بیمه نجیب زاده گرگ Lindberg به جرم اقدام به رشوه خواری

عمده دهنده سیاسی محکوم شد روز شنبه از تلاش برای رشوه یک بیمه کارولینای شمالی تنظیم کننده با میلیون ها دلار در بودجه مبارزه انتخاباتی به امید کاهش موشکافی از بیمه کسب و کار.

یک هیئت منصفه فدرال در بر داشت بیمه نجیب زاده گرگ Lindberg گناه در روز پنج شنبه از توطئه برای ارتکاب خدمات صادقانه سیم تقلب و رشوه خواری مربوط به برنامه های دریافت بودجه فدرال با توجه به اسناد دادگاه. جان خاکستری که مشغول به کار به عنوان یک مشاور برای Lindberg نیز به اتهام دو فقره.

“متهمان ابداع یک طرح استادانه درست شده به سنگین کمپین کمک به انتخاب مقام امن و مطلوب عمل است. این بود که گذشت در قضاوت. آن را عمدی رشوه تلاش و نقض آشکار قانون فدرال” ما وکیل اندرو موری در بیانیه ای گفت: پس از صدور حکم. “فساد دولتی تهدید به ما راه زندگی و اگر به سمت چپ بدون کنترل آن می تواند به پاره از هم جدا پود کشور ما است.”

یکی دیگر از Lindberg کاردانی به اتهام در مورد جان پالرمو شد تبرئه دو فقره.

دادستان ها گفته اند Lindberg توطئه به قیف پول به بیمه کمیسر مایک Causey در ازای درمان خاص. در خصوص Lindberg به دنبال جایگزین و یا کار در اطراف ارشد معاون کمیسر در Causey است که کار آن را به دقت مورد بررسی قرار Lindberg جهانی بانکداران گروه بیمه با توجه به اسناد دادگاه.

Causey که نبود متهم به تخلف هشدار مقامات و همکاری در این مورد در برابر Lindberg بیمه و شرکت سرمایه گذاری موسس است که میان دولت بالا کمک کنندگان سیاسی در سال های اخیر است. Lindberg داده است بیش از 5 میلیون دلار به دولت فدرال و داوطلبان و کمیته پس از سال 2016 طرفدار جمهوری خواهان بلکه دادن به دموکرات ها.

دادستان فدرال می گویند Lindberg ارائه شده به قیف پول برای Causey را 2020 انتخاب مجدد کمپین در ازای حذف رسمی تنظیم شرکت خود را. Lindberg کارگردانی استقرار دو مستقل هزینه های کمیته بودجه با 1.5 میلیون دلار برای حمایت از Causey انتخاباتی با توجه به انتشار اخبار از دادستان.

این مورد نیز نیرنگ سابق امور خارجه ایران با رئیس رابین هیز که قبلا التماس کرد گناه را به دروغ به محققان. دادستان گفت: در انتشار اخبار است که هیز ناشی از انتقال یکی دیگر از 250.000 دلار در Lindberg سهم از حزب خزانه به نفع Causey.

Lindberg وکلای استدلال کرده اند که مشتری خود را نمی ارتکاب جرم و که او نو توسط Causey مشارکت با مقامات. وکلای دفاع نوشت: در کوتاه حقوقی این هفته که دادستان را نشان نمی دهد در آزمایشی که هر پرسنل حرکت مورد بحث توسط خود مشتری به مبلغ “رسمی ورزش از قدرت دولتی” که آنها می گویند می شده اند مورد نیاز برای اثبات او در تلاش بود به رشوه Causey.

دفاع وکلا نوشت: در پرونده سه شنبه گفت که “این مورد را شامل نیست یک تصمیم استخدام. این حتی شامل یک رسمی تغییر در عنوان شغل و یا مسئولیت ها در میان گروه بیمه کارکنان. بلکه شامل غیر رسمی پرسنل حرکت یا انتقال از وظایف است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im