ویرانگر افت سهام از تلاش های ماهواره ای شرکت با قرار دادن یک نور افکن بر روی یک جفت از سهامداران که تا حدودی موفق به فرار از این قتل عام.

اینتل یک لوکزامبورگ-بر اساس اپراتور ماهواره ای فراهم می کند که تلویزیون و ارتباطات رادیویی دیده است سهام آن سقوط بیش از 85 درصد به عنوان طرح خود را به کیسه ثروت باد آورده از طریق فروش حق و حقوق خود را به با ارزش ما امواج رادیو و تلویزیون است fizzled.

هفته گذشته کمیسیون ارتباطات فدرال رای دادند 3-2 به برگزاری یک حراج عمومی به صورت امواج رادیو و تلویزیون — scuttling اینتل امیدوار است برای سودآور فروش خصوصی — به عنوان ما به نظر می رسد به استفاده از این طیف برای شتاب در سراسر کشور اجرای بالا-سرعت 5G شبکه های بی سیم.

“بمباران کردن میلیاردها دلار برای امواج رادیو و تلویزیون ما در حال حاضر هیچ راهی برای رسیدگی به مالیات دهندگان پول” آمریکا در ایالت جان کندی (R-لا.) گفت: پس از FCC را رای. “این خارجی های ماهواره ای شرکت خواهید همه چهار پا و پوزه در مالیات دهندگان از طریق.”

اما دو نفر از اینتل بزرگترین سرمایه گذاران خریداری شرکت های میلاد همکاران و Silver Lake Partners موفق به فروش یک تکه بزرگ از اینتل سهام قبل از این شرکت امیدوار است شروع به باز کردن در پاییز گذشته و حداقل یک سرمایه گذار دیگر با وزن اقدام قانونی نسبت به وضعیت منابع گفت: پست.

حماسه لگد کردن در ماه نوامبر زمانی که اینتل ارشد اجرایی, Stephen Spengler ملاقات FCC ارشد مشاوره نیکلاس Degani به بحث در مورد اینتل این طرح به فروش طیف در یک معامله بود که انتظار می رود در نتیجه $7.4 میلیارد دلار پرداخت به این شرکت است.

این جلسه که رخ داده است در Nov. 5 شد فاش در وب سایت FCC را سه روز بعد.

در نوامبر. 6 — قبل از اطلاع از این نشست ارسال شده بود — خبری بلومبرگ گزارش داد که مورگان استنلی به حال به فروش 10 میلیون بلوک از اینتل سهام برای حدود $24.60 — یک 6.6 درصد تخفیف به قبلی قیمت بسته شدن.

با توجه به منابع $246 میلیون بلوک بود خرید بعد از بازار بسته on Nov. 5. وجود دارد بدون اخطار قبلی که فروش شد و خریداران علاقه مند بودند گفت: آنها تا به حال یک ساعت یا بیشتر برای تصمیم گیری منابع گفت.

هنوز هم به نظر می رسید مانند یک معامله خوب است در این زمان. اینتل و دیگر شرکت های ماهواره ای شد پیشنهاد به FCC که آنها جبران شود, کاهش, کردن امواج رادیو و تلویزیون و وال استریت شده بود ابراز اعتماد به نفس است که FCC خواهد بود متمایل است.

اما پس از نوامبر. 5 جلسه جزر و مد تبدیل شده و در برابر اینتل. در نوامبر. 8 شرکت ارائه تجدید نظر در پیشنهاد ارائه دهد تا طیف بیشتری در ازای پول بیشتر. FCC را رد کرد و آن را 10 روز بعد در نوامبر. 18.

به جای FCC تصمیم گرفت به دنبال یک حراج عمومی از آن طیف — یک مسیر حمایت کندی بود که در برابر خارجی اپراتورهای ماهواره ای کنترل فروش اوراق امواج رادیو و تلویزیون.

The Intelsat 901 satellite
این Intelsat 901 ماهوارهAP

با توجه به گزارش های رسانه های, کندی گفت: او را به صحبت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد فروش چند روز قبل از نوامبر. 5 FCC نشست. رئیس جمهور خطاب به FCC رئیس Ajit Pai در مورد اینتل پیشنهاد on Oct. 30, FCC رسمی بعد به رویترز گفت. کاخ سفید فایل نیست یک شرح این گفتگو به دلیل تهمت نیست ابراز نظر در مورد چگونه این طیف باید فروخته گزارش رویترز در Nov. 18.

یک روز پس از FCC تصمیم on Nov. 19, اینتل سهام کاهش یافت به $6.09 پایین 75 درصد از $24.60-یک-قیمت سهم که تا به حال ارائه شده دو هفته قبل. از شنبه سهام پایین بود و 88 درصد از آن قیمت با FCC هفته گذشته تصویب یک طرح است که می تواند به Intelsat $4.87 میلیارد دلار ارز برای آن مجوز — markdown بیش از یک سوم از آنچه در آن امیدوار بود برای به دست آوردن.

“ترازنامه شرکت های خصوصی هستند نه من نگرانی” Pai گفت: از ماه فوریه برنامه ریزی برای ارائه به شدت کاهش می یابد پرداخت به اپراتورهای ماهواره ای.

دو clobbered سهامداران بررسی Nov. 5 بلوک تجارت می گویند مورگان استنلی در زمان فروش به آنها پیشنهاد فروشندگان بودند قبل از میلاد همکاران و دریاچه نقره ای — Intelsat شماره 1 و شماره 2 سهامداران در زمان.

“مورگان استنلی بیش از رندانه” آن را پیش از میلاد و دریاچه نقره ای یکی از سهامداران گفت: پست.

میلاد همکاران شناخته شده برای آن سرمایه گذاری در PetSmart و روابط عمومی شرکت Teneo است Intelsat خودی با 34 درصد سهام و دو کرسی در هیئت مدیره. در فوریه. 12 آن شرکت برگزاری Serafina گزارش فروش نزدیک به 8.3 میلیون اینتل سهام در سه ماه منتهی به دسامبر. 31.

دریاچه نقره ای که دارای سهام در تکنولوژی غول مانند Dell و راهنمایی و همچنین به عنوان باغ میدان مدیسون, گزارش فروش 2.8 میلیون نفر از آن 9.8 میلیون سهم در سه ماهه چهارم در حاشیه آن به Intelsat چهارم-بزرگترین سهامدار از دومین.

هیچ تاریخ های خاص داده شد برای مربوطه فروش سال قبل از میلاد توسط همکاران و دریاچه نقره ای.

اینتل کاهش یافته است به نظر در جزئیات FCC جلسه و یا اینکه آیا آن را مورد بحث و بررسی هر یک از این جزئیات با آن هیئت مدیره و گفت آن را آشکار نمی کند آن خصوصی conservations با مدیران.

مورگان استنلی و دریاچه نقره ای کاهش یافته است به نظر در حالی که سال قبل از میلاد است هرگونه تخلف است.

“فروش در سوال اعدام شدند صرفا بر اساس در دسترس اطلاعات عمومی در زمان و اعدام شدند در انطباق کامل با همه بازار مربوطه قوانین و مقررات” یک سال قبل از میلاد همکاران سخنگوی گفت.

صندوق سرمایه گذار خریداری شده که سهام در Nov. 5 بلوک فروش گفت: او را در مشاوره با وکلا و بررسی شرکت خود را از گزینه های برای کمک های مالی از جمله امکان اقدام قانونی.

“ما واکنش فوری زمانی که سهام چهار بود که این f—ers می دانستم که چیزی” به promo # dance گفت. “حتی اگر قبل از میلاد تا به حال تنها دانش FCC جلسه آن مواد است.”

“ما باید به نام یک وکیل دادگستری به بررسی این” عصبانی promo # dance گفت. “این به نظر نمی رسد حلال.”

FCC Chairman Ajit Pai
FCC رئیس Ajit Paiگتی ایماژ

دوم اینتل سرمایه گذار گفت که او بیش از حد عصبانی است و می خواهد پاسخ. او گفت: او گذشت در Nov. 5 بلوک فروش اما نسبت داده شده است که به شانس گنگ به او خرد شده و در انبار با هر کس دیگری چند هفته بعد.

“من فکر می کنم آنها باید چیزی شناخته شده بود وی در ادامه گفت: Nov. 5 فروش. “آن را باید نگاه کرد. آنها در یک موقعیت به اطلاعات بیشتری نسبت به من,” او گفت: از سال قبل از میلاد همکاران.

وکیل اوراق بهادار Jordan Thomas Labaton Sucharow می گوید زمان است که مطمئن شوید که به رنجش رگولاتور’ مورد علاقه.

“زمان و اندازه و سایر شرایط اطراف این معامله بالا بردن پرچم قرمز گفت:” توماس سابق کمیسیون بورس و اوراق بهادار اجرای وکیل. “زمان خواهد شد بگویید که آیا تجارت خودی رخ داده است, اما بدون شک در ذهن من است که SEC خواهد برای باز کردن یک پرس و جو.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im