سرمایه گذاری حرفه ای می گویند اصلا وحشت’ در میان coronavirus نگرانی

این یک سوار وحشی اما فقط چسبیدن.

سرمایه گذاران می توانند زنده بمانند و در نهایت رستگار با وجود وحشتناک همه گیر رانده بازار سهام gyrations ما در حال تجربه سرمایه گذاری حرفه ای می گویند.

“وحشت نکنید. من نزدیک به 40 سال فعالیت حرفه ای من یک بار شنیده ام کسی می گویند, “هی, من خوشحالم که من دست پاچه’ ” گفت: ریچارد برنشتاین یک دیرین مشاور مالی با شرکت خود را در منهتن.

یکی دیگر از نرم افزار توصیه می کند اینرسی است. “یکی از باهوش ترین چیز شما می توانید انجام دهید در حال حاضر به انجام هیچ چیز نیست” گفت: Kashif A. Ahmed که خود مشاوره شرکت در بدفورد جرم. اگر شما یک طرح خوب به آن چوب او اضافه رقیب که بد بار می تواند در نتیجه آنهایی که خوب.

“اگر شما بودجه شاید شما ممکن است پیدا کردن یک فرصت خرید بود این برای سال های بسیاری از” احمد گفت. “شما ممکن است آموخته اند که درس در سال 2009 اما آن را فراموش نکنید.”

جوانب توجه داشته باشید که در سال 2008 زمانی که حباب مسکن منفجر شد و بازار سهام از دست داد 37 درصد بسیاری از پاچه و ریخته سهام — که خراب برنامه های بلند مدت به این دلیل که بازار تا 26 درصد در سال 2009.

هنوز هم نادیده گرفتن خون در خیابان سخت است. در ماه مارس حدود 15 تریلیون در ارزش بازار محو شد در سطح جهانی و $8.3 تریلیون دلار در ایالات متحده به تنهایی از Feb. 19 اوج بازار با توجه به S&P جهانی.

رز Swanger یک مشاور در Knoxville دنیاست. گفت: “بدترین چیزی که یک سرمایه گذار می تواند انجام دهید این است که فروش — سپس یکی واقعا تبدیل به یک مقاله دست به دست دادن.”

زیان سعید بن کارلسون یک تحلیلگران خبره مالی با Ritholtz ثروت مدیریت کاهش می تواند توسط کسانی که قرار دادن پول در هر دو سهام و اوراق قرضه — می گویند یک 70/30 یا 80/20 تقسیم می شود. آن کار می کنند حتی اگر یکی از دست می دهد پول در کوتاه مدت.

“آبشار از ضرر و زیان شده است, وحشیانه, اما همه چیز 70/30 و پایین برگزار کرده است تا به خوبی. حتی یک 80/20 نمونه کارها پایین است فقط 15 درصد” کارلسون گفت. “آن احساس می کند مانند جهان است در حال حاضر اما این پایان کار نبود-of-the-world-خواهم گرداند.”

با استفاده از دلار هزینه averaging — که بدان معنی است که خرید سهام و وجوه به طور منظم و بدون توجه به آنچه — کاهش خطر اضافه فرانسیس Brodie, co-chief investment officer با رویس سرمایه گذاری شرکای. شرکت خود را در بازار مشاهده بدون تغییر باقی می ماند.

“ما چشم انداز بلند مدت است قطعا خوشبین” Brodie گفت.

یکی دیگر از مشاور فکر می کند اخیر تصادف در واقع می تواند خوب برای بسیاری از سرمایه گذاران بلند مدت.

“اگر مردم صرفه جویی و اضافه کردن به پرتفوی با استفاده از این به عنوان یک فرصت برای ایجاد خود را سالانه ایرا/راث سهم. خرید در حالی که در بازار پایین است” گفت: Brian Behl یک برنامه ریز مالی در Waukesha Wisc.

که یک رویکرد منطقی افزود: یکی دیگر از مشاور — اما نه چندان آسان به درخواست است.

“بودن منطقی و درک می تواند مشکل هنگامی که آن را می آید به مدیریت پول در حالی که در حال هولناک وحشتناک تیتر اخبار و هزار نقطه روزانه بازار gyrations” گفت: Jon Ulin در بوکا راتون فلوریدا.

“در یک دنیای کامل” Ulin افزود: “هر سرمایه گذار خواهد خرید کم و فروش بالا است.” اما “واقعیت های بازار و رفتار اغلب به اثبات پیچیده تر و نیاز به اندازه گیری بیشتر رویکرد است.”

مشاور ساندرا آدامز از مرکز برنامه ریزی مالی در Southfield, Mich., توصیه به یک برنامه ریزی و بودجه در رزرو.

“در کوتاه مدت نقدینگی کلیدی” آدامز گفت.

“سالم نگه داشتن پس انداز و ذخیره اضطراری — به اندازه 12 تا 24 ماه به صورت نقدی است یک ایده خوب,” او توصیه می شود. “پشت برش بر روی غیر ضروری صرف می تواند یک ایده خوب به خصوص برای کسانی که منابع درآمد ممکن است سستی و یا تضمین شده نیست.”

بازارهای بازیابی برنشتاین گفت.

“کسی که سرمایه گذاری درست در سال 2007 به بازار اوج و با تجربه بدترین بازار خرس در بعد از جنگ جهانی دوم دوران را جبران سرمایه گذاری خود را در کمتر از پنج سال اگر آنها مانده بود و سرمایه گذاری” او مشاهده شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>