آنها یک پوسته از یک تهدید.

گونه های مهاجم از رها پت لاک پشت است wreaking ویران در پارک های شهر — هل دادن حیوانات بومی و بالقوه در معرض بازدید کنندگان به سالمونلا به گفته کارشناسان.

جمعیت قرمز گوش لغزنده است پررونق در پارک مرکزی و در هارلم را Morningside برکه جایی که آنها بوده ام تا خوراکی گراب و خمیدگی چمن از بومی لاک پشت گفت: آلن Salzberg از غیر انتفاعی نیویورک لاک پشت و لاک پشت در جامعه است.

“آنها رشد می کنند و بزرگ آنها مصرف مواد غذایی و [خورشید] basking فضا از بومی لاک پشت گفت:” Salzberg. “آنها بیش از همه است.”

تیره برکه است خزنده با خزندگان زیرا آنها ریخته شد وجود دارد غیر مسئولانه صاحبان حیوان خانگی, او گفت:. حیوانات تگرگ از خلیج مکزیک و محبوب ترین لاک پشت در آمریکا تجارت حیوان خانگی.

“مردم فکر می کنم,” اوه, من لازم نیست به احساس گناه در من قرار داده و آنها را وحشی,’ اما متاسفانه وجود دارد هیچ چیز مانند وحشی تالاب در پارک مرکزی,” او گفت:.

بر خلاف بومی خوراکی لاک پشت حیوانات نیز “حمل سالمونلا” است که می توانید پارک را برانگیخت که لمس آنها را در معرض خطر بیماری, او گفت:.

Turtles

JW5_5152

2

نمایش به صورت اسلاید

بازدید کنندگان به پارک روز یکشنبه خواستار آن شدند که مقامات شهرستان کمک به محدود کردن فضا خمیدگی مخلوقات است.

“کسی باید کنترل این زمینه گفت:” علامت Zouiyen از سمت شرق بالا. “وجود دارد یک اکوسیستم در اینجا و شما می توانید با مختل کردن آن.”

Wayne, Shelby, بود که در راه رفتن خود دو basset سگهای در این پارک افزود: “این یک چیز عجیب و غریب. آن را مانند iguanas در فلوریدا — آنها گرفته است.”

بیش از 52 میلیون قرمز گوش لغزنده بودند از نظر قانونی صادر شده از سوی ایالات متحده بین سال های 1989 و 1997 بسیاری از آنها به چین با توجه به جغرافیای ملی است که برای اولین بار گزارش نیویورک لاک پشت تهاجم.

بسیاری از به فروش می رسد در بازار سیاه و از طریق فروشندگان خیابانی و وب سایت.

“راه حل این است که برای گرفتن لاک پشت و آنها euthanize — سپس صبر کنید تا ببینید اگر مادری لاک پشت” Salzberg گفت.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی