در داخل زندگی دو از یک NYC واعظ متهم در مورد سرد قتل

موعظه کتاب مقدس در حالی که به اتهام پناه دادن به یک سری شر.

Rev. James D. Burrus وامی از الهی هدف مرکز مسیحی در استاتن آیلند و با همه ظاهر بود “مرد خدا” که عاشق موسیقی انجیل و دو دختر خود را همیشه یک لبخند بر روی صورت خود را و هرگز خواسته هر یک از پیروان خود را برای یک سکه.

او اغلب hobnobbed با رهبران جامعه و پلیس روحانیت از همه فرقه و گاهی اوقات مشاهیر — یک بار حتی ملاقات با رئیس جمهور جورج دبلیو بوش و بانوی اول باربارا بوش با توجه به خود را در Facebook, عکس ها و دوستان حساب.

Burrus, 64 که تاسیس غرب برایتون وزارت ساخته شده است یک زندگی پر از دعا و کتاب مقدس, احاطه شده توسط یک گروه کوچک اما وفادار گله که ملاقات در یک گاراژ کوچک-تبدیل-کلیسا و با اشاره به او را به عنوان “اسقف.”

به طوری که آنها حیرت زده شد زمانی که او متهم شده بود دو هفته پیش در سال 1980 سرد مورد قتل بروکلین نوجوان لورن اسنل.

در واقع برخی از آنها هنوز در ناباوری.

“هنگامی که من شنیده ام در مورد این اتهام من می دانستم که آن را ساختگی” گفت: Burrus’ دوست دیرین رابرت Goins. “او می داند که بسیاری از مردم است. بسیاری از افراد سیاسی و مردم او را می دانم.

“این مرد می گوید: هرگز هیچ چیز منفی صفر” او ادامه داد. “این همیشه شخصیت سازی, نشاط بخشی, ستایش, پرستش, ‘خدمت به خداوند و روح و حقیقت.”

Goins که برادرزاده مشغول است به یکی از Burrus’ او گفت که او به طور منظم رقم در ضد خشونت و جوانان کمک رسانی حوادث در سراسر شهرستان. طلاق Burrus نزدیک به دختران خود Krissy و ساشا که در 30s خود را از منابع گفت. نه می تواند نظر رسیده است.

کمتر از دو هفته قبل از دستگیری متهم وزیر به یک سخنرانی انگیزه به دانش آموزان در ص 186 در برانکس به عنوان بخشی از یک استعداد نشان می دهد با توجه به Goins. “او صحبت کرد به بچه ها در مورد شخصیت ساختمان — اطاعت از پدر و مادر خود را نگه داشتن نمرات خوب.”

روز بعد دوستان قدیمی ملحق شد در کوئینز هتل کازینو برای بازگشت از مک جشن برای خواننده های رپ نوازندگان و تولید کنندگان و کمدین. یک Facebook عکس نشان می دهد که این جفت ارز ملبس در لباس های هوشمند و روابط در حالی که نما با یک گروه از جوانان خوب لباس پوشیدن.

آن خواهد بود که آخرین بار Goins دیدم ،

در 7:30 صبح روز 12 مارس سه کارآگاه NYPD در زدم از Burrus’ جزیره استاتن کلیسا و از او خواست با آنها به بروکلین 67 حوزه به بحث اسنل قتل با توجه به Trina Carollo یک عابد که پاک کلیسا.

پلیس تا به حال مورد سوال Burrus مورد اسنل در پی قتل او تقریبا 40 سال پیش.

“او مانند” نه این دوباره.’ و آنها مانند “بله ما فقط به شما نیاز به پایین آمدن شما حق بازگشت'” Carollo به یاد می آورد.

اما او نمی خواهد به عقب. زمانی که Burrus در را باز کرد و بیرون رفتم 10 تا 15 پلیس بیشتر شد و در انتظار او بسر برده و رهبری دور Carollo گفت.

Homicide victim Lorraine Snell, 19, in an undated photo.
قتل قربانی لورن اسنل, 19 در عکسي.

حتی به عنوان او گرفته شد به بازداشت Burrus بود عجیب آرام است.

“من را دیده اند هرگز من اسقف بنابراین در صلح است. من در اینجا هیستریک و او مانند “Trina آن را برای رفتن به خوب’,” او گفت:.

پلیس اول چشم وزیر در سال 1980 زمانی که او اعتراف کرد او گذشته بود برای دیدن 19 ساله اسنل در سپتامبر. 25 پس از دو سمت چپ یک حزب برای دوست پسر خود در شرق Flatbush پذیرایی و هال با هم. Burrus پلیس گفت که او راه می رفت اسنل بخشی از راه خانه.

نوجوان را خفه و جسد پیدا شد روز بعد در پشت یک استیشن واگن متعلق به Burrus’ رئیس سابق و پارک شده در یک فروشگاه مواد غذایی که در آن او یک بار کار می کرد.

Burrus بود که به اسنل پسر عموی در زمان بعد از اعتراف به سرقت از یک کابین ایستاده در شب قتل و خدمت چهار سال در زندان ایالتی برای جرم و جنایت.

اما شواهد DNA نشان می دهد او تا به شب که پلیس می گویند. به تازگی آزمایش نمونه از زیر یکی از اسنل ناخن ظاهرا تولید یک بازی به Burrus.

Bishop James Burrus
اسقف جیمز BurrusFacebook

با وجود شطرنجی گذشته Burrus نمی پنهان در سایه ها.

او در بر داشت دین در slammer است, او گفت: PIX11 در سال 2014 “و در حال حاضر آن را فقط در زندگی من است.”

در Facebook صفحه او با افتخار آگهی خود را در وزارت و نشان داد خاموش عکس های خود را با آمار و ارقام از واقعیت تلویزیون ستاره ها به رئیس جمهور سابق.

“که تصویر گرفته شده در Omni هتل در واشنگتن, DC. Oh yeah بود که یک روز به یاد داشته باشید” او زیر نویس یکی بدون تاریخ, تصویر را نشان, های, یک خنده با رئیس جمهور بوش و بانوی اول.

در دیگر او که در تصویر نما بعدی به اواخر جزیره استاتن “اراذل و اوباش همسران” ستاره آنجلا بزرگ “Ang” Raiola.

با وجود تازه خود را حبس Burrus متوقف نشده موعظه.

“من شنیده ام او روحیه بسیار بالا” گفت: Carollo که صحبت به یکی از Burrus’ دختران. “او هنوز هم انجام آنچه او می کند در خیابان در زندان: او هنوز هم خادم. خود ایمان راسخ چرا که او می داند که او در حال آمدن است به خانه به خاطر او این کار را نکردند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>