داخل اتهام ‘سیستماتیک بین المللی طرح’ به فاسد اسب دوانی

XY جت قابل توجه خاکستری با تجربه بود و سوم خود را ظاهر سالانه طلایی شاهین نژاد در دبی که دروازه بر خاست باز در مارس 30, 2019.

این gelding, که می خواهم به پایان رسید نزدیک دوم در سال 2016 و 2018 پشت سر هم به اوایل سرب و برنده سیم به سیم.

مربی Jorge Navarro به همه اعتبار به 7 سال اسب است که تا به حال غلبه بر چندین عمل جراحی زانو برای رقابت در بالاترین سطح از 100 میلیارد دلار با تجربه صنعت.

“او برنده مسابقه شد و او بهترین در برابر بهترین اسب در اینجا امشب” ناوارو گفت: در آن زمان.

اما پشت صحنه این مربی تا به حال مخفیانه رسم به طور غیر قانونی افزایش XY جت توانایی به عنوان بخشی از یک بین المللی اسب دوپینگ طرح که شامل ده ها تن از دیگر مسابقه خودی از جمله مربی افسانه ای کورس حداکثر امنیت فدرال ادعا دوشنبه.

در همه 27 مربیان دامپزشکان و توزیع کنندگان مواد مخدر متهم شدند در چهار جداگانه کیفرخواست که فدرال می گویند جزئیات یک “نظام بین المللی طرح” به فاسد مسابقه توسط دوپینگ اسب با عملکرد غیر قانونی-داروهای افزایش.

هشت روز قبل از طلایی شاهین ناوارو “شخصا اداره های مختلف تقلبی و misbranded PEDs به XY جت از جمله ماده ناوارو به عنوان” میمون,'” با توجه به کیفرخواست unsealed در دادگاه فدرال منهتن.

همچنین نام در Navarro کیفرخواست جیسون است Servis حداکثر امنیت را مربی.

در فوریه. 29 حداکثر امنیت دستگیر شده مراسم تحلیف در حال اجرا از با ارزش ترین در جهان مسابقه 20 میلیون دلار عربستان جام ملت های آسیا در ریاض, عربستان سعودی.

قهرمان با تجربه بود و همچنین برای اولین بار به عبور از خط پایان در 145 در حال اجرا از کنتاکی دربی سال گذشته اما رد صلاحیت شد برای دخالت برقراری ارتباط با جنگ را که زد به خانه کشور بعد از برنده اعلام شد.

کیفرخواست نمی اقامه هر گونه تخلف در هر کدام از این نژادها اما می گوید که Servis آلاييده “تقریبا تمام racehorses تحت کنترل خود” — از جمله حداکثر امنیت با “تقلبی و misbranded PEDs” از جمله یکی به نام SGF-1000.

حداکثر امنیت که گفته شد “یک شات از SGF-1000” پیش از Pegasus سهام در منموته پارک در نیوجرسی در ماه ژوئن گذشته.

یک زمان کوتاه پس از دریافت تزریق حداکثر امنیت تست شده توسط تنظیم کننده منجر به ضبط مخفیانه تماس تلفنی بین Servis و شرکت متهم دامپزشک Kristian راین که فدرال می گویند “به او اطمینان کرده است که حداکثر امنیت را نه تست مثبت است.”

“آنها حتی نمی باید یک آزمایش برای آن است. وجود دارد نه یک آزمون برای آن در امریکا” راین گفته گفت.

راین نیز گفت: Servis که SGF-1000 ممکن است تولید یک غلط-نتیجه مثبت برای دیگر ماده شناخته شده به عنوان “دگزامتازون” و پس از آن Servis به سخن دیگر ناشناس دامپزشک که توافق به دست بردن در پرونده آن را به نظر می رسد حداکثر امنیت آن را دریافت کرده بود با توجه به کیفرخواست.

اما اتهام تلاش موفق به تولید مورد نظر خود را در نتیجه با حداکثر امنیت ناراحت شدن و به پایان رساندن دوم به پادشاه برای یک روز.

“آن نامطلوبمان گرفتن ضرب و شتم, اما این اسب مسابقه” Servis گفت: Asbury پارک مطبوعات در آن زمان است.

Trainer Jason Servis is charged with regularly doping horses.
مربی Jason Servis اتهام است به طور منظم دوپینگ اسب.AP

حداکثر امنیت با پیروزی چهار نفر از پنج مسابقه از جمله ماه گذشته عربستان در جام حذفی, که در آن اسب برنده 10 میلیون دلار.

در طول یک روز صبح در کنفرانس خبری اعلام کیفرخواست منهتن آمریکا جفری برمن استخدام یک اسب جناس در حالی که گفت که کسانی که متهم بودند با انگیزه “لجام گسیخته حرص و طمع است.”

“این متهمان درگیر در این رفتار نه برای عشق و قطعا نه از سر نگرانی برای اسب, اما برای پول,” او گفت:.

شواهد در برابر ناوارو شامل یک ضبط مخفیانه, مارس 3, 2019, تماس تلفنی با مواد مخدر توزیع کننده و شرکت متهم مارکوس Zulueta که در طی آن آنها مورد بحث ناوارو را دوپینگ از XY جت با “میمون” در هفته پیشرو به شاهین طلایی, کیفرخواست می گوید.

“من آن را به او را از طریق 50 تزریق. من آن را داد به او را از طریق دهان” ناوارو گفته گفت.

ناوارو همچنین دریافت پیام متنی از یکی دیگر از co-متهم دامپزشک ست فیشمن تبریک او را در XY جت پیروزی.

“Thank u رئیس u هستند و بخشی از آن” ناوارو در پاسخ گفته.

‘شما می دانید که چگونه بسیاری از f–پادشاه اسب او f–پادشاه کشته و خراب شد.’

اما فدرال می گویند که ناوارو را “ترجیح” PEDs شد “خون-ساختمان” مواد مخدر از جمله “میمون” — که افزایش یک اسب گلبول قرمز خون برای افزایش استقامت و بهبود.

اما هنگامی که در ترکیب با ورزش شدید مواد مخدر ضخیم شدن اسب خون و فشار آن قلب است که می تواند منجر به “قلبی مسائل و یا مرگ” کیفرخواست می گوید.

در Jan. 8, ناوارو اعلام کرد که XY جت مرده بود از یک حمله قلبی در سن 8 — به مراتب کمتر از آنچه با تجربه تصویب شبکه می گوید این است که یک طول عمر متوسط 25 تا 28.

رسیدگی به شرایط XY جت مرگ است ادامه فدرال گفت.

این کیفرخواست همچنین روابط ناوارو به حداقل شش اسب دیگر مرگ و میر گفته مورد بحث در طول مخفیانه ضبط شده تماس بگیرید شرکت بین متهمان نیکلاس Surick و مایکل Tannuzzo که هر دو به عنوان مواد مخدر توزیع کنندگان.

“شما می دانید که چگونه بسیاری از f–پادشاه اسب او f–پادشاه کشته و خراب است که من ساخته شده ناپدید می شوند ؟ []. … شما می دانید که چقدر مشکل او می تواند در … اگر آنها یافت … شش اسب های ما کشته شدن?” Surick گفته گفت.

در علاوه بر این به “میمون” و SGF-1000 دادگاه مقاله جزئیات انواع دیگر PEDs طراحی شده برای اسب اجرای سریع تر و ماسک درد خود را با نام از جمله “red اسید” “کردن کسی که خونش میرود” و “منجمد درد است.”

یک دامپزشک, Louis Grasso گفته توزیع واقعی کبرا سم مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک داروی مسکن و مدارک دادگاه شامل یک عکس رنگی از مار آب در یک ظرف شیشه ای با آهک برچسب سبز است که می گوید: “سم خالص.”

Grasso نیز توزیع انواع “bronchodilators” به عنوان “Bronk” یا “مکی” مواد مخدر استفاده می شود که در بخشی از آن به افزایش اسب مصرف اکسیژن و کاهش خستگی کیفرخواست می گوید.

Images included in court documents released Monday, March 9, 2020, regarding charges against Jorge Navarro for allegedly participating in a horse racing doping scheme.

در اکتبر. 2, 2019, Grasso گفته توصیه مربی توماس گیدو III در راه مناسب برای پیش بینی کردن اسب و اشاره کرد که عواقب کشنده از بودن “بیش از juiced” نبود غیر معمول.

“من دیده ام که اتفاق می افتد 20 بار” او گفته گفت.

یکی از متهمان کریستوفر Oakes گفته ایجاد خود را سفارشی “غیر قابل کشف” مواد مخدر طراحی شده برای اجرا از طریق یک فرآیند به نام “خیس” که در آن آنها مجبور هستید به طور مستقیم به یک اسب معده از طریق یک لوله وارد شده از طریق آن سوراخ بینی.

عکس های برخی از این مواد مخدر کشف و ضبط از Oakes’ انبار در پنسیلوانیا طی یک حمله در 14 مارس 2019 نشان می دهد یک بطری پلاستیکی حاوی مایع قرمز تیره با دست نوشته عبارت “خون ساز است.”

یک مربی کونور فلین است که متهم از تشبیه خود به غرب یاغی هنگامی که او گفته گفت در Oct. 23, 2019 که او مایل به تزریق خود را racehorses با ناشناخته PEDs چرا که او یک “f–king mohamad.”

فلین که به نظر می رسد در دادگاه فدرال منهتن پوشیدن سیاه و سفید hoodie کاهش یافته است به نظر به پست پس از انتشار در 100.000 دلار اوراق قرضه.

بسیاری از متهمان دستگیر شده بودند در خارج از دادگاه حوزه قضایی و وکلای مدافع برای بسیاری — از جمله ناوارو, Servis, Rhein Zulueta, فیشمن و Grasso — هم گفت: مشتریان خود را خواهد اعتراف گناه نیست و یا نمی بازگشت پیام.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de