خودی می گویند کررنزا راز ‘علمی Response Team’ حیف و میل میلیون ها نفر

پنهان برنامه جدید توسط صدراعظم ریچارد کررنزا برای افزایش عملکرد ضعیفی مدارس تصادفا به شدت از دروازه و حیف و میل میلیون ها نفر مربیان می گویند.

در ماه سپتامبر این شهرستان اداره آموزش و پرورش بی سر و صدا به راه اندازی “علمی پاسخ تیم” یک گروه از 69 شش رقم کارکنان با 10 میلیون دلار بودجه از این پست یاد کرده است. مقامات می گویند این یکی از چندین برنامه به دنبال شهردار, بیل د Blasio سه سال $773 میلیون “تجدید برنامه” برای مبارزه مدارس که شکست تلقی شد.

هنر رهبری است, مدیر ارشد, Clarence Williams Jr., که باعث می شود $161,364 یک سال, سازمان حفاظت محیط زیست گفت.

ویلیامز دارای دو نماینده به نام “منجر” — و یک سوم به توان استخدام — کار تحت او در سازمان حفاظت محیط زیست ستاد. یکی از آنها این است که بن شرمن سابق-اصل Forest Hills High School که در سمت چپ مدرسه در ژوئن 2019 پس از دانشکده شکایت ساختمان reeked از گلدان و رای “عدم اعتماد” در او. او در حال حاضر $173,693 یک سال است.

کسانی که به مقامات بالا نظارت نه هنر مدیران در قصبه یا دفاتر سراسر شهر بود.

Clarence Williams Jr.
Clarence Williams Jr.توییتر

مدیران نظارت بر 56 هنر “متخصصان” اعزام به مدارس به مربی معلمان در افراد که نمرات آزمون ها عقب مانده و یا کاهش یافته است.

این برنامه به یک توفنده توقف برای نزدیک به سه ماه اول سال تحصیلی پس از مديران اتحادیه شکایت آن ریخته شد بر روی آنها بدون هشدار خودی گفت.

متخصصان شنبه در دفاتر با هیچ چیز برای نزدیک به سه ماه در حالی که سازمان حفاظت محیط زیست کار می کرد یک معامله با مديران اتحادیه.

یکی از اصلی به نام برنامه اتلاف پول است که باید صرف شود به طور مستقیم بر روی بچه های کلاس مربیان است.

“همه این طرح های جدید کاملا مضحک و پوچ است. این پول می تواند صرف بهتر در کودکان و نوجوانان” اصل گفت. “من پنج فرزند است که نیاز به یک paraprofessional در IEP (ویژه-برنامه آموزش و پرورش). آنها به من کمک های مالی برای کسانی که paras.”

مدیران نیز به عقب گرفته شده توسط این عدم هماهنگی و همکاری است.

“آنها نمی تواند فقط نشان می دهد تا مانند یک تیم SWAT” اتحادیه منبع گفت.

“من قصد ندارم به کسی آمد به من ساختمان داده در زیر میکروسکوپ و به من بگویید چه باید بکنید” بروکلین اصلی گفت: پست.

یکی از همکاران گفته یک متخصص که نمی تواند توضیح دهد هدف از این بازدید به ترک اصلی گفت.

سازمان حفاظت محیط زیست در نهایت به توافق برنامه هنر بازدید و ارسال تنها یک یا دو زن به جای یک گروه.

حتی در حال حاضر با این برنامه در نهایت به زمین کررنزا چشم انداز باقی مانده است, fuzzy, کارکنان می گویند.

“آنها استخدام تمام این مردم است و آنها نتوانسته اند به نقشه یک مدرسه بهبود استراتژی” یک متخصص گفت: پست. “ما همه بسیار اشتباه است. وجود دارد هیچ احكام است.”

متخصصان بازدید از هر مدرسه دو تا سه روز در هفته به مدت شش تا هشت هفته و آمد تا با یک طرح کمک با اصل.

“برخی مدارس در این بی نظمی. آنچه می تواند ما را در شش هفته ؟ ” متخصص پرسید. “این چیزی نیست که ما برای امضا.”

لیندا چن کررنزا ارشد علمی افسر آمد از بوستون مدارس عمومی که در آن دانشگاهی پاسخ تیم می فرستد کهنه کار مربیان را پایین نمایشی مدارس برای دو ماه دوره به مربی و معلمان است.

برخی از کارکنان فکر می کنم این برنامه برای اولین بار به معنای اجرا شده توسط ابرام Jimenez, Carranza دوست او استخدام از کالیفرنیا که پیوست سازمان حفاظت محیط زیست در سپتامبر سال 2018 است. Jimenez بود به نام “ارشد مدیر اجرایی به صورت مستمر بهبود مدرسه” با $205,416 حقوق و دستمزد کارکنان 40.

اما Jimenez ناگهان ترک در ماه جولای سال 2019 گزارش زیر در این پست در مورد تاریخ انضباطی و مالی سهام در یک فروشنده انجام میلیون ها نفر در کسب و کار با سازمان حفاظت محیط زیست.

Abram Jimenez
ابرام JimenezLinkedIn

یک سخنگوی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: هنر شد و برنامه های مختلف را توضیح آنچه اتفاق افتاده است به Jimenez 40 کارکنان.

در فوریه 2019, Carranza اعلام سازمان حفاظت محیط زیست به پایان رسید تجدید برنامه. اما راه اندازی یک رویکرد جدید به نام “مدرسه جامع حمایت” Chalkbeat گزارش شده است. یک سخنگوی سازمان حفاظت محیط زیست نیست توضیح است که اتفاق افتاده است به آن مفهوم است.

ویلیامز و هنر دیگر کارکنان بازگشت نیست درخواست برای بحث در مورد این برنامه است.

سازمان حفاظت محیط زیست و مقامات را تکذیب کرد برنامه بالا سنگین و یا بی فایده.

“هنگامی که مدارس نیاز خود را برای بهبود آموزش ما ارسال پشتیبانی می کند. این یک حس مشترک استراتژی است که مدارس و مناطق استفاده در سراسر کشور” گفت: سخنگوی دانیل Filson.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de