2017, کارشناسی ارشد, عینک کت سبز در ویمبلدون.AP

نیکلاس شوخی “می تواند به شما تصور کنید در آن روز کلیفورد رابرتز رفتن به آفریقای جنوبی به بهانه گری قنتد, ژاکت?”

“تنها 40 ساعت پرواز در آن روز با هیچ جت” پخش شود.

تام واتسون به یاد آورد اول بار او برنده کارشناسی ارشد در سال 1977 ژاکت او دریافت نمی اندازه او از 42 به طور منظم. آگوستا ملی معمولا اندازه پتانسیل قهرمانان اما در عوض به او 46 طولانی است. “آنها نمی ارزیابی اندازه من بسیار خوب” واتسون گفت. “این مهم نیست برای من.”

نیکلاس هم به حال به اندازه درهم و برهم. او برای اولین بار بود 46 طولانی و اندازه 43 به طور منظم.

“سال آینده زمانی که من آمد در آنها نیست از من بپرسید به دریافت یک ژاکت هرگز ذکر ژاکت من” نیکلاس به یاد می آورد. “تام دیویی حال قنتد, ژاکت, فرماندار سابق که از دست رفته به ترومن در ریاست جمهوری. ژاکت خود را متناسب با من و من عینک کت خود را احتمالا برای 15 سال دیگر شاید. هیچ کس تا کنون ذکر شد ‘آیا شما خود را سبز ژاکت?’ من تا به حال تام دیویی است. من هرگز یک کت سبز. در نهایت من برنده شش کارشناسی ارشد و هنوز هم هیچ کس تا به حال به من داده یک کت سبز.

“من اين داستان را [پس از آن رئیس باشگاه] جک استفنز در سال 1998 و جک استفن گفت:” چه ؟ شما هرگز شده است با توجه به یک کت سبز?’ من گفتم: “نه. هیچ کس تا کنون ذکر شده است. من پشت کردم این هفته از مسابقات و او می گوید: “شما را به فروشگاه نرم افزار و شما خواهد بود مناسب برای شما سبز باد” است که یکی از پوشیدن من در حال حاضر.”

تایگر وودز به نوشتن در مورد او 1997 کارشناسی ارشد پیروزی در کتاب خود بی سابقه: استادان و من به یاد می آورد: “بعد از جشن من خوابش به طور کامل لباس و بغل کردن و یا کت سبز مانند یک پتو.”

در طول سال برخی از بازیکنان تا به حال برخی از سرگرم کننده با این ژاکت در سال خود را به عنوان قهرمان. سرجیو گارسیا در سال 2017, برنده, به ظاهر عینک آن را هر جا او رفت.

“اگر من به شما گفت همه جا من آن را در زمان من را احتمالا از دست من توپ را روی گوه زمان روز پنج شنبه” گارسیا شوخی هنگامی که او بازگشت به آگوستا در سال 2018 است.

مهم ترین محل گارسیا عینک کت بود که در عروسی خود را به آنجلا Akins سه ماه پس از پیروزی او.

او همچنین به تن آن به “ال کلاسیکو” مسابقه فوتبال بین رئال مادرید و بارسلونا به ویمبلدون برای رافائل نادال مسابقه به بازار بورس نیویورک و متعدد تلویزیونی و استودیوهای متعدد حضور مهمان.

در یکی از تلویزیون ظاهر او را در آغوش گرفت یک stagehand که ظاهرا تا به حال روغن یا گریس بر روی پیراهن خود که رنگ کت. “من فکر ‘خدای من من تا به حال ژاکت برای یک روز و نیم و من در حال حاضر دو لکه عظیم در آن'” گارسیا به یاد آورد و گفت او آن را در زمان برای خشک پاک کننده. “من فکر می کنم مردم می دانند که من پوشیده ام آن و من نمی خواهم به نشان می دهد و پوشیدن آن را به چپ و راست. در پایان روز شما رو به احترام چگونه یاد ژاکت است. این فقط یک تکه از لباس. این بدان معنی است بسیار بیشتر از آن است. شما باید بسیار محترمانه از آن و پوشیدن آن را هنگامی که شما باید در همه زمان ها است.”

Jordan Spieth های 2015, برنده, به یاد می آورد احساس او تا به حال یک بار او متوجه این ژاکت را بپوشند ،

“آن را هنگامی که شما را ترک ملک که زمانی که آن را واقعا شما بازدید” Spieth گفت. “هنگامی که شما ایستاده در سبز این یک چیز است اما شما به نوعی فکر کردن در مورد آنچه شما می خواهید می گویند و چگونه شما می خواهم برای تشکر از هر کسی که از آن ساخته شده است. آن نیست تا زمانی که من سمت چپ اموال که من واقعا نوع احساس آنچه آن را مانند به پوشیدن ژاکت و لباس قنتد, ژاکت, من, برای یک سال. آن را ترک نمی کند با من طرف است.”

Patrick Reed, who won the Masters in 2018, has a laugh with Chris Rock at a Knicks game at Madison Square Garden.
پاتریک رید که برنده کارشناسی ارشد در سال 2018 یک خنده با کریس راک در یک بازی نیکس در Madison Square Garden.Anthony J.. باعث تخریب جهانی

فیل مایکلسون عکس پوشیدن ژاکت به Krispy Kreme doughnut drive-thru در سال 2010. او هم یک بار به شوخی که او را به ژاکت خود را در کیسه های گلف و آن را بیرون بکشد اگر آن را سرد در این دوره است.

سه بار برنده مایکلسون همیشه این needler و عملی jokester به دوستان گفت: “من نمی حمل سه کت با من اما من بگو: من دو مطلب اگر شما سرد به عنوان به خوبی.’ ”

پاتریک رید 2018 برنده خواسته شده بود در مورد حافظه های مورد علاقه خود را با این ژاکت.

“آن خواهد بود به سمت راست بوده است پس ما برنده و حق بعد از من انجام می شود صحبت کردن در کنفرانس مطبوعاتی پس از راست ما به پایان رسید” او به یاد می آورد. “من رفت و برگشت به ساقی کابین و دختر من بود وجود دارد و او فقط آمد و به من یک آغوش بزرگ و به من گفت که من آن را انجام داد و به من گفت که او مرا دوست داشت. است که تا بحال بهترین تجربه من تا به حال با کت سبز.

“است که یک حافظه و یک لحظه است که من هرگز فراموش نکنید, مهم نیست که اگر من به پیروزی های متعدد دیگر سبز کت. آن را به سختی قادر به بالا یک لحظه مانند آن است که من قادر به گرامی داشتن با یک کمی.”

او را خنده دار ارز در حالی که با پوشیدن این ژاکت به یک بازی نیکس در Madison Square Garden.

“آن را در شب دوشنبه [شوهر] جاستین و من در این بازی نیکس و نشسته بودند courtside برای اولین بار” نی به یاد می آورد. “من تا به حال Chris Rock درست در کنار ما است. یک زن و شوهر از صندلی پایین است 2 Chainz. او فقط از نوع نگه می دارد به دنبال و شما می توانید بگویید او نوع نگاه کردن مانند, ‘تمامی حقوق این پسر عادی است که نشسته است در این کرسی; چه کسی است؟’

“و پس از آن زمانی که آنها اعلام کرد که من در یکی از وقفه ها و سپس چند دقیقه بعد وجود دارد یک ایست و او فقط نوع می رسد و او نوع لمس قنتد, ژاکت, و او می رود ‘به طوری که چیزی واقعی, متعجب?’ گفتم: “بله, آقا,, بله, آن است.’ این خیلی باحال برای دیدن فقط نوع طیف گسترده ای از مردم بدون توجه به آنچه که خود را در پس زمینه بدون توجه به آنچه سن خود است و یا هر چیزی که چگونه بسیاری از مردم تشخیص سبز ژاکت. من فقط فکر می کنم از آن را مانند یک چیز سرد چگونه بسیاری از مردم تشخیص چه کت سبز است و آنچه در آن در واقع مخفف.”

این گزیده ای از “هفت روز در آگوستا: پشت صحنه در کارشناسی ارشد” توسط علامت گذاری به عنوان Cannizzaro ارائه شده است با کسب اجازه از پیروزی کتاب. برای کسب اطلاعات بیشتر و یا سفارش یک کپی لطفا triumphbooks.com/sevendaysinaugusta.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im